PDA

View Full Version: Atrisinātas Pārvietots uz jaunu serveri Site paradis darbu



bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
Es pārcēlos manā vietā uz jauno serveri un forumu Doesn't Ielādēt VBET gada, darbojas tikai naudas sodu pēc tam, kad i atslēgt spraudnis un izņemt saturu no htaccess. dīvaini, bet AdminCP strādā arī ar spraudnis uz, cita lieta i ir bezmaksas versija uzstādīta citā vietā tajā pašā serverī tas darbojas bez problēmu: (

vBET
12-12-09, 16:28
Lūdzu, precīzāk - ko tas nozīmē nedarbojas? Vai jums ir tukšu lapu? Vai jums ir tukšas lappuses teksta vietā? Vai jūs redzat kļūdas paziņojumu, vai iegūt tādiem pastu? Kas notiek?

Arī pēc nomaiņas serveri, lūdzu, pārliecinieties, ka jums fit visiem jaunajā vidē prasībām: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
vieta tikai tur iekraušana: (, tas nenotiek ar bezmaksas versija maksāja tikai versija, man ir suphp instalēta serverī ir tā, ka iemesls?

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
dubultu post žēl

vBET
13-12-09, 20:01
vieta tikai tur iekraušana: (, tas nenotiek ar bezmaksas versija maksāja tikai versija, man ir suphp instalēta serverī ir tā, ka iemesls?

Mums nav zināms par kādu no vBET un suphp jautājumiem.

Vai jūs mēģināt pārslodzes atkal vBET failus un atkal importētais produkts failu? Varbūt uz jauna servera Apache apmulst;)

Lūdzu PM man URL, lai jūsu forumā, un piekļuves datus uz FTP un Admin CP. Es pārbaudīt, kas notiek tur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1