PDA

View Full Version: Jums vajadzīga palīdzība rakstot Lietotāja Wiki Lapa VBET izmantošanas



mickknutson
17-07-11, 08:06
Es gribu izveidot Viki lapu
tulkošana - BLiNC Magazine:: BASE jumping, Izpletņlēkšana un Planieru (http://www.blincmagazine.com/forum/wiki/translation)

Ka mana lietotāji var lasīt, kas palīdzēs viņiem saprast, kā izmantot VBET.
Lielākā daļa no maniem lietotāju līmenī nav tehnisks, tāpēc lapa tiešām ir vispārējs. Bet lapa ir arī tulkot arī kā man jau ir 10 + valodas hitting manu portālu.

Visiem tiem, kas vēlas palīdzēt, mēs visi varam dalīties šajā vērtīgs resurss.

vBET
18-07-11, 11:21
Hi:)

Pirmais - lūdzu konfigurēt vBET atpazīt valodas automātiski. Jūs atradīsiet iespēju vBET iespējām Admin CP. Es nevaru pateikt tieši tagad, tas darbosies ar viki saturs - tas ir atkarīgs tas nepieciešams āķus lieto, bet tas galīgi darbu visiem vBulletin jaunu saturu (Amata vietas, blogi, grupas komentāri, un tā tālāk).

Kad valodas noteikšanu strādā, - lietotāji vienkārši rakstīt savā valodā un vBET (izmantojot Google API) pienācīgi zīmes ziņu.

Tāpat, lūdzu, skatiet šeit rakstu par vBET BBCodes:

basketmen
22-07-11, 06:56
ho jūs izmantojat vaultwiki pārāk

awesome, jūs varat veikt vbet strādā vaultwiki lapās, i am invaliditāti vbet in vaultwiki lapās, jo vbet nav strādā vaultwiki lappuses

Jūs varat dalīties ar jūsu htaccess, lūdzu? tāpēc varbūt mēs varam padarīt to labāku

vBET
22-07-11, 11:33
Integrācija instrukcijas Vault Wiki:

Gadījumā, ja jebkuru ar integrācijas jautājumiem - lūdzu rakstiet tur:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1