PDA

View Full Version: Atrisinātas DB izmērs



moman
06-12-09, 09:23
Vai tas ir normāli par jūsu datu bāzi, lai trīskāršs lielums pēc uzstādīšanas vBET?

Es sāku ar 1Gb DB, un tagad es esmu meklē 3 tuvu. Lai gan es saprotu, ka visas lapas amati tiek kešatmiņā šeit, tas nebūtu stabilāka, ir tas darīts atsevišķā datu bāzē ārpus VB (piemēram, 2.x nav)?

vBET
10-12-09, 21:45
Jā - jūsu DB pieaugs. Jūsu saturs ir jāreizina 52 reizes (ja jums ir visas valodas iespējota), tāpēc ir grūti neaug;)

Izmantojot paša DB NAV ietekmē stabilitāti forumu vispār, jo nav vaicājums, kas izmanto citus resursus no VB. Arī vBET 2.x izmantot arī tajā pašā datu bāzē.

Jūs vienmēr varat atslēgt dažas valodas, vai vienkārši atslēgt cache dažās valodās, ja DB izmērs ir jautājums jums. Taču, kamēr jūs vietu uz jūsu diska DB izmērs neietekmē jūs - vBET izmanto indeksu visiem jautājumiem. Ir viena lieta, kas jums var būt ieinteresētas, ja jūsu cache tabulas ir patiešām liels - tie ir klīringa stratēģijas. Plašāku informāciju par šiem lūdzu, dodieties uz Admin CP -> vBET -> Kešatmiņa.

moman
11-12-09, 20:47
Paldies par atbildi! Tas precizētas šīs bažas.

Mans pēdējais jautājums ir ar mysqldumps. Ja es palaist mysqldump, izmantojot komandrindas, ir kāds veids, kā es varu izslēgt vBET cache tabulas no dempinga cenām? Es labprātāk nav atkritumi, telpas pamatni veido cache: p

vBET
11-12-09, 23:18
Mēs plānojam atbalstīt failu kešatmiņu. Tas būtu nepieciešams daudz vairāk vietas uz cietā diska, bet saņemt datus bez DB vaicājumiem. Mēs nesākām īstenot šo yet.

Tajā brīdī mēs plānojam, kā konfigurējamas vajadzētu būt, un citas detaļas. Mēs to gribam rādīt visiem - tas nozīmē, bez nepieciešams instalēt papildu caching motoru.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1