PDA

View Full Version: Atrisinātas Izvērstā meklēšana neuzrāda rezultātus,



norku
22-03-11, 10:44
Es tikko pamanīju, ka tad, kad es pieteiktos uz testa kontā, par kuru vācu noteikts lietotājs cp (forum noklusējuma valoda ir angļu valoda), ka man nav uzlabotas meklēšanas rezultātos dažus terminus, kas patiešām atgriežas rezultātus noklusējuma valodu. Es esmu guessing, ka tas varētu būt noticis citās valodās too.

Tas notiek uz mana konta too. Es tikai izmantot paplašināto meklēšanu, lai meklētu vārdu (Bannführer) un ieguva rezultātus, izmantojot forumu noklusējuma valodu angļu. Es tad pārslēdz valodas vācu (uzklikšķinot uz karoga manā navigācijas joslas), veica tādas pašas meklēšanas un ieguva ne rezultāti par to pašu vārdu. Jebkurš idejas?

norku
22-03-11, 10:54
Tikai, lai ņemtu scenāriju no vienādojumu es devos uz savu Usercp un maina manu noklusējuma valodas uz vācu, veica tādas pašas izvērstās meklēšanas un atkal es saņēmu ne meklēšanas rezultātiem. Nav labi, ja svešvaloda runātāji nevar meklēt savā dzimtajā valodā, protams.

Edit: tikko mēģināju pāris citām valodām un kaut arī vārdi es stājas meklēšana redzamas, svešvalodā runātājs ir lasījumā forumā tie nav atgriezti uzlabotas meklēšanas rezultātu.

kamilkurczak
22-03-11, 11:11
Es biju jūsu vietnē. Manā lietotāja informāciju esmu languege - poļu.
Es mēdzu jūsu izvērsto meklēšanu, lai meklētu vārdu - "forums". un man ir pilns vietas rezultātus.

Vai jūs varat paskaidrot labāk?

norku
22-03-11, 11:17
Daži termini darīt darbu, kā jūs sakāt, bet pārslēgties uz vācu un mēģināt Bannführer un Stammführer piemēram. Nav rezultātu. Pārslēgt uz Norvēģijas un bronse meklēšanu. Nav rezultāta, lai gan man ir pavediens ar šo vārdu titulu, kad es apskatīt forumu, norvēģu ...?

kamilkurczak
22-03-11, 11:51
Jums ir taisnība!
Es varu atveidot uz mana testa forums, tāpēc es pārvietot šo uz bug sadaļā.

Ir iespējams, problēma ar kodējumu - es to pārbaudīt un noteikt par savu pārbaudes forumā.
Paldies

norku
22-03-11, 11:58
Paldies Kamil.

kamilkurczak
22-03-11, 22:35
joprojām strādā pie tā

vBET
04-05-11, 00:52
Laboti un tiks iekļauts nākamajā release. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā brīdī mēs tikai mainījies datiem (tur bija kodējums jautājums) testēšana pavedienu meklēšanu. Ja jūs atrast nestrādā papildu filtrus, lūdzu paziņo to mums.

Quick Fix - šajā mirklī jūs varat noteikt, pievienojot jaunus spraudnis:
- Iet uz Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager -> Pievienot jaunu spraudnis
- Komplekts:

Preces = vB Enterprise Translator
Hook Location = search_process_start
Title = Labot meklēšanas kritērijus tulkoto lapu
Izpildes rīkojums = 5
Plugin PHP kods:


if ($_REQUEST['language'] && vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset') != 'utf-8') {
$vbulletin->GPC['query'] =& vbet_encodeToSafeUTF8($vbulletin->GPC['query']);
}

Plugin ir Active = Jā

- Saglabāt un pārbaudīt tā darbojas

Gadījumā, ja jūs atradīsiet papildu jautājumus šajā jomā, lūdzu, rakstiet mums būs jauna izdot pēc tam. Par mūsu testu foruma tas strādā labi:)

norku
06-05-11, 10:19
Hi,

Just pārbaudīt spraudnis un diemžēl tas nedarbojas. Lūk, piemērs:

Ja es pāreju uz Francijas, piemēram, un ievadiet "Jeunesses Hitlériennes" par vai nu meklēt vai izvērstā meklēšana man nav rezultātu. Tomēr, ja es ievadu "Hitler Youth" Tad es get rezultātu sarakstu, kas satur "Jeunesses Hitlériennes". " Tas notiek neatkarīgi no tā, vai jūsu spraudnis ir aktīva vai ne. Tas, protams, nav veids, franču lietotājs parasti meklēšanu. Viņš vēlas, lai meklētu savā dzimtajā valodā, protams, un vēlas redzēt rezultātus atpakaļ šajā valodā.

kamilkurczak
06-05-11, 19:38
hello,

Es biju uz savu vietu un pārbauda to. viss strādā labi. ja jūs mēģināt meklēt teikumā vārdkopu nav tulkots Izvērstā meklēšana - bez rezultātiem too.

Es centos atrast Führerschnur vārdu uz visām valodām, par savu vietu un man bija rezultāti attiecībā uz visām valodām, tāpēc jautājums ir atrisināts.

Jūs varat atslēgt vBET un mēģināt atrast savu teikumu vēlreiz - vēl nav rezultātu, tāpēc šī nav vBET bug.

:)

norku
07-05-11, 22:18
Hi,

Nē, jūs neesat meklējat pareizi. "Führerschnur" tikai parādās meklēšanas rezultātos, jo tas ne vienmēr ir tulkots Google, ti, termins "Führerschnur" parādās uz japāņu versijas manu forumu, franču, krievu utt utt Tieši tāpēc tas tiek atgriezts uz meklēšanu. Jums ir nepieciešams meklēt tulkoto laiku - kaut jūs varat redzēt uz forumu, kad pārslēdzaties uz citu valodu.

Mēģiniet meklēt, kā es aprakstīts post # 9 iepriekš ... jūs redzēsiet, ko es domāju.

norku
14-05-11, 12:58
Jebkura ziņa šajā vaigiem?

norku
17-05-11, 09:25
Mutuļošana tas atkal kā pavediens vēl joprojām ir apzīmēti kā "atrisināt", kaut gan problēma paliek.

vBET
17-05-11, 11:51
Hi. Atvainojiet Kamil ir garām savu atbildi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bug bija kodējumā tā nebija vispār formu tulkoto lapu rezultātus. Tas tika izlabots, un tāpēc jautājums tika uzskatīts atrisināta.

Par meklēšanu rezultāti - vBET neatbalsta šo brīdi tulkošanu meklējāt frāze. Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu, kas iezīme pieprasījums ar šo:)

norku
18-05-11, 09:58
Darīs Michal. Paldies.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations