PDA

View Full Version: Atrisinātas Tulkotā Forums Saites rāda 404 kļūdas



texans
18-07-11, 18:02
Man ar šo instalēt process vairākas reizes tagad, un man šķiet, nevaram noteikt šīs 404 kļūdas.

Problēma: Tulkots forumā saites tiek radītas 404 kļūdām (indekss un vītņu url šķiet, strādā)

URL: phoneforum.com / Forums /

Friendly URL: Es esmu, izmantojot Mode Rewrite Friendly URL - Canonical URL stingra

vBet Main Forum Directorys / forumos

Mana Forum htaccess ir šāds

# Autors: Matty Āzija
# Versija 1,6

RewriteEngine On
Opcijas + FollowSymLinks
RewriteBase / forums /


# # # Tas ir maz papildu drošību un var tikt aizvadītas

RewriteRule ^ ietver /(.*) index.php
RewriteRule ^ vb /(.*) index.php
RewriteRule ^ paketes /(.*) index.php

# # # Šis ir faktiskais Pārrakstīšana

RewriteRule Arhīvs / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php language =? $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ vītnes / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ lapā ([0-9] +) ?)) showthread.php t = $ 1 & page = $ 2? &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ biedri / ([0-9] +) member.php? U = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ forums / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ lapā ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ blogus / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ lapā ([0-9] +) ?)) blog.php u =? $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ ierakstiem / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ lapā ([0-9] +) ?)) entry.php b = $ 1 & page = $ 2 &%? {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ saraksts /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php r = $ 1 &% 2 $? {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ saturu /(.*) content.php r = $ 1 &% {QUERY_STRING}?
RewriteRule ^ widget / config / ([0-9] +) widget.php r = config? / 1 $ &% {QUERY_STRING}

Jebkura ideja, ko es daru nepareizi?

TIA!

vBET
19-07-11, 00:58
Kā es redzu, šobrīd tas darbojas labi. Vai jums vēl joprojām ir jautājums, vai tā ir noteikta jau?

Pastāstiet jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, un ja jā, tad lūdzu, sniedziet lapas URL, kur jautājums pastāv.

texans
19-07-11, 02:42
Paldies par atbildi!

Nē, tas joprojām nedarbojas pareizi. Rādītāja lapa un diegi darbu, bet atsevišķā forumā kategorijā saites nav.

ex: phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Viena lieta, ko es ievēroju, salīdzinot ar šī foruma, ka manas īstās forumā kategorijas saites, tiek pārrēķināti, kas šo forumu uztur angļu URL pat izmantojot ne-angļu valodā.

Man šķiet, ka tas ir jautājums (es varētu būt nepareizi), bet es neesmu pārliecināts, kā to mainīt.

Vēlreiz paldies par atbildi.

vBET
19-07-11, 17:52
Piemēram jūs deva ir nevis esošo saturu - tā nedarbojas, pat ja tā nav tulkots:
phoneforum.com/forums/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Es joprojām neredzu jebkuru jautājumu - es biju tur, un es redzu saturs ir iztulkots labi. Lūdzu, parādiet man, URL, kur es varu redzēt - tas, ko deva nav pastāv, lai tā nevar pārtulkot ...

texans
19-07-11, 18:07
Pareizi, Šī ir problēma tieši.

Šī ir noklusējuma forums kategorijā atsauce noklusējuma angļu skats:
phoneforum.com/forums/forums/36-Canadian-Wireless-Carriers

Es atsauce kas notiek, ja tas ir tulkots. Faktiska saikne URL izpaužas tulkots kā arī un rezultātiem 404.

phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Forums kategorija sakari ne strādāt, kad tulkot jebkurā valodā, no angļu valodas. Viņi visi izraisīt 404 kļūdas lapas. Indeksu un pavedieni darīt darbu tulkojumos, tikai ne forumā kategorijā saites.

vBET
19-07-11, 18:27
OK - tagad es redzu jautājumu. Tas ir tikai forums URL nevis tēmas - es biju meklē nepareizā vietā.

Es redzu izdošanas saites cēlonis ir novirzītas un 2 / forums / tiek noņemta no turienes. Setting:
http://www.phoneforum.com/forums/pl/forums/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych
Es esmu novirzīts uz:
www.phoneforum.com/forums/pl/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych

Es nezinu, kāpēc tas notiek, piemēram, ka. Varbūt jums ir nepareiza vBET konfigurācija forumā direktorijā. Vai arī mēs varam mēģināt ar iestatījumu saglabāt direktoriju par to (nav jāpieprasa). Lūdzu PM man Access rekvizītus Tavam Admin CP un FTP - es to pārbaudīt.

texans
19-07-11, 18:34
Paldies Michal:)

PM Coming

vBET
21-07-11, 22:49
Kā es rakstīju jums vakar PM jautājums ir, jo jums ir divkāršs / forumos jūsu URL. vBET novērš vienu no šiem, jo tas ir pats savu forumu direktorijā un vBET ir apliecināt, ka valodas kodu, būs pēc tam. Tātad, forums directory tiek noņemta un pēc tam pievieno atkal priekšā URL tieši pirms valodas kodu. Lai no tā izvairītos, un, lai jūsu forumā saites atbilstoši radīts jums ir izmantot šo mājienu pēc katra vBET update (tagad tas jau ir izdarīts jūsu forumā):
1. Atvērt / includes / vbenterprisetrasnlator_functions_url_tracking.php
2. Find:


if (0 === strpos($address, $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/')) {
$address = substr($address, strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
}

3. Noņemt / komentēt to.

Tas atrisinātu problēmu ar nepareizu URL paaudzi. Still jums ir problēma ar redirection. Es joprojām strādā par to.

vBET
21-07-11, 23:16
Jebkurš Access Details jūs sūtat nedarbojas vairs - es neesmu spējīgs, lai pabeigtu darbu ... Lūdzu PM atbilstošu piekļuves informāciju, lai es varētu turpināt.

vBET
22-07-11, 12:11
Kā got info pa PM plānojat mainīt ceļojumu / forums / forumos saites, un nav nepieciešams mūsu atbalsts, tiesības tagad. Es esmu nosakot šo pavedienu, kā atrisināt. Ja jums būs pašu jautājumu pēc savas izmaiņas, lūdzu, rakstiet šeit. Gadījumā, ja citi jautājumi, lūdzu, atveriet vienu pavedienu uz vienu jautājumu.

texans
24-07-11, 22:35
Pa labi. Es nevēlos būt hacked up versiju šo mod (tā, ka es varu mēģināt atrast citu noteikt katru update) standarta vBulletin instalēt, kas notiek, jo direktoriju sauc / forumos. Kā standarta vBulletin instalēt directory nosaukts / forumos neatbalsta noklusējuma mod? Domāt, ka es uzstādītas "stabila" versija pūš manā prātā.

Pēc pilna nedēļu uz priekšu un atpakaļ, lai saņemtu uz šo jautājumu es nolēmu es gribētu izmēģināt vbseo, jo izskatās, ka tas, šķiet, darbojas labi ar vbet. NEPAREIZI!

Es atradu vismaz 3 bugs ar standarta vbseo instalēt un pievienot vbet virsū. Es fiksētā, pārlūkojot forumu, un ir vēl 2, kas ir atvērtas.

Jums nav, šķiet, vēlas, lai palīdzētu man, izmantojot PM. Tā vietā es varu typeout katru jauno jautājums šeit atkal un gaidīt dienu starp katru atbildi, lai es varētu saņemt šo pamatlīdzekļu, kā arī. Tikmēr visas manas saites Google iet uz tukšu lapu. Awesome!

Jūs saprastu, klients, kas maksā par mod un nonbranded maksa nevēlas tērēt vairāk nekā 30 + stundas un starp jautājumiem, dienā, lai noteikt to, kas ir standarts labi? Ar, ja tā nedarbojas, mēs to salabot jautājums ir labi, bet šajā tempā jums nav, ņemot vērā vērtību savu klientu laiku. Šī mod ir izmaksas man tik sasodīti daudz darba ražīguma virs 200 $ man jāmaksā par to, ka tiek padara mani slimības - un es esmu joprojām nav tālāk kā es sāku.

Tā tiešām šķiet daudz "atrisināta" problēmas ir vairāk no neapmierinātas klientu atmest, nevis atbildēt uz jautājumu. Kāpēc jūs domājat, ka ir?

vBET
26-07-11, 09:07
Par pirmo jautājumu atbilde jau ir nosūtīt jums pa PM agrāk. Es nezinu, kāpēc jūs jautājat vēlreiz. Atbilde ir pats - tas ir pirmā reize, kad mūsu klientu (un mums ir daudz klientu) ir forums, apakšdirektorijā / forumos un papildus rada vēl vienu virtuālo direktoriju / forumos URL ar / forums / forums Šis ir vienkāršs izskaidrojums, kāpēc vBET nav gatavs šobrīd atbalstīt šādu situāciju un ka ir iemesls, kāpēc tas saplīst. vBET ir parsēt URL laikā tulkojumu un tā noņem / forumos, kas pie savas saites likt tur valodas kodu, un pievienot / forumos atkal priekšā URL. Situācija, piemēram, / forums / forumi ir ļoti neparasts - mēs to pirmo reizi. Es nevaru sniegt jums citu atbildi uz to pašu jautājumu, nav svarīgi, cik reizes tiks jautāts - jā jūsu stāvoklis ir ļoti neparasts.

Mēs nezinām savas problēmas ar vBSEO - šis pavediens ir par citu jautājumu - lūdzu, atvērt jaunu pavedienu jaunu jautājumu, ja tas joprojām pastāv. Mēs nevaram palīdzēt ar jautājumu mēs neesam informēti par.

PM netiek izmantots atbalstu. Mēs izmantojam PM, lai iegūtu piekļuvi datiem. Atbalsts, ir forums. Par forumā mēs varam pārvaldīt jautājumu tēmas, mēs redzam pilnīgu jautājuma vēsture un jautājumi ir pieejami visai mūsu darbinieki. Jūs zināt šo jau. Atvainojiet, bet es neesmu pārliecināts, kāpēc mēs apspriežam to šeit publiski. Kāpēc jūs informētu mani, ka es tev lūdzu rakstīt forumā, nevis PM. Es to uzrakstīju, lai jūs - es zinu to. Kāds ir jūsu mērķis šajā amatā - vai jums nepieciešama palīdzība ar šo jautājumu? Ja jā, lūdzu aprakstiet. Ja tā nav asprātība šo vienu - lūdzu, atvērt jaunu pavedienu jauns jautājums. Ja nav jautājums tad lieliski:)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums bija jautā mums pārtraukt darbu šajā jautājumā, un uzrakstīju, ka jūs izdarīja dažas lielās izmaiņas jūsu forumā. Tātad mēs pārtraukt darboties šajā, tāpat kā jūs lūdza. Tas nav mater jums ir BF licenci vai nav - ja tu nebūtu, un mums lūgt pārtraukt darbu, izsniedzot mēs klausīties savu jautāt. Es nesaprotu punktu.

Lūdzu pieturēties pie punkts - kāda palīdzība jums vajag?

Nav atbildēts, traucējummeklēšanas bieži vien risina jautājumus (ar PM), par kuriem vītne īpašnieki nav vienalga vairs tik tiem palikt bez atbildes. Mums bija visbeidzot 2 posts no lietotājiem, kuri nekad wrote palīdzību tikko rakstīja, ka viņi izmanto veco vBET versija. Tas ir līdz lietotājs viņš atjauninājumus un izmantot bug free versijas, vai izmantot vecās.

texans
26-07-11, 11:12
Jūs zināt manu jautājumu, un jums vajadzētu saprast, lai post. Neapmierinātība ar savu produktu.

Standarta instalēt mapi / forumi nav nekas neparasts. Es gaidīju savu programmatūru, lai strādātu par šo situāciju. Es izmantoti, vBulletin ieteicamo htaccess, kas izveidoja / forums / forumos url struktūru.

Standarta vbseo instalēt nav nekas neparasts. Es gaidīju savu programmatūru, lai strādātu par šo situāciju. Man bija vismaz 3 lielas kļūdas, kuru rezultātā tūkstošiem tukšas lappuses, ieskaitot katru lapu indeksēti Google.

Es gribētu kompensāciju lūdzu.

vBET
26-07-11, 23:30
Situācija, kad klients atsakās mūsu atbalsts netiek kvalificēts par atmaksāšanu.

Es nezinu, savu problēmu faktisko statusu - jūs mums pastāstīja pārtraukt darbu uz jautājumu, kas bija jau daļēji atrisināt, jo jūs vēlējāties veiktas lielas izmaiņas jūsu forumā. Tātad mēs pārtraucam pie tā strādājam. Tajā brīdī man ir nepieciešams Jūsu apraksts izdošanas statusu un zaļo gaismu, lai sāktu strādāt par to. Es pat nezinu, ir tas joprojām to pašu jautājumu. Jūs PM kaut ko par jaunu jautājumu pēc jūsu veiktās izmaiņas - mēs nesaņēma nekādu jaunu pavedienu atvērts jauns jautājums. Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par jaunu jautājumu, un mēs sāksim pie tā strādājam.

Vēlreiz, jo jūs nesaprotat jautājumu cēlonis. Tā NAV / forumos katalogs vaina - tas ir ļoti ok. Mūsu pašu forumu izmanto apakšdirektorijā in URL - jūs varat redzēt šo šeit. vBET atbalsta apakšdirektorijā forumā URL.
Jūsu jautājums ir, jo jums ir divkāršs / forums / forumi un tas ir ļoti neparasts. Šī ir pirmā reize, kad mēs redzam šādu situāciju un tai nepieciešams mūsu atbalsts, lai kas tā darbotos atbilstoši jūsu forumā. Šis jautājums ietekmē tikai jūsu sub-forums lapas. Visi pārējie saites (uz pavedieni un tā tālāk) nav double / forums / forums), un tāpēc visa tava foruma tulkojumu strādā perfekti, izņemot sub-forums lapas. Un tas ir iemesls, kāpēc jūsu forumu nepieciešams mūsu atbalsts, lai tas strādā perfekti visur. Tā jūs noraidāt mūsu atbalstu Jums jāpiekrīt šīm lapām netiek tulkotas. Ja vēlaties to tulkot aprakstiet faktisko stāvokli jautājumu un PM faktiskajiem piekļuves datus.

Šis pavediens nav par apspriež savu vbseo jautājums - mēs nezinām vbseo problēmu. Mums bija strādāt šeit par ko citu. Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu jūsu vbseo jautājums, un mēs strādāsim par to. Mēs nevaram pateikt, kāpēc jums ir vbseo jautājumu bez informācijas par to. Mēs nevaram pateikt, ir tas integrācijas jautājums, konfigurācija jautājums, vai tas nav saistīts ar vBET vispār. Mēs arī nevaram kompensāciju situācijā, kad klientu sūdzības par kādu, kas nav aprakstīta problēma, atsakoties atvērt jaunu tēmu un aprakstīt to. Atteikšanās raksturotu savu jautājumu jaunu pavedienu jūs atteikties pieņemt mūsu atbalstu. Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par savu jauno jautājumu, un mēs atbalstīsim jūs:) Ceru, ka tas tiks atrisināta ātri:)

texans
27-07-11, 00:46
Ļaujiet man tas skaidri jānorāda. I DO NOT WANT hacked UP versiju MOD.

Tas nav tas, ko man maksā par, un neviens man nav unikāla situācija. Man bija divi ļoti noklusējuma situācijas. Šis produkts nav ko reklamē.

Es nejautāt. Lūdzu atdot naudu.

Ja to neizdara, rezultāts būs Reklamāciju.

Es tiešām gribu, lai izmantotu šo produktu, bet kā es esmu minēts iepriekš nevēlos hacked up versiju, lai tā darbotos. Tas nav vērts galvassāpes, kad runa ir laiks, lai uzlabotu manu forumu.

vBET
27-07-11, 17:43
Un es atkārtoju vēlreiz - Jums ir ļoti neparasta situācija. Ņemot double / forums / forumi nav kaut ko redzat katrā forumā. Patiesībā jūsu forumā ir tikai viens, kam ir tāda lieta, ko mēs zinām par. Tāpēc šajā situācijā nepieciešams mūsu atbalsts, lai tas pilnībā funkcionālas, reklāma, tāpēc šobrīd vBET strādā pie savu forumu, netulkojot sub-forums lapas reklāmu visas pārējās lapas ir tulkoti labi (tikai sub-forums lapās ir double / forums / forumus URL).

Mēs piedāvājam Jums bezmaksas atbalstu, lai tas pilnībā funkcionāla. Tā ir jūsu izvēle to pieņemt vai noraidīt to. Atsakoties jūs nolemjat ir vBET nav pilnībā funkcionālas uz jūsu forumu. Un mums nav kompensācija jo lietotāja izlemj, ka nav pilnībā vBET funkcijas. Tā tiks pilnībā funkcionāla, kad jūs pieņemat mūsu atbalstu.

Ja jūs patiešām vēlaties vBET strādā jūsu forumā - tikai, lūdzu, pieņemiet mūsu atbalsts un mēs taisīsim tā pilnībā strādā uz savu forumu. Arī mēs nosūtīsim jums mājienus par mainīt savu foruma konfigurāciju, un atbrīvoties no double / forums / forums formu URL (kas godīgi izskatās ļoti, ļoti dīvaini). Tu apgalvo, ka jūs vēlaties, lai būtu vBET funkcionāls uz jūsu forumu, bet jūs atteikties izmantot mūsu atbalstu un ignorēt mūsu ieteikumus. Tas ir jūsu lēmums - mēs nevaram piespiest jūs lietot mūsu atbalstu. Ja jūs nolemjat, lai jūsu sub-forums lapas nav tulkots tas ir atkarīgs no jums. Mēs joprojām piedāvājam bezmaksas atbalstu un pilnībā funkcionāla vBET. Atteikums mūsu atbalstu nevar pretendēt uz kompensāciju.

texans
30-07-11, 12:38
Es izklāstītas perfekts laika, kas notika šeit Michal un jūs ērti svītro to kā mēstules. Nebija arī pēc Michal surogātpastu.

Elegants.

Ir acīmredzami milzīgs valodas izpratnes trūkumu šeit, kas man šķiet ļoti ironisks.

Hacked = Labots - Tāpat kā es nevēlos ļoti modificētu versiju šo skriptu kā tas ir pārāk grūti, lai uzlabotu.

Es neko par jums vai kāds cits hakeru manu forumu.

Ir arī no jums lasījumā, kas ir piemērots Jums un neņemot vērā pārējo jautājumu. Žēl jūsu klientiem.

Cerams, ka jūs saprastu manu post nebija spam tāpēc es ņemšu pievienot vēlreiz zemāk. ;)

vBET
30-07-11, 13:33
Tas bija SPAM un SCAM, tāpēc tā tiek noņemta. Jūs vienkārši atkārtoja visu informāciju, kas ir iekļauti šo pavedienu + rakstīja nepatiesu informāciju par to, kā tas notiek (lūdzu, vērsieties pie mūsu privātās ziņas, ja jums nepieciešams atgādināt, kā tas notiek). Ne SPAM ne SCAM nav atļauta par šo forumu, un es nezinu kādu forumu, kurā administrācija vienojas par to.

Nebija nepieciešama jebkuras augstas izmaiņas vBET. Es domāju, ka jums to visu proporcionāla. Laikā, kad mēs strādāja par šo jautājumu jums informāciju par vienas vienkāršas modifikācijas - 3 koda rindiņas, lai novērstu vienā vietā Arī jautājums ir nevis tāpēc, ka izmaiņas, bet tāpēc, ka jums bija dusmīgs, ka jums bija, lai atvērtu jaunas atzīmes par jaunas emisijas (jūs lūdza ne rakstīt PM, bet jaunu pavedienu). Un tā vietā jūs wrote šeit veco pavedienu rīkojas tāpat kā mēs pamest jums, kad jūs mums pastāstīja pārtraukt darbu par šo jautājumu. Kas lika man sajaukt sākumā, jo es tiešām nebija pārliecināts, tas joprojām ir vecais jautājums, vai tāpēc, ka viena jauna, jo jums bija rakstiski šeit. Lūdzu pieturēties pie punktu. Ja jums nepieciešams atbalsts šajā jautājumā - lūdzu uzrakstīt par tā faktisko stāvokli par šo pavedienu. Ja jums ir problēmas ar kaut ko citu - lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par to, lai mēs zinātu, jautājums ir patiešām par. Ja Jums ir kādi jautājumi, ar vBSEO - tas nav pavediens par to. Lūdzu, atveriet jaunu. Arī tad, ja jautājums ir kaut kas cits kāpēc jūs joprojām lieta, ka tas prasīs kādu vBET izmaiņas?

Ceru, ka jūs nolemjat izmantot mūsu atbalstu un ļauj mums veikt vBET pilnībā funkcionāla jūsu vietnē. Ko mēs būsim ļoti priecīgi:)

texans
30-07-11, 13:37
Es atmest.

vBET
30-07-11, 13:46
Jums nav. Mēs piedāvājam Jums bezmaksas atbalstu ir vBET pilnībā funkcionāla uz jūsu forumu:) Mēs to visu laiku. Vienkārši pieņemiet to. Protams, mēs nevaram piespiest jūs izmantot mūsu bezmaksas atbalstu un ir vBET pilnībā funkcionāla - tā ir jūsu lēmums to pieņemt vai noraidīt.

texans
30-07-11, 14:28
Kā es esmu teicis jums 10 reizes tagad man nav TIME (ieguldījusi vairāk nekā 30 stundas tagad un milzīgs zaudējums), ne arī vēlos, lai būtu stipri modifed versiju šo programmatūru, kā tas ir milzīgs galvassāpes, kad runa ir laika, lai atjauninātu to.

Tas ir kā tad, ja man nav noteikts katrai no šīm bažām atkārtoti atkal un atkal. Jums tikai klausīties to, ko jums, ko dzirdat. Jūs mod nestrādāja ar 2 pamatiekārtām, un man nav laika problēmu ar savu "balsta" vai stipri pārveidotas programmatūru.

Add to, ka dzirdēsiet tikai to, kas ir ērts Jums un nesaprotu, par angļu valodas pamata partijas un ka tikai palielina laiku, kas nepieciešams, lai strādātu ar jums.

Izdzēsāt manu grafiku no jauna, kas nebija "spam vai scam", kā jūs to saucat, tikai faktus, attiecībā uz šo jautājumu.

... Jā, es esmu darīts. Es atmest. Tev uzvarēt! Jūs esat savu naudu.

************************************************** ******
Ja kāds vēlas ir lēts bez preču zīmes licences tikai PM man.

vBET
30-07-11, 15:00
Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, kad Jūs izmantojat mūsu bezmaksas atbalsts jums nav ieguldīt jebkurā laikā - tas ir mūsu darbinieki, kuri risina šo jautājumu. Tātad, pieņemot mūsu bezmaksas atbalstu jūs don nav tērēt laiku uz jautājumu. Arī es gribētu jums atgādināt, ka jums nav tērēt tos 30 stundu laikā - tas bija jūsu lēmums, jo jums atsaka mūsu atbalstu.

Arī es jūtos kā ir lietderīgi uzrakstīt vēlreiz (es vienkārši to uzrakstīju pirms, bet tas, šķiet, nav pamanījuši), ka nav skaidrs šajā brīdī viņam vBET prasīs kādas izmaiņas, tāpēc, ka esat mainījuši savu vidi, un tagad jums ir pilnībā cits jautājums, ar vBSEO - tas var būt konfigurāciju vai integrācijas jautājums. Tātad šobrīd mēs pat nav skaidrs, vai jums ir kādi jautājumu ar vBET pati vai tas ir jautājums par citā līmenī. Mēs nevaram pateikt, jo jūs noraidāt mūsu atbalstu un tikai atkārtot, ka jums ir dažas jaunas jautājumu ar vBSEO, kuru jūs atteicās definēt par forumu ...

Mēs skaidri saprotam katru Jūsu teikumu un redzēt viens mūsu teikums. Lūdzu, pieņemiet faktu, ka atsakoties no vBET atbalsts nepienākas kompensācija. Mēs labprāt atbalstīsim jūs un padarīt vBET pilnībā funkcionāla uz jūsu forumu:) Jums vienkārši ir jāpieņem mūsu atbalstu. Mums ir žēl dzirdēt, ka jūs nevēlaties izmantot mūsu atbalstu, tomēr tas ir jūsu lēmums, kas izgatavoti vBET pilnībā nestrādā uz jūsu forumu, kur jums ir neierasta konfigurācija, kas nekad iepriekš nav noticis uz mūsu klientiem forumos.

Jā, savu pēdējo 2 ziņojumi iekļauti SPAM un SCAM - jūs jau tika informēti par to un tad jūs vienkārši surogātpasta noņemt ziņu vēlreiz. Un jums tika paziņots atkal, kāpēc tā tika izņemta. Ja Jums nav pārbaudīt savu PM - šeit ir izskaidrojums jūs jau got ar kā atbildi uz jūsu ziņu (ar paša ziņojuma).

Tava atbilde, lai novērstu jūsu SPAM + SCAM message:

Es esmu tikai stāsta patiesību Michal. Piedod, tas nav ērts Jums. Jūs jautājat, ka pie vbseo cilvēkiem atļautu brīvu diskusiju, bet jums nebūs darīt to pašu. Hmmm.

Mūsu atbilde uz jūsu apgalvo, ka tas nav SPAM + SCAM:

Tas nav nekas par to convinient. Lūdzu, izlasiet visu pavediens - tas viss jūs wrote to jau ir iekļauts tur! Kā jūs pat varat pastāstīt par to nav ērti, ja mēs ļaujam palikt tur? Mēs vienkārši pamāt varētu dublēšanās - jebkādas dublēšanās, ir SPAM. Jūs zināt šo - Jums ir forums kopš 2002.

Tāpat nav tikai taisnība - jūs wrote nepatiesu informāciju par to, kā tas notiek. Es vienkārši jums atgādināt šo atbildot veco PM, kur jūs varat redzēt, ka jums jāmaina parole nejauši un atvainojas par šo - tas nav kā jūs rakstījāt, ka jums bija dusmīgs, jo jūs nevēlaties izmaiņas - šoreiz bez izmaiņām tika veikts vēl ! Mēs neļausim rakstīt nepatiesu informāciju. Es neesmu nosaucot to par meli, tāpēc es pieņemu, katrs cilvēki vēlas kaut ko labu, tāpēc es pieņemu, ka jūs vienkārši veikta kļūda šeit.

Es neredzu tas notiek visur. Ja jums nekas nav ko piebilst, lūdzu, nav atkārtoju - tas tiks izņemts kā mēstules. Ja vēlaties pievienot kaut ko jaunu - mēs būsim priecīgi zināt, kas tas faktisko stāvokli jautājumu un piedāvāt jums mūsu atbalstu:)

Šis pavediens ir par jūsu problēmu ar / forums / forumos lapas. Ja jums ir kaut kas piebilstams par šo jautājumu, lūdzu, rakstiet bezmaksas. Ja jūs vienkārši vēlaties panākusi zināmu sabiedrībai troksnis - lūdzu, pārtrauciet. Mēs esam lepni, ka mēs piedāvājam mūsu klientiem bezmaksas atbalsts. Mēs esam lepni, ka mēs ca piedāvājam to arī jums. Jums var būt vBET pilnībā funkcionāla savā forumā, ja vēlaties. Ja jūs nevēlaties izmantot mūsu atbalstu, mēs nevaram piespiest jūs. Tomēr mēs nevaram kompensāciju jo lietotāja nolēma nav pilnībā funkcionālas vBET un atteikties no mūsu atbalsts.

Tāpat kā tagad, kā pirms - mēs Jums piedāvājam mūsu bezmaksas atbalstu un pilnībā funkcionāla vBET uz savu forumu, kas nav atbalstīti vēl konfigurāciju (jo tas notiek pirmo reizi, ka mūsu klients ir šāda konfigurācija). Mēs būsim ļoti priecīgi jūs atbalstītu:)

vBET
31-07-11, 13:14
Thread slēgts, jo ir daudz SPAM un SCAM + mainās vītne vēsturi Autore atzīmē, piemēram:

***** Piezīme: Jūs svītrots manu pastu vēlreiz. Ja jūs gatavojas veikt savu naudu, jums nāksies aizliegt man, ja nevēlaties, lai es post manu pusi. ****

Lai vītne autors: jums nav jāinformē mūs, ka mēs izņemt savu SCAM post - mēs zinām, tas lieliski, un mēs pat rakstīt jums katru reizi, ņemiet vērā, lūdzot jums, lai apturētu to, ko jūs darāt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir pilnīga vēsturē PM ziņojumus. Katru reizi, kad jūs rakstījāt SCAM mēs nosūtīsim jums atpakaļ savu veco PMs sniedz apliecinājumus, ka jūs rakstāt nepatiesu informāciju un SCAM nav atļauta. Vēlreiz - lūdzu, pārtrauciet to darīt. Mēs kabīne uzzināt, kā tas bija, un visi cilvēki var izlasīt šeit mūsu sabiedriskajā apspriešanā.

Mēs nevēlamies aizliegt jums. Jūs esat mūsu klientu. Tomēr mēs neļaus SCAM ne SPAM. Mēs labprāt atbalstīsim jūs ar savu jauno jautājums, ja jūs pieņemat mūsu atbalstu. Mēs labprāt darīt vBET pilnībā funkcionāla uz jūsu forumu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1