PDA

View Full Version: Atrisinātas Google ir izņemta visa indeksē tulkoto lapu



pepito69
03-03-11, 22:38
Hi,
Google ir izņemta no indeksa visu tulkoto URL:


site:www.egiptoforo.com/forums/pt

site:www.egiptoforo.com/forums/en


utt ..


Es atklāju kāds šeit forumā, ka bija tāda pati problēma, bet sakarā ar mysql kļūda. Es nezinu, kas notiek manā forumā.
Man nebija mainīt de robots.txt ... i noticis šodien. Man bija jāindeksē piemēram: 47,000 url ivrita, 20,000 franču, utt ...

Lūdzu, palīdziet

Paldies

kamilkurczak
04-03-11, 09:17
vai Jums ir kāda e-pastu no Google vai mysql kļūdas log failu? rakstiet visu informations.

pepito69
04-03-11, 10:18
Nē man nav recived jebkuru e-pasta no google un nav mysql kļūdas manā žurnālā.
Tas bija vakar, un man nebija nekam pieskarties.

basketmen
04-03-11, 12:22
kā es zinu, lapas indeksēti iekšpusē mapi var noņemt, ja lapas nevar piekļūt, Google uz ilgu laiku (ti, 24 stundas vai vairāk)

no manas pieredzes, man ir apmēram 4000 lapas iekšpusē mapi domain.com / d / izmantojot citas mod (nav saistīts ar vbet), bet tāpēc, ka mod ir sadalīti dažas dienas pēc tam, kad es pārbaudiet vēlreiz google vietne: domain.com / d / visas indeksē lapas ir pazudušas

mēģināt iegūt saites no citām vietnēm, lai jūsu katram tulkoto foruma mājas lapā pārāk, ti iegūt saites no citām vietnēm egiptoforo.com / forums / pt / un egiptoforo.com / forums / en /




Es domāju, ka problēma nav vbet, bet forumā / site / servera

vēlreiz pārbaudīt visu lieta, pārbaudiet google webmaster rīkus too https://www.google.com/webmasters/tools/

pepito69
04-03-11, 13:19
kā es zinu, lapas indeksēti iekšpusē mapi var noņemt, ja lapas nevar piekļūt, Google uz ilgu laiku (ti, 24 stundas vai vairāk)

Šis nav tas gadījums.

man bija ārējo saišu daudz un lapu daudz.

Webmaster Tools i ir klasiskās problēmas vbet: Zema reaģēšanas un dublēt metatags un titulus. Nekas jauns ....

Es domāju, kas atslēgt mod, un tas bija svarīgi, lai man. bet es domāju, ka google nepatīk automātisko saturu, kā viņi saka, webmaster guide. Google virzās pret šo, manuprāt. Ceru, ka nepareizs, jo Vbet, varētu būt skaists mod neskatoties uz to labi zināmās problēmas un ierobežojumus.
Redzi, man bija thousends URL indeksēt ar tulkoto versiju un tagad nekas!

basketmen
04-03-11, 14:16
Šis nav tas gadījums.

man bija ārējo saišu daudz un lapu daudz.

Webmaster Tools i ir klasiskās problēmas vbet: Zema reaģēšanas un dublēt metatags un titulus. Nekas jauns ....

Es domāju, kas atslēgt mod, un tas bija svarīgi, lai man. bet es domāju, ka google nepatīk automātisko saturu, kā viņi saka, webmaster guide. Google virzās pret šo, manuprāt. Ceru, ka nepareizs, jo Vbet, varētu būt skaists mod neskatoties uz to labi zināmās problēmas un ierobežojumus.
Redzi, man bija thousends URL indeksēt ar tulkoto versiju un tagad nekas!
mēs varam pagaidīt un redzēt, ja ir citu dalībvalstu, kas izmanto vbet pārāk get pati problēma, es redzu ļoti daudz cilvēku, kas izmanto vbet speciāli bezmaksas versija, jo tēmas viedokli šajā atbalsta forumā ir ļoti daudz, un no vb.org Installed informācijas


ja automātiskā lapas ir labas kvalitātes, es domāju, nav daudz indeksē lapas tiek samazinātas

un tas ir labāk, ja ir Manual tulkot iezīme pārāk, lai palielinātu tulkot kvalitāti, tāpat kā es šeit prasīto tāpēc tās tāpat kā wikipedia, raksts ir tādi paši, ir tikai iztulkots rokasgrāmatu, lai citā valodā, ko dalībnieks

kamilkurczak
04-03-11, 14:43
Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu vai log failu un atrast kādu mysql kļūdas vai kaut kas tamlīdzīgs.
Vai yu ir robots.txt failu? Jūs varat ielīmēt pilnu saturu šo failu?

pepito69
04-03-11, 16:10
Jūs varat meklēt šeit:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

dsimms
04-03-11, 19:36
Jūs varat meklēt šeit:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

Es domāju, ka jūsu roboti ir overkill. Es nekad neesmu redzējis tik
milzīgs roboti manā dzīvē. Es domāju, ka jums tikai izmantot
standarta roboti, kas saglabās zirnekļi no indeksēšanu
daži no jūsu forumā katalogi, un tas ir tā. Jūs esat
cenšas saglabāt ik zirnekļa pasaulē, un man
nedomāju, ka ir laba lieta ... ko tu baidās?

Tagad, es domāju par to. Es esmu par VPS, un es saņēmu hacker
e-pasta ziņojums, un google bot bija aizliegtas IP sarakstā. Ir
iespējams, ka jūsu serveris ir aizliegusi dažu bot ip s un
ja tas tā ir, un viņi nevarēja atgriezties atpakaļ un zirnekļa,
tad tas viņiem nav de-indeksēti? Es atklāju, ka ļoti dīvaini
ka google bot nokļuva manā aizliegtas IP sarakstu ... lai to, ko
varētu google zirneklis varētu darīt, ir gotten aizliegta?

pepito69
04-03-11, 19:58
Problēma nav robots.txt
Paldies par jūsu ieteikumiem, bet problēma ir tikai trasnlated tiem nav galvenais forums. Bet es vienkāršos roboti ...
Paldies vēlreiz, taču šis noslēpums destilatori on.

dsimms
04-03-11, 23:39
Problēma nav robots.txt
Paldies par jūsu ieteikumiem, bet problēma ir tikai trasnlated tiem nav galvenais forums. Bet es vienkāršos roboti ...
Paldies vēlreiz, taču šis noslēpums destilatori on.

Es esmu ziņkārīgs zināt arī:)

kā es esmu pārliecināts, ka tiem, kuriem bezmaksas / maksā versijas būtu
arī bažas / bažas, ka viņi varētu būt deindexed arī.

Tātad jautājums ir:

Was this jūsu vaina, vai googles vaina.

Cik vecs ir jūsu domēna?

pepito69
05-03-11, 11:06
Hi,
mans domēns ir 4 gadi. Un nekad nav bijusi problēma, pirms ar google.
Man jāsaka, ka man bija par URL daudz indeksēti tulkots valodās. Vairāk nekā vbet forums un citas esmu redzējis.

pepito69
05-03-11, 17:06
Es atinstalēta vbet mod, izdzēsīs katram noteikumam relationed uz vbet, jāgaida 4 dienas, un pārinstalēt to no nulles.

dsimms
05-03-11, 18:48
Es atinstalēta vbet mod, izdzēsīs katram noteikumam relationed uz vbet, jāgaida 4 dienas, un pārinstalēt to no nulles.

Es neesmu pārliecināts, vai tas notiek, lai palīdzētu, lai everytime jūs redzat kādu
notika Jums ir tikai būs atinstalēt, un sākt no jauna?

Google, šķiet, ir nopietnas problēmas ar citiem, kļūst priekšā
neko, un everytime kaut ko, šķiet, ir labi, tad
google izgāztuves visas jums, google diezgan daudz kontrolē mūsu destinty,
un google nav zināms, godīgi nu ... google diezgan
daudz kontroli internetā, kas notiek uz Intenet, un
ko viņi vēlas redzēt notikt internetā, bet es neesmu eksperts,
bet es dzirdēt pašu ole stāsti ... man ir karsti mājas lapā, tagad visi
pēkšņi google neparāda me love vairs ... un domēni
kas bija zvaigznes un kā iegūt satiksmes, savukārt, lai saņemtu ļoti maz ...

Mans domēns ir ļoti, ļoti jauna ... tā bija uz leju, piemēram, 2 dienas, un es zaudēju
aptuveni 70 atpakaļsaišu, es neesmu pārliecināts, vai tas jau nāk, vai
did I zaudējam šīs atpakaļsaišu, jo man bija uz leju par 2 dienām, un
ar mana vietne ir tik jauns, kāpēc es saņemu ātri atpakaļsaišu anyway?

Google ir dīvaini, taču tie nav šeit, lai palīdzētu, viņi
ir šeit, lai pelnītu naudu, un palīdzēt pašiem sev first ....

un dažreiz, pat vismazākās vietas maiņu var veikt jums out .... jo lielākā daļa no mums
nav tiešām zināt, kā šī sistēma darbojas, tad mēs nelielu vietu izmaiņas, tad sākam
zaudēt tonnas satiksmes, un mūsu pirmā doma ir vainīgs google.

pepito69
06-03-11, 10:43
Es pateikšu tev pāris nedēļu laikā, man ir pārāk daudz laika ... paldies anyway.
Pastāv iespēja būt mana vaina, man to uzzināt.

dsimms
06-03-11, 15:59
Es pateikšu tev pāris nedēļu laikā, man ir pārāk daudz laika ... paldies anyway.
Pastāv iespēja būt mana vaina, man to uzzināt.

Kā jau minēju mana vieta ir ļoti jauns. tā ir sasniegusi savu maksimumu apmēram
1400 saites, tikai apmēram divas nedēļas pēc tam apstājās. Es neesmu pārliecināts
kas notiek tagad, šķiet, ir zaudēt, piemēram, 20-50 saites uz
diena tagad, tāpēc es neesmu pārliecināts, kas tas ir pie vainas, cerams, tas nav
vbet, bet kas zina, šajā brīdī. Man ir atspējota mod, kas ir
ir aizdomas, ka tie melna cepure, tāpēc es ceru, ka tā ir problēma,
tagad, kad esmu ar invaliditāti mod tas padara dienu pāris dienas / nedēļas
Lai uzzinātu, vai manas saites apstāties nomešanu un sāk atkal palielinājās, bet
tad atkal tas var būt nekas, bet tiks sandbox, vai google deju ....
bet gadījumā, 4 gadus vecs vietnē, jums nevajadzētu būt sandboxed.

Kā jūs zināt, ka tikai vbet saitēm tiek noņemts?

pepito69
06-03-11, 20:09
Kā jūs zināt, ka tikai vbet saitēm tiek noņemts?

Easy, vienkārši ierakstiet google Meklēt: www.yourdomain.com / forums / tas

Skaita saites, kas indeksētas ar Google izmaiņu dēļ, iespējams, dažādu google serveri, tie nav indeksāciju pašu skaitu URL, un ir vairāk nekā 50 serverus.

everytime jūs:
vietne: www.yourdomain.com
tā savienota ar vienu google serveri.

vBET
06-03-11, 22:38
bet es domāju, ka google nepatīk automātisko saturu, kā viņi saka, webmaster guide. Google virzās pret šo, manuprāt. Ceru, ka nepareizs, jo Vbet, varētu būt skaists mod neskatoties uz to labi zināmās problēmas un ierobežojumus.
Redzi, man bija thousends URL indeksēt ar tulkoto versiju un tagad nekas!

Lūdzu, pastāstiet mums, kur Webmaster Tools ir rakstīts, ka Google nepatīk tulkota portālos? ... Arī šeit saturu, tas nenotiek automātiski - tulkošana ir automātiska - saturs ir autentisks no ļoti tēmas, rakstīti ar savu ļoti lietotāji.
Google nav pret tulkots konteksts - pierādījums ir daudz forumus, izmantojot vBET un tiek indeksētas. Jūs varat vienkārši pārbaudīt to piemēru mūsu mājas lapā. Ja Google ir pret to, tad mēs nebūtu jāindeksē. Pat šo ļoti pavediens, kas ir jauns, jau indeksē citās valodās (I pārbauda poļu), ko viegli pierādījumi, ka Google ir indeksēšanu tulkoto lapu.

Tātad tas ir jūsu jautājums nav vispārīgs.

Šajā brīdī vBET nedarbojas jūsu forumā - tāpēc mēs nevaram strādāt pie jūsu jautājuma, nedz arī nedod jums nekādas citas mājienu, ka - lūdzu ieslēdziet vBET. Viss, kas ir par jūsu problēmu iemesls, izslēdzot vBET jūs, kas to pastāvīgi. Jums nekad nebūs indeksētas tulkoto lapu, ja jums nebūs tulkoti lapas uz jūsu forumu. Kā es rakstīja - mēs nezinām, ko tagad bija iemesls. Tā varētu būt vēl kaut kas uz laiku no Google puses, kas varētu atgriezties, jo tas bija bez izmaiņām. Varbūt ... Tagad tas nav jautājums vairs - tagad jums nav vBET tāpēc šajā brīdī tas ir normāli lieta, ka jums nav indeksē tulkoto lapu - tāpēc, ka tagad jums nav tulkotas lapas. Lūdzu, vispirms pagrieziet vBET on.

vBET
06-03-11, 22:52
Es atbrīvoju pavedienu no sākuma tik žēl ir fomething jau bija rakstīts. I pārbauda jūsu robots.txt un redzēju tur wird saturu, piemēram:
Neatļaut: / forums / pt / * režīmā
Kā es zinu, robots.txt neatbalstu aizstājējzīmes, piemēram, * - tas varētu būt daļa no problēmas. Tā nedrīkst, jo tas būtu teikt, ka saikne ar precīzu URL, kas sākas: / forums / pt / * režīmā nedrīkst indeksēt, bet varbūt kaut kas mainās Google roboti, un tagad viņi neievadiet nekādu saites sākot ar: / Forums / pt / (jo piemēram, tāpēc, * apzīmējumi nav atļauti, un URL lasot apstājas pie šī zīme, kas sniedz jums nav atļauts indeksēšanu visiem jūsu tulkoto lapu). Tas būtu kādu paskaidrojumu no jūsu situāciju, jo es redzu, noteikumi, piemēram, ka visi jūsu valodās.

Vēlreiz tas nedrīkst būt iemesls, šeit, bet citā veidā, Jūs nedrīkstat lietot * zīmju aizliegtu noteikumos, tāpēc varbūt tas ir kaut kas kopīgs ar savu problēmu. Lūdzu, izņemiet / komentēt šos noteikumus.

Arī pārbaudīt to, kas webmaster rīkus ir stāsta jums par saikni, kas bloķēja robots.txt. Protams, tagad - jo tu ar invaliditāti vBET - mēs varam būt nepareizi webmaster rīkus analizēt, jo tulko sakari ne pastāv vairs uz jūsu forumu. Tātad vēlreiz - vispirms jāieslēdz vBET, pēc tam uz šo brīdi mums ir jāgaida, jo webmaster rīkus nerādīt faktiskos datus - vēsturisko (un nekad nezina, kad tas ir atjaunināts.) Tātad vispirms pagrieziet vBET. Tad, ja 2 nedēļu laikā nekas nemainās, aplūkosim ir vairāk. Būtu vieglāk, ja vBET būtu visu laiku ieslēgts, tagad mums būs papildu lieta - Google reakcijas laiks ...

vBET
06-03-11, 23:01
Problēma nav robots.txt
Paldies par jūsu ieteikumiem, bet problēma ir tikai trasnlated tiem nav galvenais forums. Bet es vienkāršos roboti ...
Paldies vēlreiz, taču šis noslēpums destilatori on.

robots.txt joprojām nav vienkāršotas un tas IR iespējamos jautājumus maker. Un, ja jūs lasīt manu iepriekšējo post šeit jūs redzēsiet potenciāls izskaidrojums, kāpēc tikai iztulkotu lappušu netika indeksētas dēļ jūsu robots.txt - potenciāls - es nevaru galīgi teikt, ka tas bija jautājums līderis, bet jūs arī nevajadzētu galīgi teikt, ka tā nav, jo īpaši, ka jums ir tur nelikumīgi paziņojumus.

vBET
06-03-11, 23:03
Es atinstalēta vbet mod, izdzēsīs katram noteikumam relationed uz vbet, jāgaida 4 dienas, un pārinstalēt to no nulles.

Slikta ideja. Tu fiziski veikt tulkots saitēm nestrādā, un nav uzskatāma par pastāvošu ar savu forumu. URL, kas nav pastāv nevar indeksēt.

vBET
06-03-11, 23:13
Easy, vienkārši ierakstiet google Meklēt: www.yourdomain.com / forums / tas

Skaita saites, kas indeksētas ar Google izmaiņu dēļ, iespējams, dažādu google serveri, tie nav indeksāciju pašu skaitu URL, un ir vairāk nekā 50 serverus.

everytime jūs:
vietne: www.yourdomain.com
tā savienota ar vienu google serveri.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka:
1. Tāpat kā jums teica, Google ir daudz serveriem visā pasaulē, un tie ir regulāri izplatīt datus starp katru citiem. Tas ir iemesls, kāpēc dažas lapas var tikt redzēju jau indeksēt vienā kontinentā, bet vēl nav par citiem.
2. Paturiet prātā, ka Google rāda APROXIMATE rezultātu skaits, kas nozīmē, ka:
a) tas nav reālais skaitlis
b) rezultātu skaits var mainīties, pat ja reāla skaits indeksē lapas nav
c) rezultātu skaits tomēr varētu būt tādas pašas, pat ja vairākas indeksē lapas mainīts
d) Google izmanto heiristiku nav algoritmus, tā rezultāti tiešām nav deterministisko - visticamāk jūs neredzēsiet šo uz augšu rezultātiem, jo kešatmiņas un tā tālāk, bet, ja tas varētu būt redzamam, ja kļūst par patiešām zemu rezultātiem
e) burvju var notikt;)

Nopietni - lūdzu, izlasiet manu vairāku pēdējo ziņojumu šo pavedienu - es ceru, ka tas var palīdzēt:)

vBET
06-03-11, 23:56
Es tikko meklēja aizstājējzīmju in robots.txt (jo saskaņā ar manu iepriekšējo zināšanu tai nevajadzētu būt robots.txt), un uzskatīja, ka šis raksts, kas saka, ka vajadzētu strādāt:

http://seogadget.co.uk/wildcards-in-robots-txt/
Still Es atklāju ļoti interesanta autori teikumu:

Daži SEO nepiekrīt izmantojot aizstājējzīmes, vai vismaz viņi to redzu kā nedaudz riskanti vai tālu no labas prakses.

Es būs veikt dažas vairāk pētījumu šajā jomā.

Rediģēts.
Lūk, es atradu vairāk par aizstājējzīmi robots.txt:
http://tools.seobook.com/robots-txt/ - Saskaņā ar informāciju, ka Google un Yahoo ļauj izmantot aizstājējzīmes.

Still - lūdzu, pārliecinieties, ka Jums nav bloķēt visas jūsu tulkoto saturu daži aizstājējzīmju varu. Lūdzu, izmantojiet webmaster rīkus, lai noteiktu (vispirms veikt vBET atkal darboties). Kā rakstīja autors pēdējo minēto rakstu:

Saistītos URL, ja jūs izmantojat Robots.txt aizstājējzīmes: es nejauši izmaksas sevi vairāk nekā $ 10000 peļņa ar vienu robots.txt kļūda!

dsimms
07-03-11, 01:37
Slikta ideja. Tu fiziski veikt tulkots saitēm nestrādā, un nav uzskatāma par pastāvošu ar savu forumu. URL, kas nav pastāv nevar indeksēt.

Es tā saku, sākumā, lai vienkāršotu savu robot.txt - Es neesmu eksperts, bet
Es domāju, tiesības pie nūja ir šāds traks robots.txt nav
padarīt kopš. robot.txt jābūt vienkāršai, ne Overkill ....

Es domāju, ka es arī minēts viņam, ka tā nav laba ideja, vai nu
noņemiet mod jo līdz ar to nevar atrisināt problēmu, jo tas, ko
notiek tad, ja tā sāk visu no jauna, vai tad viņš apsver
mod atkal, jo viņš nav atrisināt šo pirmo reizi, tas
vienkārši nav darīt, jo tikai ANO uzstādīt mod bez risināšanā jautājumu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1