PDA

View Full Version: Atrisinātas Kļūda pēc 4.3.0 augšupielādējot



Schmike
10-05-11, 15:11
Man ir augšupielādēts failus 4.3.0 un saņēma šādu kļūdu:

Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_global_bootstrap_init_start2 () in / home / <folder> / public_html / testvb / forums / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd kodu uz 5 līnijas

Man ir aktīvs v4.2.3 darbojas, pirms es augšupielādēt jaunāko failus. Man nav izdevies atrast nevienu jaunināšanas norādījumi. Es pieņemu, ka es varētu vienkārši augšupielādēt to un pārrakstīt failus no iepriekšējās versijas?

kamilkurczak
10-05-11, 18:35
Jūs update product.xml failu no do-ne-upload mapi? Ja ne - augšupielādējiet to ar savu AdminCP.

Kāpēc? jo šajā versijā mēs neizmantojam šo funkciju (vbet_global_bootstrap_init_start2 ()), bet, ja jūs joprojām izmanto veco xml failu -. ir atsauce uz šo funkciju.

Tātad, lūdzu - augšupielādēt jaunu xml failu no do-ne-upload mapes.

Schmike
11-05-11, 02:16
Pati kļūda notiek par AdminCP. Ko es varu darīt, lai atrisinātu šo AdminCP pirms augšupielādējot jaunu xml failu?

kamilkurczak
11-05-11, 07:18
ja jums ir šo kļūdu AdminCP - jums ir nepieciešams, lai izslēgtu āķi sistēmu.
tikai:
1. atvērt un rediģēt vBulletin config.php failā
2. atrast
<?php
3. paste pēc šīs līnijas:

define('DISABLE_HOOKS', true);
4. saglabājiet failu.

Tagad jums ir visas āķi invalīdiem un jūs varat lietot savu adminp.

Schmike
11-05-11, 14:59
Pārvaldīt, lai saņemtu to modernizētas.

Paldies.

kamilkurczak
11-05-11, 19:02
paldies par jūsu apstiprinājums - es pārvietot šo pavedienu uz traucējummeklēšanas sadaļu

cesarica
14-05-11, 00:59
Pati problēma šeit.

i izmantoja šo atrisināt:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

kamilkurczak
14-05-11, 14:16
un tagad ir atrisināta?

cesarica
14-05-11, 17:46
Jā tā atrisinātas
VB 4.1.3

1) augšupielādēt visus failus no Ielādē mapes
un augšupielādēt XML uz servera, un par importa un pārrakstīt produktu no servera

2) pēc tam man bija kļūdas ziņojums:
Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_global_bootstrap_init_start2 () in / home / <folder> / public_html / testvb / forums / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd kodu uz 5 līnijas

2) I atslēgt āķis:


4) I izmantoja šo:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) pārbaudīt un labot vecās / jaunās karogi un jaunas iespējas

kamilkurczak
15-05-11, 11:23
paldies par jūsu apstiprinājums:)

meto
15-05-11, 23:20
Jā tā atrisinātas
VB 4.1.3

1) augšupielādēt visus failus no Ielādē mapes
un augšupielādēt XML uz servera, un par importa un pārrakstīt produktu no servera

2) pēc tam man bija kļūdas ziņojums:
Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_global_bootstrap_init_start2 () in / home / <folder> / public_html / testvb / forums / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd kodu uz 5 līnijas

2) I atslēgt āķis:


4) I izmantoja šo:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) pārbaudīt un labot vecās / jaunās karogi un jaunas iespējas

Tā ir laba prakse, bet dara to apkopi VB vai plugins - jāatceļ āķi pirmās. Vienkārši ir tajās līnijās, kas config.php un komentēt tos, vai ne;)

webmastersite
18-05-11, 18:08
Man bija tāda pati problēma es varu sūtīt jums pm Kamil. Es centos izveidot āķis, bet nav strādājuši.
Edit: Tas atrisināta vienreiz i reupload xml failu. Kaut kā tā nebija strādājis pirmā augšupielāde.

kamilkurczak
18-05-11, 20:31
Jūs varat cofirm ka to atrisina tagad? Es biju uz jūsu vietni un tulkošanas darbojas labi.
Ja joprojām nav laba - lūdzu atveriet jaunu tēmu ar šo jautājumu

Paldies

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1