PDA

View Full Version: Atrisinātas Papildu pievienoto Lietotāju grupas



Simon Lloyd
12-05-11, 15:00
Hi, vai mums tiešām ir nepieciešams, lai būtu 60 (ish) jauns saraksts Lietotāju Grupas?, Tas būs absolūts sāpes iet caur katru no mainot atļaujas manu mods un hacks.

Vai mēs varam atbrīvoties no tiem?

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
hello,

Vai jūs varat paskaidrot labāk? Lietotāju saraksts Lietotāju Grupas? tu domā - vBET valodu saraksts Lietotāju Grupas?.
Ko tā gaļa, ka lietotāji var mainīt vBET iestatījumus?

Paldies

Simon Lloyd
12-05-11, 15:27
Hi Kamil, paldies par atbildi, kad jaunināšanu uz 3.4.0 par vb3.8.6 es atklāju, ka ikvienu valodu tagad ir tā paša UserGroup in AdminCP> Grupas> UserGroup vadītājs un lielākā daļa no viņiem ir vidējā lietotāju nepatikšanas man ir daži modifikācijas un hacks pievienotās kas prasa admins, lai iestatītu atļaujas par UserGroup, tāpēc tagad man ir jādodas uz katru vienu, lai izslēgtu visas atļaujas.

Tā tikai šķiet overkill likt katram no lietotājiem ar sekundārā UserGroup, kāda ir tā jēga?

kamilkurczak
12-05-11, 20:20
hello,

vBET padara Lietotāju saraksts automaticly un lietotāji ir pievienoti Lietotāju grupas pēc pēc darbības galvenās valodas (lietotājs valodā usercp).


"have some modifications and hacks added which require admins to set the permissions per usergroup"
Es nesaprotu to, vai jūs varat paskaidrot labāk?

Simon Lloyd
12-05-11, 20:34
Man ir mods vai hacks no vb.org un daži pasūtījuma tiem, piemēram, man ir viens sauc par vb post veidnes un ievērojot UserGroup uzstādījumus katram UserGroup iestatīt, vai tās var izmantot mod un kādas konkrētas daļas mod tiem pieejami visas jaunās Lietotāju ka vbet pievienots ir atļaujas, kas ļautu izmantot šo mod, bet tie nedrīkst, man ir gandrīz pabeigts iet caur tiem visiem, izslēdzot visus šīs atļaujas tas bija reālas sāpes. Kāpēc tie ir īstenot Lietotāju saraksts Lietotāju Grupas pirmajā vietā?

kamilkurczak
12-05-11, 21:56
šeit jums ir šī aprakstīti iespēja:


otrkārt, - vBET Grupas nav saistītas ar kādu atļauju, lai varbūt tas ir jūsu mod bug, bet es nevaru teikt, for sure.

Lūdzu, iedodiet man vārdu, lai viena no jūsu mods un url šo mod (jābūt brīvai) un es to pārbaudīt par manu testa forums (un, protams - rakstiet to, kā pavairot to soli pa solim)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1