PDA

View Full Version: Atrisinātas XCACHE brīdināšana, ja nav pieteicies



Lundgren
15-05-11, 22:57
vBET 4.3.0

Kad mēģina XCACHE funkciju, man brīdinājumus, kad skatīšanās vietā bez pieteicies collas Bet man nav brīdinājumus, ja es esmu pieteicies collas


Brīdinājums: xcache_get () [function.xcache-get]: xcache.var_size ir vai nu 0 vai pārāk mazs, lai var datus caching in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php par 125 līnijas

Brīdinājums: Nevar pārveidot galvenes informāciju - galvenes jau sūta (izlaide sākās [ceļu] / includes / class_core.php: 5403) in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php par 65 līniju

Brīdinājums: Nevar pārveidot galvenes informāciju - galvenes jau sūta (izlaide sākās [ceļu] / includes / class_core.php: 5403) in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php par 71 līniju

Brīdinājums: xcache_set () [function.xcache-komplekts]: xcache.var_size ir vai nu 0 vai pārāk mazs, lai var datus caching in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php par 128 līnijas

kamilkurczak
17-05-11, 08:07
hello,

Ko par jūsu viesu kešatmiņu? Vai jums ir iespējota, vai ne?
Lūdzu, deaktivizējiet Xcache un testa to uz failu viesis cache tikai - un raksta, ka šis jautājums joprojām tur vai nav
Paldies

Lundgren
17-05-11, 09:40
Brīdinājumi izzūd, tiklīdz es varu atspējot XCACHE par vBET.

Viesu cache ir aktīvs (izmantojiet pilnu faila Cache Viesiem: Jā)

Man nav atrasts labs veids, kā pārbaudīt, ja man ir izveidotas XCACHE pareizi (tas ir uzstādīts ar apt paketes Debian). Tātad tā ir iespēja man ir vispārējs XCACHE jautājums par manu uzstādīšana.

kamilkurczak
18-05-11, 20:25
ok, tāpēc es mēģināšu atveidot uz mana testa forums.

kamilkurczak
18-05-11, 21:05
hello,

šādu paziņojumu: Brīdinājums: Nevar pārveidot galvenes informācija, ko izraisa pirmo jautājumu. Jums nepieciešams pārbaudīt jums xcache konfigurāciju. varbūt jums ir nepieciešams, lai uzstādītu xcache.var_size augstākās vērtības (un reset apache pēc tam).

otrkārt, es atradu rakstu, kas apraksta to pašu jautājumu, to saskaņā ar šo rakstu jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu to phpini (), ka jums nevar būt saglabāts kešatmiņā divreiz - lūdzu, pārbaudiet šeit: php - Xcache var_size kļūda - kaudze pārplūdes (http: / / stackoverflow.com/questions/2976829/xcache-var-size-error)

kamilkurczak
26-05-11, 22:32
nav atbildes - atrisināta. Ja nē - lūdzu rakstīt šeit, un es atdarīšu šo pavedienu vēlreiz

Lundgren
27-05-11, 00:06
dīvaini ... Es redzēju savu pirmo atbildi, bet ne otrā.

Just to izmēģināju, un tā strādāja:)

I mainīts xcache.var_size uz to pašu vērtību kā xcache.size

Tātad tagad tas ir apstiprināts atrisināta, nevis slēgta, jo nav atbildes. : O:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:23
Great:) paldies par jūsu apstiprinājumu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1