PDA

View Full Version: Atrisinātas Nekas strādā.



Taurus
03-02-12, 04:17
Puiši, es tiešām vajadzīga neliela palīdzība šeit. Man ir tagad got Google vs2 maksā API atslēgu, tomēr vēlreiz, pēc kā minūtei neviens tulkotājs pakalpojumi ir pieejami. Google pārbaudi, dod man šo:

Sākuma tulkošanas pārbaudes Google API v2
Testa rezultāts: {"kļūda": {"kļūdas": [{"domēns": "usageLimits", "iemesls": "dailyLimitExceeded", "ziņas": "Dienas limits pārsniegts"}], "kods": 403, "ziņu": "Dienas limits pārsniegts"}}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 118.327148438

Citiem vārdiem sakot, pat ar maksā Google API vbet nedara neko par mani vairs. Kā es varu saņemt šo darbu vēlreiz?

Paldies.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Taurus kādiem ierobežojumiem ir jums, kas https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Taurus
03-02-12, 09:52
Taurus kādiem ierobežojumiem ir jums, kas https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Es neesmu pārliecināts, es būs pārbaudīt, ko jūs ieteiktu man tur? Paldies par palīdzību!

Taurus
03-02-12, 10:40
Arī tas tika noteikts par 2 000 000 dienā rakstzīmes, es tagad pielika to pie 4 000 000 dienā. Tas tagad ir mana google tests:

Sākuma tulkošanas pārbaudes Google API v2
Testa rezultāts: {"dati": {"tulkojumi": [{"translatedText": "hello", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 75.1730957031

Vēl vbet ir kontroles panelis google pieejamību tikai paliek Nr.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Vai esat mēģinājuši, manuāli palaist cron (ieplānots uzdevums), kas jāatjaunina?, mana pieredze lietot aptuveni 1 M rakstzīmes stundu!

Taurus
03-02-12, 11:03
Vai esat mēģinājuši, manuāli palaist cron (ieplānots uzdevums), kas jāatjaunina?, mana pieredze lietot aptuveni 1 M rakstzīmes stundu!

Sorry mate, esat pazaudējis mani, kuru cron, par ko?

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
ar Admincp > Plānotais uzdevumi theres cron darbs (ieplānots uzdevums), lai pārbaudītu sniedzējiem jūsu testu, ko norādījāt parādīja, google bija pieejama pēc upping limitu, bet tas nav atspoguļo uzreiz ar admincp, jo CRON darbs nebija palaist atjauninātu:)

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Sveiki
Kā es redzu, ka tur ir kļūda. vBET automātiski pārbauda jūsu pieejamību ik pēc 10 minūtēm. Ja vēlaties, to var palaist manuāli
AdminCP - > Scheduled Tasks - > vB Enterprise Translator (sniedzēji pieejamību) - > palaist tūlīt

Bet arī pārbaudot robežas jau sasniegts. Google API v2 tests vai nav redzamas kļūdas.

Taurus
03-02-12, 17:47
Jā, man tas, bet kāpēc tas liecina, ka Google nav pieejama, ja faktiski ir pieejams?

Taurus
04-02-12, 06:35
Tas tiešām kļūst neapmierināti. Pat tad, ja nav sasniegts šis limits, google pieejamību tur iet, un izslēgt. Un pie reizes, nevis tulkojot. Es varu lūdzu saņemt zināmu atbalstu!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Sveiki
Tā darbojas kā šis. vBET ir chcecking, ja pakalpojumu sniedzējs ir pieejama un ir ieslēgts vai izslēgts. Arī tā var darboties kā t.i.:
Nosaka kvotas, 2m rakstzīmēs, kas dienā
Esat lietojis 1 999 995 rakstzīmes. Un 5 rakstzīmes ir enaught darīt testa vBET dos iespēju nodrošinātāju, bet nav tulkot teikumu, tātad vBET iezīmēs sniedzējs dissable atkal enaught.

Taurus
04-02-12, 15:36
Nē. Nevar būt, ka. Es redzu, ka mana robeža ir un cik daudz izmanto manu Google API lapā. Tur bija tikai 26 % izmanto vēl vbet vadības pults, Google pieejamību nosaka ne.

Taurus
04-02-12, 16:41
Es esmu kļūst ļoti neapmierināti ar šo tagad. Man vajag dažas pienācīgu atbalstu šeit, lūdzu. Kur ir Michal?

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
Es varat apskatīt žurnālu ja PM piekļūt detaļas forums ftp un tad būs uzzināt kāpēc vBET atspējošanas Google API v2

Taurus
05-02-12, 04:38
Es varat apskatīt žurnālu ja PM piekļūt detaļas forums ftp un tad būs uzzināt kāpēc vBET atspējošanas Google API v2

Paldies, PM, kas nosūtīts ar pieteikšanās informāciju.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM saņēma, bet izlasiet PM - daži atļauju problēma, es descibed to PM

Taurus
06-02-12, 11:52
Man atbildēja uz jūsu PM.

Bet man jāsaka, tas ir pilnīgi smieklīgi! Man ir vbet darbojas 7 dienas ar apmaksātu API no google, un mans likumprojekts jau ir vairāk nekā 400 $! Jūs puiši tiešām ir nepieciešams šeit, daži citi veidi, jo neviens izmantos vbet cenas, kā šis. (Un es zinu, ka tas nav vbet ir vaina par šo cenu, bet tas padara šo produktu novecojusi!) Vai jums ir pateikt, kā es varu saņemt šo cenu pilnīgi, nezaudējot funkciju, ko vbet ir, pieņemsim, izpildīt. Man ir 2 vbet licences. Bet tiks pārtraukta, izmantojot to rīt, ja es nesaņem pienācīgu atbalstu šeit tagad. paldies.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Uz doto brīdi mēs ieviest risinājumu. Tulkoto tekstu būtu labot üli, bu lietotāju (s) - arī mēs meklējam jaunu bezmaksas tulkošanas API.

Par geting cenu nosaka, lūdzu, izlasiet šo ziņu (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Joprojām nevaru ielogoties

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Nav atbildes, es zīme to atrisināt, ja jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet, es zīme to atvērt vēlreiz

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1