PDA

View Full Version: Atrisinātas charset ISO-8859-9 nav atbalstīts?



contemptx
09-09-11, 12:04
vienu no jūsu darbiniekiem, reaģēja uz mani sakot, viņi ir uzlabojuši savu forumos.
Tomēr man atbildēja viņiem saku, ka ir kļūdas, bez atbildes:

dažas tēmas, kuras izrāda kļūda:

Link:
http://www.cardshare.tv/forum/italian-italiano/66681-a.html

Kļūda:
Brīdinājums: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset `ISO-8859-9" nav atbalstīts, pieņemot, iso-8859-1 in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php par 281 līnijas
Brīdinājums: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset `ISO-8859-9" nav atbalstīts, pieņemot, iso-8859-1 in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php par 281 līnijas

r.dziadusz
12-09-11, 10:51
Jūsu forums nereaģē brīdī. vBET atbalsta visus kodējumus, bet tas ir vislabāk, ja jūsu forums izmanto utf-8 kodējumu.
Tas var būt konfigurācijas problēmas, lūdzu, pārbaudiet readme failu vēlreiz - pievērst uzmanību vBulletinTM konfigurācija.
Turklāt tas ir tikai brīdinājums nav kļūda, lūdzu, ņemiet vērā, ka.

contemptx
12-09-11, 16:07
Es pārbaudīju konfigurācija tomēr neredzu neko nepareizu.
Tas nav tikai brīdinājums, jo lapas, tas liecina par nefunkcionē, bet tikai parādīt šo kļūdu.

r.dziadusz
12-09-11, 18:53
Ok,
Jūsu php funkcija nav suppord šo charset, tāpēc jūs varat darīt, 2 lietas:
a) mainīt charset par kādu no šiem:
ISO-8859-1, ISO-8859-15, UTF-8, bet tas nav sugested un ļoti problemātiska,
b) jūs varat vienkārši izslēgt brīdinājumu, pievienojot "@" Pirms funkcijas 281 pozīcija:


līdz:

$content = htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

pēc tam, kad:

$content = @htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

Ļaujiet mums zināt, ja problēma ir atrisināta

contemptx
14-09-11, 15:27
Tā ir pārtraucis kļūdu rādīšanu, tomēr neatkarīgi vbet spraudnis mēģina darīt un ko nedrīkst darīt, rada nopietnu lielas slodzes, un tā padarot šo vietni darbojas ļoti lēni.

contemptx
15-09-11, 09:28
Pēc tam, mainot to, kas jums vakar teica, vietā darbojas briesmīgi lēni un uztur crashing.
Es šobrīd unimpressed ar atbalsta līmeni, tiek piedāvāti patlaban, ņemot vērā lietas strādāja pirms, es pēc tam maksā jauninājums, kas tika darīts, bet vietne vairs nav pareizi.

Yesday es zaudēja vairāk nekā £ 50 ieņēmumus.
Es esmu aizņemts forumā, un nevar atļauties lietas, lai turpinātu jums patīk šī, es gribētu šo jāatrisina pēc iespējas ātrāk.

Man ir atgriezta izmaiņas tagad.

r.dziadusz
15-09-11, 09:49
Mums ir žēl, ka Jums ir jāgaida,
Vispirms pārliecinieties, ka cache ir ieslēgts

Lūdzu, pārbaudiet šo tēmu http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html. Lūdzu, koncentrējoties uz 2 punktu, 16, 18 bet lasīt tos visus

Ja problēma joprojām izeju, izslēdziet visas valodās bez viena, pārbaudiet, vai kešatmiņas kļūst pilnīgi

Arī jūs varat lūgt jūsu uzņēmējas sniedzēju, ja jūs izmantojat jaunāko versiju PHP

Turklāt jūs varat pārbaudīt, kāda ir problēma uz servera. Pēc pieteikšanās meklēt problēmas ar atmiņas patēriņš, vai procesor pārslodzes. Uzziniet, ja ir process, kas atbild par to.

contemptx
15-09-11, 12:29
Mana servera slodze ir no 0,50-1,50 = ļoti zema.
vBulletin AdminCP = darbojas ļoti ātri, kā arī citām vietām un vadības pultis uz servera.

Man ir iespējota Viesu Cache, bet tas nav jautājums.
Jautājums ir, ka daudzi lietotāji ir sasniedzis lapas ar kļūdām un vBet nedarbojas pareizi, lai tās crashing vietā.

r.dziadusz
15-09-11, 15:19
Pleace ievērosiet, ka tas nav vBet bug. Tā happend jo PHP - PHP pamācībā (http://php.net/manual/en/function.htmlspecialchars.php).
Šie brīdinājumi nebūtu crash vietā, bet kā jau teicu, lūdzu, mēģiniet izslēgt valodām un uzzināt, ja forums strādā ātrāk

vBET
16-09-11, 20:42
Jautājums ir, ka daudzi lietotāji ir sasniedzis lapas ar kļūdām un vBet nedarbojas pareizi, lai tās crashing vietā.

Sorry - ko kļūdas jums vēl ir? Radek deva jums risinājums aprakstīts vienu un jūs apstiprināja, ka tie ir pagājis. Lūdzu, norādiet, kāda ir jūsu jauns jautājums, lai mēs varētu jums palīdzēt ar to:)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
Nav atbildes, uzskata, ka atrisināt

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1