PDA

View Full Version: Rāpuļprogrammas kļūdas



horst
10-03-11, 18:12
Hi, man bija instal pagājušajā gadā uz neilgu laiku vBET2.4, bet tagad ir atinstalēta to vēlreiz. Pat pēc vairākiem mēnešiem man parādās Google tīmekļa pārziņa rīku joprojām rāpošana vairāk nekā 1000 kļūdas. Visi parametri Language =? XX Man, iespējams, nav atinstalēta produkta pareizi. Ko es varu darīt, lai apturētu šīs kļūdas? Man jāsaka, ka man ir izmantot vBSEO. Regards

kamilkurczak
11-03-11, 10:44
hmm google ir jūsu lapas indeksēti ar language = parametrs.
Varbūt jums vajadzētu atjaunot savu sitemap (ar labu URL)

horst
11-03-11, 17:04
Kāpēc Google nav saprast, ka kreisajā pusē vairs nav pieejama, un ņem tos no indeksa? Man ir uzstādītas vBSEO Sitemap Generator ... kas rada sitemap ar katru dienu, bet pareizo saiti? Regards

vBET
16-06-11, 08:58
Kamil ir atvaļinājumā tieši tagad, un es nezinu, viņš risina šo jautājumu (pa PM vai e-pastu). Pastāstiet jums joprojām ir nepieciešama palīdzība:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations