PDA

View Full Version: Pirms atjauno manu licenci es gribētu dažas atbildes.



mario06
23-12-11, 07:49
Atbalsta vBet jaunumus audioierakstiem (no box) vBuletin 3.6.12 vai atbalsta grupas locekļiem vai mums jāpieņem mod kaut ko, lai saņemtu to strādāt?
Regards

r.dziadusz
23-12-11, 12:58
vBET nodrošina jaunākās relīzes vBulletin. Mūsu produkts ir arī compatibile ar katru vBulletin atbrīvošanu, bet pastāv iespēja, ka dažas papildu integrācija būs vajadzīgi, jauninot vBulletin dažās vecākās versijās

mario06
23-12-11, 13:28
Es pats to varu izdarīt? Tur ir rokasgrāmata?

mario06
25-12-11, 10:34
Un cik maksā api2, Microsoft u.c. darbu? Tas viss pašsaprotami?

r.dziadusz
27-12-11, 15:02
Es pats to varu izdarīt? Tur ir rokasgrāmata?
Droši vien jums nav nepieciešams neko vispār:)-, bet nevar nodrošināt, ka jūs. Tomēr, ja kāda kļūda parādās mums palīdzēs jums un palīdzēs:)


Un cik maksā api2, Microsoft u.c. darbu? Tas viss pašsaprotami?
Jums nāksies pārvietot (atvērt jaunu) konta Microst Azure Server - arī varēsit pieteikties ar veco MSN id, un reģistrēt jaunu pieteikumu + parakstīties Microsoft Translation API

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1