PDA

View Full Version: Atrisinātas Fatāla kļūda pēc 4.2.2 uzlabot, CMS izstrādājumos tulkojums



vforum
19-09-11, 11:30
Pēc jaunināšanas uz 4.2.2 viss, šķiet, ir jātulko, izņemot cms raksti

tikai sākumlapā CMS ir tulkots, citi rada novirzīt kļūdu

noklusējuma angļu valodā:

Uzticams avots Bodybuilding informācija - Pastāvīgā Stienis cirtas (http://www.muscleadvice.com/content/standing-barbell-curls-272/standing-barbell-curls-189.html)


tulkots vācu valodā ar kļūdu:



Lapa nav pārprofilējot pareizi
Firefox ir konstatējis, ka serveris ir novirzot pieprasījumu šo adresi tādā veidā, kas nekad nav pabeigta.

Šo problēmu var dažkārt radīt invaliditāti vai atsakoties pieņemt
sīkfailus.



kāda ideja?

vBET
19-09-11, 12:16
Es redzu, kas notiek. Lūdzu, iedodiet man savu pilnu htaccess failā -. Mēs pārbaudīsim tomēr noteikumi ir OK. Ja jā, tad mums nāksies pārbaudīt uz vietas, bet vispirms ļauj pārbaudīt. Htaccess

vforum
19-09-11, 19:19


# Use PHP5 Single php.ini as default
ErrorDocument 403 /403.html
ErrorDocument 404 /404.html

RewriteEngine on
RewriteBase /

#RewriteCond %{SERVER_NAME} ^muscleadvice.com$
#RewriteRule ^(.*)$ http://www.MuscleAdvice.com/$1 [R=301,L,QSA]



# vbSEO Sitemap
# RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
# END

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L,R=301]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]



RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
# vBET End


vBET
20-09-11, 23:27
Es neredzu problēmu. Htaccess. Lūdzu PM man piekļuves informāciju, lai jūsu Admin CP un FTP - es to pārbaudīt un labot to uz vietas.

vBET
22-09-11, 18:15
Gatavs. Jums bija nepareizs uzstādījums: Link Tips
Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs atjaunināt jums nav jāpārinstalē. Un pārinstalēt pat nav ieteicams, jo jūs zaudēt savu kešatmiņu un visa jūsu iepriekšējo konfigurāciju.

Lūdzu, pārbaudiet tas viss ir OK un apstipriniet.

vBET
23-09-11, 15:32
Apstiprina PM - jautājums atrisināts:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1