PDA

View Full Version: Pirkuma branding brīvu pēc es nopirku parasto versiju?



Driven2Shine
30-07-11, 19:29
Kā nosaukums saka es gribu zināt, ja tas ir iespējams iegādāties zīmolu brīva izvēle, kad es nopirku parasto versiju.

Es nevaru nopirkt gan tajā pašā laikā jau tagad, tāpēc es gribu zināt.

Paldies

vBET
31-07-11, 12:34
Jā, jūs varat iegādāties BF jūsu esošo licenci:) Vienkārši dodieties uz savu Lejupielādes (http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php) sadaļu - tur jūs atradīsiet visu savām licencēm, un tiem, kas nav BF Jūs atradīsiet jauninājums saiti.

Jums nav nopirkt jaunu licenci - Jūs varat vienkārši uzlabot esošās vienu:) Un izmaksas būs tāda pati kā tad, kad jūs pērkat booth vienā darījumā.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1