PDA

View Full Version: Atrisinātas Jaunināšana uz VBET354 - pēc tulkojumiem vairs nedarbojas



Noob
18-01-12, 16:16
Es tikai modernizētas no 353 354, un viss gāja labi. Pēc jaunināšanas, es tagad redzu, ka tulkojumus vairs nestrādā un sniedzēju pieejamības, viņi visi, kas to "Nē".
Iepriekš, man bija Google v2, Microsoft un Apertium darbu ar pareizo API atslēgu.

Es arī to vBet Main opcijas, man radās kļūda:

Error:
Destination of your forum has to start with "/"

Mans forums ir uzskaitīti domēna saknes (forum.domain.com) ar neviens direktorijs.
Ja es mēģinātu vienkārši izsakoties, "/" lodziņa, tad saka:

Error:
Destination of your forum could not end with "/"

Nav pārliecināts, vai tas ir saistīts ar tulkojumiem nav darba?

r.dziadusz
18-01-12, 17:32
Sveiki


Mans forums ir uzskaitīti domēna saknes (forum.domain.com) ar neviens direktorijs.
Ja es mēģinātu vienkārši izsakoties, "/" lodziņa, tad saka:
Nevar ievietot "/" vienkārši atstājiet tukšu

Tas ir tikai brīdinājums, iestatījums tiek saglabātas pat ar šo ziņojumu, arī šeit ir ātri noteikt šajā bug: labojums (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4-6-bug.html#post11562)

Par pirmo jautājumu, redzēt "atslēgt" API ir, ja jums ir pagaidu sasniegusi savas robežas, to pārbauda ik pēc 10 minūtēm, lūdzu, palaidiet Microsoft un google api v2 tests (kuriem viens jūs lietojat: "vecais" vai Microsoft, Azure) visticamāk, tas nav bug, bet es jums labprāt palīdzēs noskaidrot, kas noticis

Noob
18-01-12, 21:26
Es izmantoju veco... Ļaujiet man pamēģināt debeszils tulkošanas pakalpojumi... būs atpakaļ drīz.

Paldies!

vBET
23-06-12, 21:17
Tā kā tas ir? nav problēma joprojām pastāv?

vBET
07-07-12, 14:47
Nav atbildes - uzskata par šo jautājumu ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstīt šo pavedienu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations