PDA

View Full Version: Atrisinātas Kā noņemt vbet valodas kodu



norku
05-10-11, 10:41
Es atinstalēt vbet bet valodas kods nebija izņemta [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Tieši tagad atinstalēšana vB Enterprise nebūs tīrs BBCode, lūdzu, ņemiet vērā, ka lapas svešvalodā paliks šajā valodā, lai jūs zaudēja lietotājus pēc izņemšanas vB Enterprise, turklāt tas būs ļoti grūti lasīt Netulkots ziņas Tāpēc - varbūt labāks risinājums ir izdzēst šos amatus vispār.
Bet, ja jūs vēlaties tikai izdzēst "[lang = x" uc Es varu kodu jums robots-tīrītājs līdz nedēļas beigām

norku
05-10-11, 12:42
Kas man ir nepieciešams tīrīšanai ir URL ... Url pavedieni, kas bija ievietojis kāds, kurš bija svešvalodu, kas savā profilā joprojām tiek rādītas [langtitle = x] [/ langtitle] Kā es varu noteikt, ka?

I got atbrīvoties no [lang = x], [/ lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/


How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Sorry bet man ir nepieciešams, lai sasist šo ...

Arī novirzot šobrīd ir lieki saites Google indeksā svešvalodu lapās manā forumā?

vBET
05-10-11, 13:59
Kā Radek wrote - mēs sagatavosim Jums robotu (PHP skripts), kas tiks likvidētas visas lang, langtitle un notranslate BBCodes. Tas tiks darīts, un sniedz jums šajā nedēļā.

Ja jums ir langtitle jo URL, tas nozīmē, ka langtitle tiek iekļauta pavediens titulu. Vienkārši mainīt nosaukumu diegu un noņemiet to. Vietās, kas ir svarīgi, un nevar gaidīt, lūdzu, vienkārši nomainīt manuāli. Citās vietās, lūdzu, pagaidiet, lai skriptu.

norku
05-10-11, 14:05
Hi,

Kāpēc nav jūs brīdinātu cilvēkus, ka vbet bb kods netiek noņemta, kad jūs atinstalēt? Kāpēc jums nav jau ir rīku, ja zināt, ka tas notiek? Es augstu vērtēju palīdzību, bet es kinda patīk pilnībā atinstalēt un nav jāgaida nedēļu laikā Google indeksi nepareizu URL...

Kas par novirzīt uz / da, / de, / es etc pavedienu Google jau ir indeksēti?

vBET
06-10-11, 02:24
Hi,

Kabīnē atbilde jūsu jautājums ir - tāpēc, ka tas bija ļoti neparasts atinstalēšana vBET, kad tas ir patiešām nepieciešams un izmantot. Lūdzam šādu rīku vienreiz pirms, bet lietotājs nolēma palikt ar vBET un tikai noregulē tā pienācīgi.

Arī mēs nevaram darīt to atinstalēt kods - atinstalēt nevar būt potenciāli kaitīga. Kas jums būs nepieciešams datu bāzes backup, ja notiek jebkāda nepatikšanām.

Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka ja vBET ir atspējots, tad Google nav indeksēs nepareizu URL, jo tāds netiek rādīti.

Jau indeksē - vienkārši izveidot redirection noteikumus, kas būs novirzīt visus šos pieprasījumus atpakaļ uz sākotnējo. Izmantojiet šo (lūdzu tests tiem):


#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Pievienot jūsu forums direktorijā. Ja rodas problēmas, tikai dodiet mums vBET noteikumi, un mēs nosūtīsim jums atpakaļ mainīts. Vai citiem vārdiem sakot - tie ir 2 pirmā vBET noteikumi, kur jums vajadzētu noņemt vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & novirzīts =

norku
06-10-11, 09:51
Rewrite noteikumi nestrādā. Ikreiz, kad veco vbet lapu sauc tā ģenerē 404.

Man ir uzstādītas /forum vb

. Htaccess ir public_html


RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]



Jebkura ziņas par BB kods noņemšanas rīks?

vBET
06-10-11, 11:37
Forum katalogs pievieno nepareizā vietā, izmantojiet šo vienu:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule


Bet tas domāt, nevis public_html tikai forumā direktorijā. Labākais veids ir - vienkārši izmantošanas noteikumus jums bija pirms un mainīt tos. Ja jums nav nekādu, tad mums ir jāatrod pareizais. Izmantojiet šo jūsu forumā direktorijā pirmās. Ja jūs vēlaties izmantot to galvenajā direktorijā, pēc tam pārbaudītu pirmo bez papildu / forum

norku
06-10-11, 13:18
Viss strādāja fine ar htaccess, / kad man bija instalēta vbet. Jā, es mēģināju manu vecajiem noteikumiem vispirms, bet tie tiek ignorēti. I can't get kārtulas, lai strādātu vai nu /forum vai /. Nevarēja vienkārši atstāt lietas, kā tie ir, un skatīties Google Rievkonstrukcijas 404 pēc 404 par Webmaster Tools, bet es gribētu tīri novirzīt.

Vēlaties, lai to apskatīt? Es varu PM jums admin / ftp piekļuvi.

norku
06-10-11, 14:34
Vēl šeit

norku
06-10-11, 16:20
un vēl šeit. Jūs neesat šeit vairāk gan neskatoties uz PM pirms divām stundām, kad jūs noteikti bija šeit. Es esmu gatavojas uzvārīt tēju. Es varu pagaidīt

norku
06-10-11, 19:39
un atpakaļ. Nekādu ziņu?

vBET
06-10-11, 21:25
Viss strādāja fine ar htaccess, / kad man bija instalēta vbet. Jā, es mēģināju manu vecajiem noteikumiem vispirms, bet tie tiek ignorēti. I can't get kārtulas, lai strādātu vai nu /forum vai /. Nevarēja vienkārši atstāt lietas, kā tie ir, un skatīties Google Rievkonstrukcijas 404 pēc 404 par Webmaster Tools, bet es gribētu tīri novirzīt.

Vēlaties, lai to apskatīt? Es varu PM jums admin / ftp piekļuvi.

Lūdzu, parādiet man jūsu htaccess pirms vBET tika noņemts. Arī lūdzu Don ' t SPAM - tas ir bezjēdzīgi. Lūdzu ņemiet vērā, ka PM ziņas ir privātās ziņas - tiem, kas gaida vairs novērtējuma nebija vajadzības un var gaidīt ilgāk, ja viens no mūsu darbiniekiem ir aizņemts darbā. Līdz brīdim, kad lūgts tiem aizsūtīt access datus lūdzu rakstīt forumā, tāpēc mūsu darbinieki var palīdzēt jums. Piekļuves dati nav nepieciešami šeit - vienkārši sūtiet jūsu pilna htaccess pirms vBET tika noņemts.

PS.
Es strādāju tagad labojumiem, jaunu BETA release - Radek te bija un nevarēja palīdzēt, jo jums nosūtīt info mani, PM. Sorry jums bija jāgaida.

norku
07-10-11, 09:05
Spam?! Tu biji uz foruma laikā, pirms un aiz punkta, kur es nosūtīju šo PM. Aizsūtīju pēc gaidīt ievērojams laika posms, kurā atbildi uz vītnes. Ja jūs nevar bothered, velkot sevi prom uz pāris sekundes, lai atbildētu uz jautājumu, tad jums vismaz ir atzinušas PM saņemšanas. JUMS izraisa problēmu, es esmu piedzīvo. VBET doesn't darbu, kā reklamē (Jā, ārpus jūsu kontroli, es zinu), un viss, ko es vēlos ir, lai izkāpiet manu forumu ātri. Bet to nevar atinstalēt tāpat kā katru Vb pievienojumprogrammu. Ak nē, jo Vbet atstāj tās BB kods izšķaidījās pa visu vietā.

Nekur jūsu vietnē nav pilnu aprakstu par kā noņemt Vbet. Nav kur jūs mums vēstī, ka BB kods netiek noņemts, kad mēs atinstalēt un ka mums būs jāgaida dienām rīku, lai to noņemtu. Šis instruments būtu instalēt paketes daļa, bet jums skaidri nepatīk runāt par to. Tā vietā es saņemt neticami augstprātīgi atbildi, kur jums efektīvi teica, ka jums nekad nav uzskatījis iespēju, ka kāds gribētu atinstalēšana Vbet?!

Tātad, es tagad ir tūkstošiem indeksētā saites, kas ir tagad visi ražo 404s un pāris simts posts, kas satur BB kods, un es esmu problēma?

Ciktāl tas attiecas uz redirects to, ko jūs vēlaties zināt? Man ir uzstādīta pie /forum, kā es jums teicu atkārtoti vb komplekts. Lai iegūtu Vbet darbs ar Vb uzstādīta pie /forum strādās tikai vienu kopu novirza un es zinu, ka jūs zināt, ka. Es piedāvāju jums ftp un admin piekļūt tā, lai jūs varat veikt meklē sevi, bet jums skaidri nav tikpat daudz laika, kā jums bija, kad es vēl bija klients....


Lūk, htaccess līdz, noņemot vbet. Tas bija izvietots public_html un strādāja perfekti (man ir uzstādīta pie /forum vb)



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Lūdzu, ņemiet vērā, ka atkārtotu ziņas ir surogātpasts - katrā forumā es zinu. Es nevēlos, lai diskutētu par definīciju surogātpastu - tikai lūdzu atkārtot. Es saprotu, ja ziņu gaidīja tuvāko dienu laikā, jo mums pietrūkst dažas, kā - lai atgādinātu pat būtu jāvērtē, bet 3 reizes vienā dienā...

Jūsu htaccess vajadzētu izskatīties šādi:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]


Arī es atvainojos – es aizmirsu pateikt par 301 novirzīt pirms. Tur tagad ir iestatīts. Lūdzu, pārbaudiet un pateikt, vai tas ir labi (es neesmu pārliecināts, ka kārtulas ir nepieciešamas / pirms foruma vai varbūt pilnu URL, bet tas ir kaut kas apraudzīt forums). Ja ne es izmantošu jūsu piekļuves datus nosūtīt vakar un noteikt to tiesības.

PS.
Radek testēšanai šobrīd skriptu noņemšana vBET BBCodes - tas būtu pieejama drīzumā.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Hi,
Ņemiet vērā!
Šī ir beta versija, šis skripts!

1. Lūdzu, izveidojiet failu un saglabājiet to kā "clearBB.php"
2. Ievietojiet tajā kodu zemāk, un saglabājiet to
3. Augšupielādēt jūsu serveri, forums saknes
4. Veikt datu bāzes dublējumu
5. Izslēdziet jūsu forums
6. Piesakieties kā administrators
7. Savā pārlūkprogrammā, lai url ar mērķi, lai jūsu "clearBB.php"
8 Nospiediet "skaidrs" pogu


<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>


<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array(""," [Lang = zh-TW] "," [lang = zh-CN] ","[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove, ',$ new_message);
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [lang =');
}
update_pagetext ($new_message,$ message ['postid']);
}
/ / beigu skaidru ziņu bloks


//Block mijieskaita URL un pavedienu virsraksti
Ja ((strpos ($message ['title'], 'langtitle'))! = = FALSE) {
$new_message_title = $message ['title'];
$to_remove_title = array ('[langtitle = zh-CN]', ', ');
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title, ',$ new_message_title);
Ja ((strpos ($ new_message_title, ');
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Ja vēlaties tikai lūdzu samazināt daļu no koda, kas robežojas ar "skaidrs" URL:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / Beigas bloka klīringa URL un diegi tituli
Nekā jūsu pārlūkprogrammā ierakstiet vietu, kurā tā un spiediet pogu "skaidrs"

norku
07-10-11, 18:13
Pateicoties ļoti daudz. I'll let jūs zināt, vai man ir kādas problēmas, bet informāciju, kas šķiet pietiekami skaidri.

norku
07-10-11, 18:30
Htaccess doesn't darbu. Tas nav novirzīt un pievieno mājas/public_html/lietotājs/etc URL. Noņemts.

Kāpēc pastāv divas kastes amatā 17 iepriekš? I m guessing, ka 1. aile ir skripts, viens un ka ailē ir skripts divas. Vai ir svarīgi, kuri tiek palaists pirmais?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Tur ir tikai viens skripts - pirmais
Otrajā lodziņā, ir jādzēš, ja jūs onlu vēlaties notīrīt bbcode no jūsu URL

norku
08-10-11, 11:20
paldies. Es esmu kļūst, kad mēģinu palaist to:

"jūsu iesniegšanas nevarēja apstrādāt, jo trūka drošības pilnvara.

Ja tas notika negaidīti, lūdzu informēt administratoru un aprakstīt darbības veikt, pirms jūs saņēmāt šo kļūdu".

Es to izmēģināju, izmantojot noklusējuma āda un arī ar plugins atspējota failā config. php skriptu. Joprojām nedarbojas.

vBET
08-10-11, 12:09
Lūdzu, mēģiniet vispirms ieiet jūsu forumā, un pēc tam atveriet skriptu pašā pārlūkā. Lūdzu, pasakiet, vai tas palīdzēja.

norku
08-10-11, 12:33
:) Es biju pieteicies collas Es arī atklāja skriptu tajā pašā logā.


Labot: smilie nenozīmē, ka problēma aizgāja. Nevar palaist skriptu.

Turpināt rediģēt: Lūdzu skatīt pēc 19. Htaccess izlikāt doesn't darbu.

Es nosūtīju jums ftp un admincp piekļuves pāris stundām, kā to pieprasīja.




Viens vairāk rediģēt tikai, lai izvairītos no neizbēgamo jautājumu un saglabāt kādu laiku šeit ir piemērs saite pašlaik Google indeksā:
http://www.xxxx.com/forum/no/f72/just-an piemērs-726 /

Tas ir novirzīt rezultāts, kad es varu izmantot savu htaccess amatā 16:
http://www.xxxx.com/home/xx/public_html/forum/f72/just-an-example-726/

Kas nepieciešams, lai rediģētu kārtulas, lai noņemtu mājas/xx/public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Es biju savā serverī un jūsu htaccess problēma ir atrisināta. Kā es uzrakstīju, es biju pārliecināts, vai jums nepieciešams / novirzīt sākuma adresi vai Nē - tas bija nepieciešams. Tas ir labi tagad - lūdzu, pārbaudiet un apstipriniet.

Radek palīdzēs jums ar jūsu skriptu problēma - viņš būs darbu pirmdien. Diemžēl tas prasīs dažas vairāk laika, bet Radek izveide un testēšanas skriptu - viņš būs labākais persona, lai palīdzētu jums. Ja tas ir patiešām kaut ko nevar gaidīt, līdz pirmdiena, lūdzu, dariet man zināmu, un es pavadīt svētdienu laiku, lai pārbaudītu to. Ceru, ka tas tiešām nav tik steidzami.

norku
09-10-11, 13:19
lielisks. paldies. Novirzīt strādā perfekti.

Skripts nav tik steidzami, bet ja tas var ielūkojās pirmdien, tas būtu lieliski.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Žēl jums ir jāgaida tik ilgi
Es esmu edited kodu savā iepriekšējā amatā (CLICK
Lūdzu, mēģiniet izmantot citu


paldies. Es esmu kļūst, kad mēģinu palaist to:

"jūsu iesniegšanas nevarēja apstrādāt, jo trūka drošības pilnvara.

Ja tas notika negaidīti, lūdzu informēt administratoru un aprakstīt darbības veikt, pirms jūs saņēmāt šo kļūdu".

Es to izmēģināju, izmantojot noklusējuma āda un arī ar plugins atspējota failā config. php skriptu. Joprojām nedarbojas.

Jā, bet tas ir labi zināms, jautājums par vbulletin, es esmu apraksta to tām, tiesības tagad, bet tagad lūdzu izmantot šo jauno kodu vēl vienu reizi, un, lūdzu, mēģiniet mainīt faila nosaukumu

EDIT
Lūdzu man pateikt, kura versija vbulletin jūs izmantojat?

norku
10-10-11, 11:11
Hi,

Es pievienoju savu jauno kodu, pārdēvēt failu un mēģināja palaist to, bet es esmu joprojām kļūst ziņa, kas attiecas uz kodu kalkulatoru. Es esmu, izmantojot VB Suite versija 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Es esmu iekļauts daži vBulletin mājienu, un padara šo kodu ātrāk, lūdzu, izmēģiniet to tagad: CLICK un ļaujiet man zināt, ja tas palīdz

raymond
11-10-11, 04:26
Es paskatījos uz kodu un to redzēja.


< veido action="/forum/lv/clearBB.php?do=execute" metode = "izlikt" >< ievades tips = "iesniegt"
vērtība = "skaidrs" stils = "platums: 70 %; margin-left: 15 % "/ >< / veidlapas >

Varbūt skripts ir nosaukti kā clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Strādāja par mani.
Es kopēt kodu ielīmēts uz teksta redaktoru, un saglabājiet to kā clearBB.php
Augšupielādēt clearBB.php vbulletin forums saknē.
Pieteicies kā administrators, aizveriet valde un palaist clearBB.php no mana web pārlūkprogramma.
Noklikšķiniet uz pogas Notīrīt.

Voila, visas valodas atzīme ir notīrīts.

Pateicoties vBulletin ® Versija, visi šie miris saites tiek pastāvīgi novirzīts uz sākotnējo pavedienu :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Es paskatījos uz kodu un to redzēja.

< veido action="/forum/lv/clearBB.php?do=execute" metode = "izlikt" >< ievades tips = "iesniegt"
vērtība = "skaidrs" stils = "platums: 70 %; margin-left: 15 % "/ >< / veidlapas >

Varbūt skripts ir nosaukti kā clearBB.php?

Jā, tev taisnība, bet trūkst pilnvaru, problēma ir par otru līniju ir šā kodeksa - viens, kas dod jums tiesības izpildīt failu.
Apsvērt šo jautājumu atrisināt, vai jums ir kādi jautājumi

norku
11-10-11, 10:20
Paldies Raymond. Kas noteikta simbolisku kļūda.

Tas nav "atrisināt" gan r.dziadusz...

Problēmu pēc skripta izpilde: visus iepriekšējos Apostrofi (un pēdiņas) šobrīd ir Ascii Html': & # 039 & quot; Jebkuras idejas par to, kā noteikt šo? (Ir vbseo un mēģinājuši funkciju raksturs Nomaiņa - doesn't darbu. Es arī pārbūvēta pēc kešatmiņas pēc skripta BB - nebija neko mainīt). Tikai Apostrofi un pēdiņas, kas bija tur pirms skripta palaišanas ir ietekmējis (jaunas amata vietas, kas tos satur parādīs parasti) es var "krāpnieks" tikai daļējs risinājums, izmantojot vb cenzūras, bet es labāk ne.

Turklāt & rāda visur kā & amp;

Problēma 2: kādu iemeslu dēļ, man ir BB kods dažviet: [Lang = x], [lang = x] uc, kā grozīt jūsu skriptu (clearBB.php) nogalināt tos pārāk?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Atvainojiet, es esmu atzīmējis, kā atrisināt, es domāju, ka tas strādā jums abiem
Es pētīs, kāpēc jūs saņemat & # 039, lūdzu pasakiet man, kādi charset jūs izmantojat (aprakstīts, kā to izdarīt, jūs varat atrast readme.html failā)
Otra problēma, par to appeard jo lietotājiem pievienot "lang" kodu üli
Ja vēlaties noņemt manu skriptu lietošana pirmajā gadījumā ii [Lang = x]
Lūdzu atrast šīs rindas:

Ja ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [lang =');
}

un ieliktu tieši aiz tā:

Ja ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [Lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [Lang =');
}


-tas nav pārbaudīts ir tikai quick fix
bet otrā gadījumā [lang = x] šo bbcode doesn't darbu, un tas ir sarežģītāk, var ietekmēt arī ar dažiem vairāk problēmu, jo jūs man parādīt taga divas nepilnības, bet es nezinu, ja tur bija tie, ar trīs trūkumi utt, un tāpēc, ka, ka var būt dažas teksta cutted, man vajag izdomāt, ja tas ir iespējams noņemt atzīmes, piemēram, tas droši.

Rediģēt
Par & # 039 curently mēs strādājam pie tā pleae uzgaidiet mirkli

norku
11-10-11, 12:45
Sveiki un paldies. Es sāku jaunu tēmu par šo, tāpēc nevarēja dzēst to, lūdzu?

Mana charset ir ISO-8859-1

Paldies arī par info par skriptu.

Cer uz dzirdi no jums Ascii html lieta, kā es tiešām vēlētos saņemt, ka fiksēta.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Sveiki mēs joprojām strādā pie tā, mums ir jāpārvar daži pagaidu vbulletin jautājumu mūsu testa forums, Atvainojiet par kavēšanos, jūs iegūsiet risinājumu pēc iespējas ātrāk!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Hi es zinu, kas, šķiet, ir jautājums, es domāju, ka jums izmantot iepriekšējo versiju clearBB, tāpēc es jau teicu tas bija beta versiju.
Lai noņemt & amp u.c. Lūdzu atjaunot datu bāzi no dublējuma tieši pirms izmantojot robots, un izveidot šo failu vēlreiz tieši tā, kā ir descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), izmantojot pašreizējo-(ne iepriekšējās, tā varētu radīt problēmas - žēl, ka) skripta versija

norku
12-10-11, 15:04
Un zaudēt 2 dienas vērts amatu/pavedieni skarto forumā? Es nevaru darīt...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
Labi es varu izveidot jums citu skriptu, kas tiks noņemti visi to & # 039 & quot & amp
I'm sorry, parādās šis ASCI html kodu, bet lūdzu, ņemiet vērā, ka lietojat šo produktu beta versijas, mēs darīsim visu, lai palīdzētu jums

norku
12-10-11, 17:19
Tas būtu lieliski. paldies. Skriptu noņems tos pat tad, ja tie ir savienoti uz citiem vārdiem kā šis: & quot;United Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Tas ir arī beta versija

1. Lūdzu, izveidojiet failu un saglabājiet to kā "decode.php"
2. Ievietojiet tajā kodu zemāk, un saglabājiet to
3. Augšupielādēt jūsu serveri, forums saknes
4. Veikt datu bāzes dublējumu
5. Izslēdziet jūsu forums
6. Piesakieties kā administrators
7. Savā pārlūkprogrammā, lai url ar mērķi, lai jūsu "clearBB.php"
8 Nospiediet "skaidrs" pogu
<? php atbalss "< input type = /" slēptās / "nosaukums = /" securitytoken / "vērtība = /" ". $vbulletin - > userinfo [securitytoken]. "/" / > /n ";?>

< p stils = "text-align: center" >
Izmantot šo programmu, lai mainīt asci html kodu "normālas" pazīmes
</br> Šis skripts ir liela ietekme uz jūsu
datu bāzes un izmaiņas ir pastāvīga - <b> nevar atsaukt </b>, tādēļ:
</br>
Pārliecinieties, ka jūs <b> datu bāzes dublējumu! </b> un neaizmirstiet <b> kārta
izslēgts jūsu forums </b> laikā, izmantojot šo skriptu! </p>


< veido action="/forum/lv/decode.php?do=execute" metode = "izlikt" >< ievades tips = "iesniegt"
vērtība = "skaidrs" stils = "platums: 70 %; margin-left: 15 % "/ >< / veidlapas >

<? Php

funkcija update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
pasaules $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
ATJAUNINĀJUMS ". TABLE_PREFIX. "amatu
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
KUR postid = ".$ message_id
);
}

funkcija update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
pasaules $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
ATJAUNINĀJUMS ". TABLE_PREFIX. "amatu
KOPAS nosaukums = "".addslashes($new_tittle).""
KUR postid = ".$ tittle_id
);
$vbulletin - > db - > query_write ("
ATJAUNINĀJUMS ". TABLE_PREFIX. "pavediena
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
KUR firstpostid = ".$ tittle_id
);
}


require_once ('/ global.php.');


= Ja ($ _ REQUEST = "izpildīt") {
$to_remove = array ("& gt;", "& lt;", "& amp;", ""

$rezultāts = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".Table_prefix. "pastu kur pagetext līdzīga '% & gt; %' OR pagetext, piemēram, '% & lt; %' OR pagetext, piemēram, '% & amp; %' OR pagetext, piemēram,"% & # 039 %"vai pagetext, piemēram, '% & quot; %' OR nosaukums līdzīga '% & amp; %' vai nosaukumu kā"% & # 039 %"vai nosaukumu, kā '% & lt; %' vai nosaukums līdzīga '% & gt; %' OR nosaukums līdzīga '% & quot; %'");
kamēr ($ message = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $message ['pagetext'];
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'], "& gt;"))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& gt; ',' >', $new_message);
}
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'], ' & lt;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& lt; ',' <', $new_message);
}
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'], "& amp;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& amp;', '&',$ new_message);
}
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'], ' & # 039'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& # 039 "" "",$ new_message);
}
Ja ((strpos ($ message ['pagetext'], ' & quot;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& quot; ',' "",$ new_message);
}

update_pagetext($new_message,$MESSAGE['postid']);

$new_title = $message ['title'];
Ja ((strpos ($ message ['title'], "& gt;"))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& gt; ',' >', $new_title);
}
Ja ((strpos ($ message ['title'] ' & lt;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& lt; ',' <', $new_title);
}
Ja ((strpos ($ message ['title'], "& amp;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& amp;', '&',$ new_title);
}
Ja ((strpos ($ message ['title'] ' & # 039'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& # 039 "" "",$ new_title);
}
Ja ((strpos ($ message ['title'] ' & quot;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& quot; ',' "",$ new_title);
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Atvainojamies par stilu, bet, ja man to [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Tikko mēģināju skriptu un tas nenoņem ascii html Ja tas ir pievienojies uz vārda. Lūk, piemērs: Šie ir apdullināšanas. Es var & amp; # 039; t palīdzēt ar izvērtējumu...

Būtu man redzēt rezultātus ekrāns pēc tam, kad es palaist skriptu?

norku
12-10-11, 18:49
Ak lielo, kādā posmā atinstalēt http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; ir pievienots slodzes iekšējās saites amatu.... Neviens no viņiem tagad strādā, protams. Nav apmierināti

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
posmā atinstalēšana
Kamēr jūs izmantojat otro skriptu Jā? Ja kaut kas noiet greizi tikai atjaunot datu bāzi no dublējuma, laikā jūs forums būtu jāslēdz, tāpēc jums būs neviens losts koda lietošanu.
Arī es varu esly chang otro skriptu, lai noņemtu html kodu, pat tad, ja tas atrodas daži vārdi, Atvainojiet par šo unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Hi,

Ir palaist skriptu visas versijas par vienu un to pašu datu bāzi (Jā, ar forumu, kas slēgti saskaņā ar jūsu norādījumiem).

Es pavadīju 8 stundas šodien iet cauri simtiem pavedieni, labojot iekšējās saites un & quot utt. Es esmu nopietni urbtām tagad tādēļ, ja jūs varētu man skriptu, kas noņems # 039; , & quot; , & amp; pat tad, ja tie ir daļa no vārdiem, kas būtu absolūti lieliski:)

Labot: Skriptu arī noteiks iekšējās saites, piemēram, vienu post # 43. punktu?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Skripts, kas tagad es rakstu, lai jums mainīsies ik # 039; , & quot; , & amp; par "u.c. varētu jums arī PM man pavediens url ar šķelto saites parādās

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Kods atjauninājums: klikšķi (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Sveiki un paldies par update. Ilga skriptu un dabūju folllowing kļūdu. Izskatās, ka viens no parametriem varbūt varētu būt nepareizi?


Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Var jūs lūdzu vēl vienu reizi man kļūda mesage bez ievietojot tajā jebkurā BBcode tag - darot daži html kodu pārveido pazīmes ti.: % & # 039; % % ' % u

norku
18-10-11, 12:11
Datu bāzes kļūda vBulletin 4.1.6:
Here you go:



Nepareizs SQL pieprasījums:
ATLASIET * FROM pastu kur pagetext kā ' % > %' OR pagetext, piemēram, ' % < %' vai pagetext kā "% & %" vai pagetext kā '%' %' OR pagetext, piemēram, ' % "%" vai nosaukumu kā '% & %' OR nosaukumu kā '%' %' vai virsrakstu, piemēram, ' % < %' vai virsrakstu, piemēram, ' % > % ";

MySQL kļūda: Jums ir kļūda jūsu SQL syntax; pārbaudiet rokasgrāmatā, kas atbilst jūsu MySQL serveris versija tiesības sintakse izmantot pie '%' OR pagetext kā "%" % "vai nosaukumu kā '% & %' OR nosaukumu kā '%' %' OR ti' rindā 1
Kļūda skaits: 1064
Pieprasījuma datums: Pirmdiena, oktobris 17 2011 @ 01: 57: 46 PM
Kļūda datums: Pirmdiena, oktobris 17 2011 @ 01: 57: 46 PM
Skriptu: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Referer: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP adrese: 79.194.232.35
Username: xxxx
ClassName: vB_Database
MySQL versija: 5.0.92-kopiena

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Sveiki kad jūs varēsiet ievietot manu kodu teksta rediģēšanas programmā, tas visticamāk pārvēršas html Asci kods normālu pazīmes, un šī problēma ir parādījies. Lūdzu, ielīmējiet to vēl vienu reizi un pārliecinieties, vai visi asci kods nemainījās - paliek kā tas ir manā amatā. Īpaši pievērsiet uzmanību uz "% # 039; %" nevajadzētu kļūt par "

norku
18-10-11, 12:49
labi. I'll try.

norku
18-10-11, 13:09
Kā novērst, ka notiek? I've tried Notepad + + arī, bet kad es ielīmēt kodu simboli mainīt

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
PM jūsu acces sīkāk lūdzu jūsu ftp var novietot šo kodu exatly, kā tas būtu, ja jūs nevēlaties, lai dotu man acces üli pārmaiņu simboli var mēģināt vēlreiz, pēc tam, kad tā kļūst līdzīgs šim '

norku
18-10-11, 14:43
I ilga tik un tā, šķiet, ir strādājuši šajā laikā. Nodot to uz leju, lai 'operatora kļūdas':)

Pateicoties ļoti daudz uzlīmēšanu uz šo, un es ceru, ka pavediens būs noderīga, lai kāds cits, kurš ir atinstalēt vbet kādu iemeslu dēļ.

Padoms Lai ikviens atinstalēšana: Don't darīt, ko es darīju un vienkārši atinstalēt, kā jūs ar normālu vbulletin mod. Noteikti jautāt pie vbet puiši, pirms jūs atinstalēt. Tā būs ietaupīt daudz galvassāpes.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Welcome, ja jums ir kāds jautājums šajā thread lūdzu jautāt, par citiem jautājumiem, lūdzu, atveriet jaunu tēmu.
Ja viss ir ok man atzīmēt to atrisināt

schan
20-02-14, 20:37
Tas joprojām ir problēma, vai šie jautājumi atrisināti līdz šim? Tas ir vēl sāpes butt atinstalēšana vBET?

Paldies.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
Jautājums atrisināts.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1