PDA

View Full Version: Atrisinātas Jautājums starp vBET un vBMail.



Taurus
10-07-11, 01:28
Ir starp vBET un vBMail (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=107) no DragonByteTech jautājums.

Jūs varat redzēt manu pavediens par šo problēmu šeit:

[VB 4.1.x] Lietotāju kurus vBET. (Http://www.dragonbyte-tech.com/threads/4174-Usergroups-by-vBET.)

Kā es varu pievienot vBET ir saraksts Lietotāju Grupas uz šo mod? Vai es varu vienkārši noņemt vBET ir saraksts Lietotāju Grupas pilnīgi?

Paldies!

EDIT: Sorry, es neesmu pārliecināts, vai jums būs iespēja redzēt šo pavedienu. Problēma ir tāda, ka mod (vBMail) velk Lietotāju grupas no oficiālajām UserGroup kešatmiņu masīvs, un acīmredzot vBET nav. Tātad tagad vBET ir papildu saraksts Lietotāju Grupas netiek pievienoti šo mod konfigurācijas, un tad es nevaru izveidot adresātu sarakstus pareizi.

Taurus
11-07-11, 02:18
Es tiešām ir nepieciešams zināms palīdzēt šeit lūdzu.

vBET
11-07-11, 02:38
Hi,

Man bija iespēja redzēt vītni (bet nav iekļauti attēli). Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi Lietotāju grupas tiek glabāti kā viņi domāt uz vBulletin tabulās. Kā es saprotu, jūs neredzat tām, vBMail - tas ir viņu kļūda. Viņi domāt, lai visus esošajām grupām. Tā vietā viņi ierobežojumu, kas uzrādīts grupām, lai dažus apakšgrupā esošo Lietotāju grupas (apakškopa iekļauts cache). Viņi vienkārši ir mainīt to, un parādīt visu esošo Lietotāju grupas. Tā nav taisnība, ka viņi nevar darīt neko - viņi var vienkārši veikt visu esošo Lietotāju grupas;)

vBET šeit ir tīra - mēs neko nemaina vBulletin arhitektūra - vBET Lietotāju grupas uzglabā tieši tāpat kā visi citi Lietotāju grupas. Ikviens var ņemt, ja vienkārši jautājiet par visām esošajām Lietotāju grupas. Jebkuras vBET izmaiņas neatrisinās viņu problēmas, jo gadījumā, kad jums būs citas jaunas Lietotāju saraksts Lietotāju Grupas nav saglabāta kešatmiņā, tad jūsu jautājums būs atnāca atpakaļ. Viņiem ir jāmaina veids, kā veikt Lietotāju grupas. It īpaši, ka es iedomāties ņemot tikai grupas no cache nav redzama ietekme uz rezultātiem visos.

Ar mums var sazināties ar autoriem par mod, ja jūs domājat, ka tas palīdzēs un viņi vēlas, lai apspriestu šo jautājumu.

Vai jums vēl joprojām ir nepieciešama mūsu palīdzība šeit? :)

Taurus
11-07-11, 12:28
Jautājums šeit bija tas, ka iekšpusē UserGroup iestatījumus no vBET "Šī UserGroup nav" aizliegts "Grupa" tika izveidota, lai "Nē", tādējādi pieņemot, ka tas ir aizliegts UserGroup. Tāpēc šie Lietotāju saraksts netika iekļauti vBMail mailinglists.

Es neesmu pārliecināts, kāpēc jūs būtu noteikti visi šie Lietotāju grupas par aizliegtām? (Izmainot šo iestatījumu uz "Jā", tā strādā perfekti.)

vBET
11-07-11, 12:49
Great - tā vBET bug! Mēs nepievērsu uzmanību šādai kolonnai. Es pārbaudīt to tieši tagad. Pateikt paldies no mums autora mod:)

vBET
11-07-11, 14:05
Atrisinātas, un tiks iekļauti nākamo izlaišanas.

Lai ātri noteikt, lūdzu:
1. Atvērt jebkuru MySQL klients un piesakieties savā vBulletin datu bāzē
2. Izpildīt vaicājumu (pievienot tabulu prefiksu, ja jūs to izmantot):

UPDATE usergroup SET genericoptions=32 WHERE description LIKE 'vbet_%'
3. Iet uz Admin CP -> Lietotāju saraksts -> UserGroup vadītājs
4. Noklikšķiniet uz Aiziet, lai rediģētu dažas UserGroup (nav jautājums, kas viens)
5. Noklikšķiniet uz Atjaunināt bez izmaiņām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēdējo 3 soļi, lai izraisītu vBulletin cache atsvaidzināt (atjaunot rindās, atļaujas un tā tālāk). Jūs varat redzēt, tas strādā gatavojas Admin CP -> Lietotāji -> View AIZLIEGTĀS Lietotāji. Rezultātā pirms izmaiņām jūs redzēsiet tur visu vBET Lietotāju grupas. Pēc tam, kad izmaiņas vBET Lietotāju grupas pazudīs no skata.

Taurus
11-07-11, 14:14
1. Atvērt jebkuru MySQL klients un piesakieties savā vBulletin datu bāzē

Es nevaru palaist to no manā ĀKK?

Uzturēšanas> Execute SQL Query

vBET
11-07-11, 18:31
Es nevaru palaist to no manā ĀKK?

Uzturēšanas> Execute SQL Query

Es neredzu problēmu - jebkuru MySQL klients ir enought.

Taurus
11-07-11, 18:41
OK paldies. Tikai viens jautājums lūdzu.

Šajā vaicājumu, kur tad es varu pievienot savu prefiksu? Kas ir vb

Paldies

vBET
11-07-11, 18:47
Priekšā tabulas nosaukumu, lai: vb.usergroup

Taurus
13-07-11, 05:09
Paldies Michal. Tas strādāja.

vBET
13-07-11, 13:43
Great:) Enjoy vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations