PDA

View Full Version: Atrisinātas Google turpina tulkoto lapu indeksēšanu pēc atinstalēt



Wulf
13-02-12, 19:43
Es atinstalēt vBET pirms daudziem mēnešiem, un Google joprojām mēģina indeksēt lapas.

Bija lasa šo pavedienu http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2489-uninstall-results-2.html, bet pievienojot 2 reglamentā savu htaccess failu, kas, šķiet, nav darba.


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]


Turklāt, šķiet, labāk pateikt Google šīm lapām nav tur vairs nevis novirzot. Es biju rīdinga šo ziņu par Webmasterworld un atbildes kodu 410 HTTP_GONE šķiet, ka veids, kā iet.

http://www.WebmasterWorld.com/forum30/29823.htm

Kas būtu nepieciešams, lai pievienotu savu htaccess failu, lai to paveiktu? Būtu nepieciešams robots. txt fails?

r.dziadusz
14-02-12, 23:08
Varētu jūs, lūdzu, parādiet man visu htaccess failu?

Wulf
15-02-12, 04:41
Es atklāju problēmu. [L, QSA], vajadzētu būt [L, R = 301]

Es esmu arī gatavojas pievienot robots. txt failu, lai nepieļaut šo katalogi, kas tiek indeksēti ar meklētājprogrammām. Es esmu Kopēt šeit gadījumā, ja kāds cits tas ir nepieciešams. Tas pareizais veids, kā rīkoties ar to, tiesības?


User-agent: *
Allow: /
Disallow: /zh-TW/
Disallow: /cs/
Disallow: /fi/
Disallow: /et/
Disallow: /ru/
Disallow: /hu/
Disallow: /ca/
Disallow: /sl/
Disallow: /tl/
Disallow: /de/
Disallow: /it/
Disallow: /hy/
Disallow: /ms/
Disallow: /mk/
Disallow: /yi/
Disallow: /ar/
Disallow: /lv/
Disallow: /th/
Disallow: /eu/
Disallow: /ja/
Disallow: /ur/
Disallow: /ht/
Disallow: /pl/
Disallow: /af/
Disallow: /hi/
Disallow: /gl/
Disallow: /bg/
Disallow: /nl/
Disallow: /el/
Disallow: /vi/
Disallow: /ka/
Disallow: /ro/
Disallow: /sk/
Disallow: /zh-CN/
Disallow: /sr/
Disallow: /en/
Disallow: /az/
Disallow: /id/
Disallow: /iw/
Disallow: /hr/
Disallow: /cy/
Disallow: /tr/
Disallow: /sw/
Disallow: /pt/
Disallow: /fr/
Disallow: /sq/
Disallow: /ga/
Disallow: /fa/
Disallow: /no/
Disallow: /be/
Disallow: /es/
Disallow: /lt/
Disallow: /uk/
Disallow: /ko/
Disallow: /da/
Disallow: /sv/
Disallow: /mt/
Disallow: /is/

r.dziadusz
15-02-12, 20:40
Jā, izskatās labi jūsu forums. Vai jums ir papildu jautājumi par šo jautājumu?

Wulf
15-02-12, 21:11
Paldies par palīdzību, to var aizvērt.

raymond
05-05-12, 05:21
Tas ir labs ieteikums wulf.
Tā lapas ir vairs nav tur, mēs nedrīkstētu kavēt Boti apmeklē šo lapu.
Tomēr 301 pastāvīgu pārorientētu ir vajadzīga tāpēc, ka cilvēki apmeklē veco saites tiks nodotas jaunas saites vietā.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1