PDA

View Full Version: Atrisinātas Google v2 api, nevis tiek apzīmēti kā pieejami pat tad, ja tas ir



tavenger5
15-02-12, 20:58
kā nosaukums saka. "Tikai izmantot Google" ir iestatīts uz nav

tavenger5
15-02-12, 21:26
Jāņem vērā, ka citiem pakalpojumu sniedzējiem ir pieejami brīdī, jo es domāju, ka ikdienas max tika sasniegts. Google ir pieejama, bet tā ir nevis tiek atzīmēti kā tādi.

r.dziadusz
16-02-12, 19:56
Lūdzu, palaidiet pārbaudes google. Tas ir:
vBET lejupielādēt failus - > darīt ne augšupielāde - > tools - > googleapiv2test.php
Ievietojiet to jums foruma saknes mapē un parādīt rezultātus

tavenger5
16-02-12, 20:02
Sākuma tulkošanas pārbaudes Google API v2
Testa rezultāts: {"kļūda": {"kļūdas": [{"domēns": "usageLimits", "iemesls": "accessNotConfigured", "ziņas": "Nav konfigurēti piekļuves"}], "kods": 403, "ziņu": "Nav konfigurēti piekļuves"}}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 502.209960938


Kas ir dīvaini, jo nav mainījušies jebkurus iestatījumus, Google API konsoles

r.dziadusz
17-02-12, 22:09
Pirmais:
Google translation API v2 strādājusi pirms kļūdas uzkrāto vai tā nestrādāja no sākumā?
Ja to izmanto, lai darbu, mums būs, lai sazinātos ar Google pakalpojums, ja atbilde ir "nē", varētu jums Pirmkārt pārbaudiet:

-norēķinu aktivizējot API pults
-Ja esat vBET configurated pareizi

Arī es esmu atradis citu iespējamo risinājumu:


tas ir, ka es to ieslēgtu Translate api pakalpojumu tikai

Jūs varētu mēģināt to izslēgtu/ieslēgtu

tavenger5
17-02-12, 23:07
-Google v2 translate API, kas strādāja naudas sodu, pirms manu pēdējo jaunināšanu uz jaunāko versiju
-Norēķinu ir iespējota
-API atslēgu un viss, kas sakrīt ar vBET, citus iestatījumus, kas nav izmantot google tikai tika nomainīti
-I've tried, izslēdzot un ieslēdzot pagrieziena api

r.dziadusz
21-02-12, 00:06
Tik labi, es rakstīt Google jūsu vārdā, vai jūs vēlētos to darīt ar savu?

tavenger5
21-02-12, 19:56
Ja jūs varētu darīt, tas būtu lieliski. Dariet man zināmu, ja jums ir nepieciešama jebkura cita informācija.

r.dziadusz
22-02-12, 00:01
Pasta sended, gaidot atbildi

tavenger5
22-02-12, 03:30
Es iepriekš rakstīja ziņu Google grupas, un izskatās, ka kāds no Google noteikti to. Problēma atrisināta!

r.dziadusz
22-02-12, 20:22
Priecīgi palīdzēt jums:)

yuriygorlov
19-09-12, 03:18
Man ir šī problēma ir pārāk :-( ((Sākot tulkošanas tests Google API v2 Testa rezultāts: {"kļūda": {"kļūdas": [{"domēna": "usageLimits", "iemesls": "accessNotConfigured", "ziņu ":" Access nav konfigurēta "}]," code ": 403," message ":" Access nav konfigurēta "}} Test kļūda: Savienojuma laiks (ms): 77,92724609375

Marcin Kalak
19-09-12, 10:31
Vai jums ir pareizi konfigurēts vBET? Vai jums pārbaudīt Google API konsoli?

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1