PDA

View Full Version: Atrisinātas Kļūda rediģēšanas bloga ierakstu



Wulf
08-08-11, 15:22
Es esmu saņemt šo kļūdu, kad rediģēšanas un saglabāšanas bloga-rakstu. Izmaiņas tiek saglabātas naudas sodu, bet tikai parāda šo kļūdu:

Fatāla kļūda: klase "vBulletinHook 'nav atrasta in / home / saabworl / public_html / includes / class_bbcode.php par 215 līnijas

Tas pats notiek ar pievienojot jaunu bloga-rakstu.

vBET
09-08-11, 17:39
Just pārbaudīt to mūsu forumā, un es nevar vairoties. Es atceros, mums bija risināt kaut kā tā, vai nosūtīt vBulletin kļūdas ziņojumu par to, vai kaut kas līdzīgs.

Mēs šobrīd darbojas vBET 4.1.1 (beta) - šajā nedēļas nogalē, mēs presei to. Vai tas ir OK, lai jūs varētu gaidīt, un pārbaudīt, vai tas atrisinās problēmu?

Wulf
09-08-11, 17:46
Dīvaini, tagad šķiet, darba fine uz manu vietu, un tas neparādās kļūdas vairs. Lieta slēgta. :)

vBET
09-08-11, 18:13
Kā es wrote es atceros (vai es tā domāju), mēs sūtām bug ziņojumu vBulletin par to - varbūt viņiem atrisināt to 4.1.5

Great tas ir OK. Izbaudiet vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations