PDA

View Full Version: Auto tulkoto lapu vs google satura vadlīnijas



StarBuG
30-03-11, 20:20
---
ADMINISTRATOR PIEZĪME: šī amata iekļauta nepatiesa informācija par Google pārskatu automātiski tulkota saturu. Arī apgalvojums nav piemērojams vBET. Lūdzu, skatiet šeit informāciju:
Diemžēl es biju atvaļinājumā, kad ziņojums tika izveidots un daudz nepareizas informācijas ir iekļauti šajā pavediens - tas ir iemesls, kāpēc labojums nav iekļauti šeit.
---

Sveicināti

Es tikai gribēju, lai jūs zināt, ka Matt Cutts teica, ka auto tulkojot tīmekļa lapas, ir to "auto radīts saturs" pamatnostādnes, kas ir jāsoda, jo Google Panda update.

Tā tāpat kā brīdinājums jūs varētu vēlēties pārskatīt pievienot visiem jūsu tulkoto lapu jūsu sitemap.

Patiesībā jūs varētu vēlēties apsvērt bloķēt google no saraksta auto tulko valodu vispār, izmantojot robots.txt.

Šeit ir video: YouTube - Kā man rīkoties ar lokalizētu saturu? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

Regards

StarBuG

norku
30-03-11, 21:49
Hmm ... šķiet diezgan skaidrs, ka Google nepatīk ko Vbet dara pēc tam. Kāpēc Google joprojām indekss auto-tulkoto lapu, lai gan? Nav jēgas.

StarBuG
30-03-11, 22:16
Jo, kad to apmeklē lapas, tas nezina, ka viņi ir auto tulko.
Tie tiek saglabāti datu bāzē un nav jāapkalpo ar savu api saviem kāpurķēžu.

Tas ir pilnīgi naudas sodu, ko vBET tas tomēr ne tādā nozīmē, lielākā daļa cilvēku cenšas to izmantot.

Tas ir tulkojumu līdzeklis, kas palīdz cilvēkiem, kas runā dažādās valodās, lai izprastu jūsu saturu.
Tomēr tas nav veids, kā pavairot jūsu lapas saturu.
Ja jūs izmantojat to, ka veids Google redzēs šo kā zemas kvalitātes "auto radīts saturs", un sodīt jūsu mājas lapā par to agrāk vai vēlāk.

norku
31-03-11, 08:48
Paldies.

Kamil,

Vai es varu tikai apstiprināt, lūdzu, ka ja es gribu, lai saglabātu Vbet darbojas uz manu forumu, bet nevēlaties, lai Google, lai redzētu auto-tulkoto lapu, kas man ir nepieciešams tikai, lai veiktu šādas:

1. Ievadiet 'Neatļaut: / forum / xx / "uz robots.txt kur xx apzīmē svešvalodu (-s), ko izmantos manā forumā

2. Reverss soļi šajā amatā sitemap integrācijai:

3. Re-radīt un atkārtoti iesniegt sitemap.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
jā. ja jūs neatļaut savu lapu Google robotprogrammatūras - jums būs jūsu lapas nav indeksēti Google.
protams, ja jums mainīt visas izmaiņas no sitemap - pats - lapa nav indeksēta.

Protams, jau jums ir lapas, indeksēta ar Google jums, jums nepieciešams pārlādēt jaunu sitemap.
****
Pievienoja Michał Podbielski:
Jums nav bloķēt jebkuru tulkojumu saturu, skatīt:

norku
31-03-11, 13:15
Paldies Kamil. Es domāju, ka tas ir reāls kauns, ka Google nepatīk radīts saturs tādā veidā. Es domāju, ka viņiem būtu izņēmums forumu, jo Vbet ir fantastiska ideja, un pat īsā laikā man bija tā pilnībā strādā es redzēju uzlabot manu stats. Ne viss ir zaudēts, lai gan, protams, jo patiešām gudrs daļu Vbet - ka svešvalodu pratēji var piedalīties forumu savā valodā -, protams, joprojām.

tavenger5
31-03-11, 14:00
Cilvēkresursu vadība, ir google beidzot gatavojas tikai piliens šos tulkoto lapu? Ja tas notiek, es brīnums, ja, kas ietekmēs rangu dzimtās valodas lapām?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
Cilvēkresursu vadība, ir google beidzot gatavojas tikai piliens šos tulkoto lapu? Ja tas notiek, es brīnums, ja, kas ietekmēs rangu dzimtās valodas lapām?

Google darīt, šķiet, ir noņemts VBET lapām tagad: lūdzu, skatiet diskusiju par manu blogu.

Es personīgi nedomāju, ka šīs lapas ir spammy, tiem ir leģitīms mērķis ...
Lost in Translation: Google Algo Update 2010/06/04 | SEO Blog no SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
Sveicināti

Es tikai gribēju, lai jūs zināt, ka Matt Cutts teica, ka auto tulkojot tīmekļa lapas, ir to "auto radīts saturs" pamatnostādnes, kas ir jāsoda, jo Google Panda update.

...

Šeit ir video: YouTube - Kā man rīkoties ar lokalizētu saturu? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)


Tā nav taisnība. Lūdzu skatīt video vēlreiz. Viņš teica, ka to var piemērot uz auto radīto satura vadlīnijas, un tad viņš stāsta par nepareizu iespaidu, kad lapas ir pilnīgi nav lasāma cilvēkam. Tik tiešām Google roboti nevar uzskatīt šādām lapām, auto radīts saturs un tas var tikt izdarīts tikai ar cilvēku un tikai tad, ja tulkojums ir pat ne nedēļu, bet pilnīgi crashed, jo, ņemot iztulkotu lappušu pats par sevi ir ļoti laba, kas ir aprakstīta filma par kontekstā, kā URL vajadzētu izskatīties tad.

Arī es gribu nomierināt visus mūsu lietotājus, ka tas, ko teica Matt Cutts par automātiskajiem tulkojumiem, kas var ietilpst Google auto radīto satura vadlīnijām nav piemērojama vBET. Tas ir tāpēc, ka:
1. Matt skaidri saka, ka viņš runā tikai par vienkāršiem tulkojumu visu saturu, un vBET nav pārtulko visu saturu - tas ietaupa lietotāja vārdu un citās jomās, ja atzīmēta kā ne tulkošana vBET.
2. vBET nav par automātiskās tulkošanas, bet par atbalstu daudzvalodu kopienās, kur ikviens var rakstīt savā valodā tajā pašā pavedienu. Tātad vēlreiz tā nav tikai vienkārša tulkojumu visas lapas, un tas nav par automātiskās tulkošanas, bet par daudzvalodu kopienām.
3. Tulkojumi sevi ir izgatavoti ar Google pati, kas ir ļoti labas kvalitātes, un kā Matt skaidri teica šādu tulkojumu var uzskatīt par auto radīto saturu tikai tad, ja tie patiešām nav cilvēkam izlasāmā.

Tāpēc ceru, ka mūsu lietotājiem justies labāk tagad:) Lai izvairītos no slikti jūtas un scaring tiem, kuri nav lasīt visu tēmu tikai galvenes Es mainīs nosaukumā šo tēmu. Pilnībā ievērojot autors - mēs darām to tikai, lai izvairītos no pārpratumiem, jo temats uzņemas kaut ko ļoti sliktu, kas, mūsuprāt, nav taisnība. Ceru, ka tas ir OK, autors:)

vBET
07-04-11, 14:47
Paldies.

Kamil,

Vai es varu tikai apstiprināt, lūdzu, ka ja es gribu, lai saglabātu Vbet darbojas uz manu forumu, bet nevēlaties, lai Google, lai redzētu auto-tulkoto lapu, kas man ir nepieciešams tikai, lai veiktu šādas:

1. Ievadiet 'Neatļaut: / forum / xx / "uz robots.txt kur xx apzīmē svešvalodu (-s), ko izmantos manā forumā

2. Reverss soļi šajā amatā sitemap integrācijai:

3. Re-radīt un atkārtoti iesniegt sitemap.

Jums nav bloķēt jebkādu Tulkoto saturu! Lūdzu, skatiet filmu vēlreiz - visa šī filma ir par to, kā vārds URL, ja jums ir tulkoti saturs, kas tādējādi tulkots saturs ir pilnīgi naudas sodu par Google!

Aptuveni automātiski tulkota saturu, ņemiet vērā, neattiecas uz vBET un arī StarBuG rakstīt nepatiesu informāciju, tas tiek uzskatīts par satura dublēšanos, kas nav patiesa (to var, nevis "tā ir", un tas var neattiecas uz vBET) - skatīt manu iepriekšējo post.

vBET
07-04-11, 14:52
Paldies Kamil. Es domāju, ka tas ir reāls kauns, ka Google nepatīk radīts saturs tādā veidā. Es domāju, ka viņiem būtu izņēmums forumu, jo Vbet ir fantastiska ideja, un pat īsā laikā man bija tā pilnībā strādā es redzēju uzlabot manu stats. Ne viss ir zaudēts, lai gan, protams, jo patiešām gudrs daļu Vbet - ka svešvalodu pratēji var piedalīties forumu savā valodā -, protams, joprojām.

Tas nav taisnība, ka Google nepatīk šādu saturu. Tas viss pārpratums, jo nepatiesas informācijas, kas StarBuG ievietot šeit. Lūdzu, apskatiet un dzirdēt uzmanīgi filmu. Te jums ir tas aprakstīts tālāk:

vBET
07-04-11, 15:05
Google darīt, šķiet, ir noņemts VBET lapām tagad: lūdzu, skatiet diskusiju par manu blogu.

Es personīgi nedomāju, ka šīs lapas ir spammy, tiem ir leģitīms mērķis ...
Lost in Translation: Google Algo Update 2010/06/04 | SEO Blog no SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

Es izlasīju jūsu emuāru. Kā es to redzu, ir reakcija uz pēdējo dienu informāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka manuprāt tas nav saistīts ar tulkojumiem. It īpaši, ka es tikai pārbaudītas, un es redzu, ka jūsu forums ir indeksēti citās valodās: site: SEO Forums + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Tātad, jo es redzu, ka jūsu tulkoto lapu ir indeksētas Es domāju, ka tas bija tikai dažas pagaidu jautājums varbūt pat par Google Analytics pusē, bet galīgi nav saistīti ar vBET. Vai varat aprakstīt, kas notiek tagad?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
mate - Im liels ventilators no jūsu spraudnis, un es esmu, kas notiek ar google, ka tās nav auto tulkot surogātpastu.

Ņemot teica, ka - apskatiet manu blog post (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET auto tulko lapas ir booted no indeksa draugs.

Mans ierosinājums: izmantot dažādus API, vai vismaz dod iespēju. Nav tā, ka google var noteikt, ka lapas tiek pārrēķinātas automātiski, ja tulkojums ir pietiekami labs.

Dažas valodas, piemēram, spāņu strādā ļoti labi, daži dont.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
Es izlasīju jūsu emuāru. Kā es to redzu, ir reakcija uz pēdējo dienu informāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka manuprāt tas nav saistīts ar tulkojumiem. It īpaši, ka es tikai pārbaudītas, un es redzu, ka jūsu forums ir indeksēti citās valodās: site: SEO Forums + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Tātad, jo es redzu, ka jūsu tulkoto lapu ir indeksētas Es domāju, ka tas bija tikai dažas pagaidu jautājums varbūt pat par Google Analytics pusē, bet galīgi nav saistīti ar vBET. Vai varat aprakstīt, kas notiek tagad?

lapas joprojām ir indeksētas, bet tās neparādās, ja meklējumā.

Tā 100% nav pagaidu GA jautājums, un nav tulkots (ti, normāls) lapām nav zaudējuši nevienā meklēšanas apjomu.

(Gandrīz) 100% no meklēšanas apjoms gatavojas VBET lapām ir apstājusies.


Nesaņem mani nepareizi - Im 100% no jūsu puses šeit, jautājums ir, google nav.

Arī - Es nesaku, ka VBET spraudnis ir vaina vai salauzts - tas joprojām darbojas ļoti labi, un ir lielisks spraudni. Google tomēr ir paziņojuši, ka viņi ārstē šajās lapās, kā autogenerated, un kā tādi nav Nosūtot jebkādu meklēšanas apjoms.

Es atjaunināt jums un manu blogu pēc pāris dienu laikā.


Daži Jums Pilnvaru Im profesionāli SEO, ir par 6 gadiem, es runāju regulāri konferencēs - es neesmu kādu, kas runā ar "puse zināšanas" vai to, kā Google darbojas pārpratums.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
Šeit ir atjaunināta satiksmes stats.

@ Hilinebuilders šeit ir atjaunināts diagrammā. Arī redzējis to pašu ... on Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


FYI: Man arī ir saites powered by WP-robots WordPress, kas izmanto Google Translate API. Tie ir skārusi arī tajā pašā laikā un zaudēja 100% no to satiksmi.

norku
08-04-11, 16:20
Paldies par jauno info vaigiem. Es bloķēts manu tulkoto lapu par 30 gada martā un pēc tam nolēma mainīt izmaiņām pāris dienas vēlāk, tāpēc es esmu bijis Vbet normāli darbojas atkal uz nedēļu tagad. Es tikai pārbauda manu lapas un pageviews, un neredzu ievērojamu kritumu darbība Vbet radīts saturs. Lietas, šķiet normāls šeit, bet es ņemšu uzraudzīt stats, un ja es redzu Vbet lapas ir samazinājies es pastu šeit.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
Paldies par jauno info vaigiem. Es bloķēts manu tulkoto lapu par 30 gada martā un pēc tam nolēma mainīt izmaiņām pāris dienas vēlāk, tāpēc es esmu bijis Vbet normāli darbojas atkal uz nedēļu tagad. Es tikai pārbauda manu lapas un pageviews, un neredzu ievērojamu kritumu darbība Vbet radīts saturs. Lietas, šķiet normāls šeit, bet es ņemšu uzraudzīt stats, un ja es redzu Vbet lapas ir samazinājies es pastu šeit.

tā nav darbība (ti pageviews), ka jums vajadzētu apskatīt, tā izvietošanas lapas, piemēram, satiksmes, google nosūta šīm lapām.

darbība ir ideāls, VBET spraudnis ir ideāls, jautājums google nevar sūtīt satiksmes uz lapas, rada (kas ir liela daļa no spraudnis vērtību uz mani)

norku
08-04-11, 17:19
Kā jau teicu, es pārbauda lapas un es neredzu būtisku atšķirību. Mine ir neliels forums, un es esmu tikai izmantojot vbet tikai dažas nedēļas, bet manus rezultātus nerādās piliens brīdī.

Edit: Es nevaru augšupielādēt bildes šeit, bet es esmu meklē graph šeit (filtrēta, kā jums nav) un tas rāda pastāvīgu kāpt. Varbūt es redzēsit piliens uz nākamo update, bet, protams, tagad es neredzu probs.

vBET
09-04-11, 19:54
mate - Im liels ventilators no jūsu spraudnis, un es esmu, kas notiek ar google, ka tās nav auto tulkot surogātpastu.

Ņemot teica, ka - apskatiet manu blog post (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET auto tulko lapas ir booted no indeksa draugs.

Mans ierosinājums: izmantot dažādus API, vai vismaz dod iespēju. Nav tā, ka google var noteikt, ka lapas tiek pārrēķinātas automātiski, ja tulkojums ir pietiekami labs.

Dažas valodas, piemēram, spāņu strādā ļoti labi, daži dont.

Tāpat kā es rakstīju es lasīt savu emuāru jau:) Un es tev rakstīja, ka es redzu jūsu tulkoto lapu, ko vBET indeksēti googe. Redzat sevi - vienkārši rakstīt google vaicājums:
site:http://seoforums.org/de/
Tātad tie nebūt nav booted no indeksa, vai varbūt es nesaprotu, ko tu domā ...

vBET
09-04-11, 20:21
lapas joprojām ir indeksētas, bet tās neparādās, ja meklējumā.


Tā nav taisnība. Es tikai nosūtīt šo vaicājumu Google:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
Rezultāts ir tikai viens, un tā ir jūsu vietnes lapā tulko vBET.


Tā 100% nav pagaidu GA jautājums, un nav tulkots (ti, normāls) lapām nav zaudējuši nevienā meklēšanas apjomu.

(Gandrīz) 100% no meklēšanas apjoms gatavojas VBET lapām ir apstājusies.


Nesaņem mani nepareizi - Im 100% no jūsu puses šeit, jautājums ir, google nav.

Es esmu priecīgs jums patīk vBET:) Tas nav par to, kurš ir kurā pusē. Mums vienkārši ir pārbaudīt visu informāciju, kas var būt izšķiroša nozīme mūsu lietotājiem. It īpaši, ja tā ir informācija tik svarīgi, kā šis. Tātad mums vienkārši ir pareizi jebkuru paziņojumu, kas varētu dot nepareizu priekšstatu vBET lietotāji par tā lietojamību.

Tieši tāpēc mēs pārbaudījām tas ir taisnība, ka jūsu tulkoto lapu ir izņemta no indeksa. Un tagad mēs pārbaudījām tas nav iespējams, lai sasniegtu šos meklējot. Un kabīnē gadījumos rezultāti ir labi - tas nozīmē, ka jūsu lapas ir indeksētas, un ir sasniedzams, veicot meklēšanu.

Ņemiet vērā, ka, ja jūsu satiksmes tulkoto lapu ir zemāks ka, pirms tā varētu būt laba, lai salīdzinātu pozīcijas Google indeksā, kas ir ļoti svarīgi, lai satiksmi no meklēšanas. Varbūt tāpēc Google izmaiņām daži no jūsu lapas iet uz leju indeksu. Tas varētu būt pagaidu vai ilgāku laiku. Grūti pateikt.


Arī - Es nesaku, ka VBET spraudnis ir vaina vai salauzts - tas joprojām darbojas ļoti labi, un ir lielisks spraudni. Google tomēr ir paziņojuši, ka viņi ārstē šajās lapās, kā autogenerated, un kā tādi nav Nosūtot jebkādu meklēšanas apjoms.

Es atjaunināt jums un manu blogu pēc pāris dienu laikā.

Paldies par piezīmi. Protams, mums ir arī pārbaudīt šādu informāciju, analizējot tas ir vBET vainas vai ne. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu lielisku produktu mūsu lietotājiem, un kā viens no mūsu lietotājiem, mēs ceram, ka jums ir priecīgs, ka mēs pret to nopietni un pārbaudīt visu, arī no puses vBET potenciālo bugs.

Gaidīsim jūsu update.



Daži Jums Pilnvaru Im profesionāli SEO, ir par 6 gadiem, es runāju regulāri konferencēs - es neesmu kādu, kas runā ar "puse zināšanas" vai to, kā Google darbojas pārpratums.

Mēs nekad domāt, ka jūs nezināt, ko jūs rakstiski par. Un tiešām žēl, ja jums veica šādu iespaidu. Ņemiet vērā, ka tas nav privāts diskusiju bet valsts dēlis lai mēs jāiekļauj visa būtisko informāciju, pat ja mēs domājam, ka tu zini par šo, jo tas ir arī visai mūsu sabiedrībai. Tātad, ja jūs redzēsiet dažas acīmredzamas informāciju par jums, tas ir tikai tāpēc, ka mēs rūpējamies par mūsu lietotājiem, lai saprastu vairāk šo tēmu:) Ceru, ka tas ir OK, lai jūs - ja ne jūs varat pārslēgties uz privātu sarunu ar mūsu darbiniekiem:)

vBET
09-04-11, 20:37
Šeit ir atjaunināta satiksmes stats.

@ Hilinebuilders šeit ir atjaunināts diagrammā. Arī redzējis to pašu ... on Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


FYI: Man arī ir saites powered by WP-robots WordPress, kas izmanto Google Translate API. Tie ir skārusi arī tajā pašā laikā un zaudēja 100% no to satiksmi.

Veids stulbu jautājumu - kur var nodot šo filtru analītika? Es tikko veikts ātri pārbaudīt un neatrada to - jūs jau zināt, kur tāpēc es vēlētos, lai droši zināms laiks, ko meklē:)

Mēs esam par to un pārbaudīt to. Šķiet, ka ir individuāli - daži forumi redzēt šādu tendenci daži ne. Šajā laikā mēs nevaram noteikt, kas ir iemesls. Tikai gadījumā, ja uz enyone, kas ir šāds jautājums - lūdzu, pārliecinieties, ka Jums nav bloķēt visu tulkoto lappušu robots.txt

MOGmartin
11-04-11, 11:57
Veids stulbu jautājumu - kur var nodot šo filtru analītika?

nav probs Mihala,

tā: SATURS -> Top Izvietošanas lapas
FILTER: Lapas, kas satur šo virkni:



Atjaunināts attēlu ar jaunāko stats, un jūs varat redzēt kreisajā kolonnā, kur ziņojums ir:

Twitpic - koplietot fotoattēlus un video par čivināt (http://twitpic.com/4jl0oo)


lūdzu, pārliecinieties, ka Jums nav bloķēt visu tulkoto lappušu robots.txt

FYI - man nebija bloķētu satiksmi nekādā veidā;)

Tikai, lai RE VALSTS:
Es neuzskatu, ka vbet spraudnis ir bojāts. Tas joprojām dara tieši to tā reklamē kā - cilvēki joprojām var izmantot tulkoto lapu 100%.

Vienīgais jautājums ir, ka Google ir pārtraukta sūtīšanu satiksmes uz šiem tulkoto lapu. Kā tā nopelt grūti nospiedumu tulkoto lapu, ja tā ir laba tulkojumu, es ierosināju, ka jūs iekļaut yahoo tulkot API.

Es bet labu naudu, ka tas būs daudz grūtāk google, lai izfiltrētu indeksu.

Vien atjaunot valsts, kā arī:
Es nesaku Šīs lapas ir DE-indeksēti .... Tās vienkārši nav atgriezti meklēšanas rezultātus, kad tie izmanto, lai būtu.

tavenger5
11-04-11, 15:46
Paldies, lai sniegtu ieskatu MOGmartin. Es esmu redzēt kritumu vBET tulkoto lapu, kā arī, bet tas ne tuvu nav tik dramatisks, kā jūsu. Atšķirība ir apmēram 25% no iepriekšējā nedēļā. (Marts 26 - aprīlis 1 vs 2 aprīlis - 8 aprīlis)

vBET
12-04-11, 12:54
Es jums nosūtīsim detalizētu informāciju pa PM nākamajā serveral dienas ...

Lūdzu, apskatiet šo rakstu:
technospot.net / blogus / stratēģiskas noņemt mašīna iztulkotus-page-googles-index /

Tajā brīdī mēs neredzam savu licenci - lūdzu PM licence informāciju ASAP. Ja jums nav licencētas lietotājs, tad Jums nav jāmaksā vBET versija. Lūdzam sūtīt licencē ietverto informāciju.

Par saite - tas atkal ir ieteikums atslēgt vāja automātiskiem tulkojumiem, ko var nesaprotamā cilvēku.

Mēs iesakām neļauj automatizēti iztulkot, lai iegūtu indeksēti. Automatizētā tulkojumi ne vienmēr ir jēga, un tās, iespējams, varētu uzskatīt par surogātpastu. Vēl svarīgāk, veikt daudzvalodu tīmekļa vietni punkts ir sasniegt lielāku auditoriju, sniedzot vērtīgu saturu vairākās valodās. Ja jūsu lietotāji nevar saprast automatizētu tulkojumu vai ja tā uzskata, nepareizi tās izmantot, jums vajadzētu uzdot sevi, vai jūs tiešām vēlaties iesniegt šāda veida saturu, lai tiem.
Google tulkojumi ir ļoti labas un cilvēkam lasāmā, tāpēc nav ar šo jautājumu. Tātad, ko, lai būtu skaidrs - tā iesaka atslēgt tikai tulkojumu, kas var nesaprot cilvēku. Mēs sniedzam atbalstu cilvēkiem rakstīšanu dažādās valodās un tulkojumus ir patiešām labs. Tātad tas nav par Google tulkojumiem, ko vBET.

Es domāju, ka panikas un bez detalizēta lasījums Google paziņojumus mums šeit ir daudz pārpratumu. Tātad, lai būtu skaidrs:
1. Tulkojumus OK Google
2. Google nepatīk vāja automātiskiem tulkojumiem, kas nav cilvēkam izlasāmā
3. Ņemot pat vāja automātiskiem tulkojumiem nav aizliegta, bet tikai nav ieteicams
4. Augsta vērtība automātiskiem tulkojumiem, ir OK, lai Google
5. vBET nodrošina Google tulkojumi, kas ir ļoti labas kvalitātes un ir cilvēkam izlasāmā

vBET
12-04-11, 13:15
nav probs Mihala,

tā: SATURS -> Top Izvietošanas lapas
FILTER: Lapas, kas satur šo virkni:



...

Vien atjaunot valsts, kā arī:
Es nesaku Šīs lapas ir DE-indeksēti .... Tās vienkārši nav atgriezti meklēšanas rezultātus, kad tie izmanto, lai būtu.

Paldies Es spēlēsies ar to un pārbaudīt dažus no mūsu forumos.

Par jauna valsts - kā es jums parādīt šeit Google atgriež jūsu lapas meklēšanas rezultātos. Es domāju, ka jums var būt mazāk meklēšanu ieraksti izmaiņu dēļ indeksa stāvoklī, bet galīgi jūsu lapas ir vēl indekss un tiek atgriezti meklēšanas rezultātos.

Mēs būs veikt dažas izmeklēšanas rezultātā - arī novērtēt savu nākotnes ieguldījumu, ja jums uzzināt kaut ko vairāk par situāciju jūsu forumā Google indeksā.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1