PDA

View Full Version: Atrisinātas Karogi neparādās Safari, Chrome



catfish_pete
22-08-11, 16:50
Sveiki -

Running jaunāko versiju VBET (4.4.1), un, lai gan pop-up lodziņu nolaižamajā izvēlnē darbojas naudas sodu IE un Fox, nekas rāda (sk. screenshot), par Safari un Chrome. Vai jūs varētu palīdzēt?


PS - jūsu forums neļaus man augšupielādēt jpg screenshot. Vai pasta to jums.

kamilkurczak
24-08-11, 21:52
sveiki, es nevaru atrast šo nolaižamo jūsu forumā, varbūt jums ir izslēgts? lai tā vienkārši aiziet uz AdminCP-> vbet-> karogi-> Tulkojumi nolaižamajā izvēlnē pozīciju.
varbūt jūs nevarat nosūtīt ekrānā, PM?

vBET
29-08-11, 20:23
Es arī pārbauda to, un nevar redzēt pat uz IE. Lūdzu, izmantojiet Kamil ir mājienu un pārliecinieties, ka tā ir ieslēgta.

vBET
16-09-11, 17:15
Vai jums joprojām ir nepieciešams visu palīdzību, šeit jautājums ir atrisināts? :)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
Nav atbildes, uzskata, ka atrisināt

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1