PDA

View Full Version: Šis ziņojums ir rakstīts spāņu kastīliešu



xony
16-10-09, 06:21
Sveiki visiem, patiesība ir tāda, kas piesaista man šo mod, lai redzētu, ja izmaksātās versija nāk ar atbalstu, un kopš es esmu šeit, jo pašreizējā redakcijā google sitemap vienmēr dod man kļūdas un brīdinājumi? izveido failu ar vairāk nekā 1.000.000 URL tā vietā, dalīts ar 20.000 URL tāpat kā citiem, apsveikumu draugiem.

vBET
16-10-09, 23:53
Būtu gods dalot parametrs. Tas mūsu pusē. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs noteikti papildu kodu pareizajā vietā. Google var neizdoties arī tāpēc, ka sitemap svaru pārāk daudz - tā, noteikt zemākas cenas max URL sitemap.

xony
17-10-09, 07:04
Parametri man ir jāpārskata, un ir pareizi, tai jābūt google problēma, bet es redzu, ka Google ir normāla problēmas, jo fails tas rada, ir ļoti liels, ja ne padarīt sevi skaidrs, man paraugs attēlu:

vBET
17-10-09, 11:49
Kā es redzu attēlu, nākamajā dienā tas bija OK. Tātad jūs esat pārliecināts, ka problēma joprojām pastāv? Tas var būt vēsturisku ziņu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1