PDA

View Full Version: Atrisinātas Tikai tulkojot viesiem



DirtRider
26-03-12, 05:18
Šobrīd mans forums tikai tulkojot viesiem: sajaukt: kad es paskatos uz savu Admin CP "vBET tulkošanas pakalpojumu sniedzēji pieejamību" tas liecina, ka neviens no tiem ir pieejami. Šobrīd man nav Google aktivizēts, kā es esmu joprojām nav pārliecināts, ko NEATNĀKTU darbojas šīs izmaksas mēnesī.

r.dziadusz
11-04-12, 17:49
Bija atbildēja uz šo jautājumu:

reisa tagad man nav Google aktivizēts, kā es esmu joprojām nav pārliecināts, ko NEATNĀKTU darbojas šīs izmaksas mēnesī
citu pavedienu.
Par pirmo jautājumu, mēs runājam par to, PM un citu pavedienu jums aprakstīt to, kā atrisināt

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1