PDA

View Full Version: 4.1.2 vBulletin + vBSEO 3.5.1 PL1 + Sitemap v3.0 - nedarbojas Sitemap.



Vetall
02-03-11, 18:17
Testēšanas fitnesa. 1. Instalēto vBulletin 4.1.22. Uzstādītas saskaņā ar norādījumiem par vBSEO 3.5.1 PL13. Uzstādītas saskaņā ar norādījumiem vbseo_sitemap 3 0_gold4. Uzstādīti saskaņā ar instrukcijas vBET4235. Ieviestajām izmaiņām saskaņā ar instrukcijas vBSEO vBSEO (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ru/vbet4-integration-other-plugins/414-vbseo-integration.html) 6. Īstenot izmaiņas saskaņā ar instrukcijas vbseo_sitemap Sitemap ģenerators (no vBSEO) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ru/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html) 7. veiktas izmaiņas htaccess

RewriteEngine On
Opcijas + FollowSymLinks

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]
palaidiet palaist palaist ģeneratoru un procesu kavēties.

[IEDAĻA START] showthread [2,915.6 Kb atmiņu izmanto] [24.065 s (21.706-i)]
... un viss. - Pastāstiet man, lūdzu, kas ir nepareizi?

kamilkurczak
04-03-11, 11:31
Viss izskatās labi.

ok es pārbaudītu šo integrāciju, instrukcijas šim vBSEO sitemap ģenerators valodā.
Else - lūdzu, iedodiet man url šo sitemap edition.
Paldies

Vetall
04-03-11, 12:35
ievietojis saiti uz bseo_sitemap-3-0_gold personisku ziņojumu.

Vetall
04-03-11, 12:49
nedrīkst strādāt vairāk nekā šeit ir izmaiņas vbseo_sitemap_functions.php



vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] Kopā iesūtītie ziņojumi: $ totalposts, lapas: $ totalpages, viedokļi: $ threadrow [views] $ pirms");

par ($ p = 1; $ p <= $ totalpages; $ p + +)
{
/ / Papildu kods
$ Alanguages = array
if (! $ arhivēšanai) {
$ Strlenhost = Strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p $ arhivēšanai);
$ Currentthreadurl_before = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/" substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost.);
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['t'] + = sizeof ($ alanguages);
foreach ($ alanguages kā $ valoda) {
vbseo_add_url ($ currentthreadurl_before $ valoda $ currentthreadurl_after, $ pirms $ lastpost, $ freq..);
}
}
/ / End papildu kods
$ Vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 'T'] + = vbseo_add_2urls (

kamilkurczak
04-03-11, 13:33
Paldies, es to pārbaudīt un sagatavot risinājumu tieši Jums

kamilkurczak
07-03-11, 11:44
Lūdzu, atsūtiet man pa PM savu AdminCP un FTP detaļas, un es būs salabot.

Vetall
10-03-11, 08:04
Lūdzu, atsūtiet man pa PM savu AdminCP un FTP detaļas, un es būs salabot.
- Sūtīt privāto ziņu.

kamilkurczak
10-03-11, 09:05
Paldies, es to pārbaudīt, lai jums

kamilkurczak
11-03-11, 10:35
hello,

I pārbauda to you.

1. pirmkārt.
Jo jūs failu (vbseo_sitemap_functions.php) Jums ir:

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

mēģināt, lai:

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{

2. ja vēl nav labi - lūdzu, izdzēst visus vBET kodu no šī faila (REPLACE AR viens oriģināls), un mēģināt palaist sitemap - ja strādā - ir vBET integrācijas jautājums, ja vēl ne darbi - varbūt uzstādīšana šis sitemap nav laba. Lūdzu, mēģiniet

Vetall
11-03-11, 11:33
Paldies par padomiem!-es veic: 1 krājuma nevis 2 pomoglopunkt arī nepalīdzēja.Ja vBSEO Sitemap: sitemap ģenerators ir pilnībā savienojama ar vBSEO meklēšanas dzinēju optimizācija spraudni. -Jā-tad-Sitemap tiek ģenerēts.Sitemap ģenerators ir pilnībā savietojama ar vBSEO meklēšanas dzinēju optimizācija spraudni. -Nr.-Sitemap-radīt, bet ne pārskaitījumus.-kādas versijas vBSEO un Sitemap pārbaudes darbu? Paldies!

kamilkurczak
11-03-11, 11:54
tāpēc tagad integrēt sitemap failus - veikt izmaiņas, piemēram, manu iepriekšējo post

Vetall
11-03-11, 12:14
Kad I ilga izmaiņas:


vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{

И ВКЛЮЧИЛ НАСТРОЙКУ
The sitemap generator is fully compatible with the vBSEO search engine optimization plugin.

- Sitemap paaudzes laikā nepāriet:

[homepage] [2,972.6Kb mem used] [0s (+0s)]
[SECTION START] forumdisplay [2,977.0Kb mem used] [0s (+0s)]
[forumdisplay] forum_id: 3, total threads: 0, pages: 1 [2,980.6Kb mem used] [0s (+0s)]
[forumdisplay] forum_id: 2, total threads: 4, pages: 1 [3,989.1Kb mem used] [0s (+0s)]
[SECTION START] showthread [3,990.6Kb mem used] [0s (+0s)]


kad
The sitemap generator is fully compatible with the vBSEO search engine optimization plugin. -pie- tad tiek veikta Sitemap paaudzes, bet sitemap_forum_1.xml.gz saites tiek veidotas šādi:


/hu/showthread.php?t=3&page=2
/is/showthread.php?t=3&page=2
/id/showthread.php?t=3&page=2


kaut gan forums -

/main-forum/2-acura-integra-1997-repairs-maintenance-operation-vehicle.html
/de/main-forum/2-acura-integra-1997-reparaturen-wartung-betrieb-des-fahrzeugs.html
/uk/main-forum/2-acura-integra-1997-ремонт-обслуговування-експлуатація-транспортного-засобу.html

kamilkurczak
11-03-11, 12:40

/hu/showthread.php?t=3&page=2
/is/showthread.php?t=3&page=2
/id/showthread.php?t=3&page=2

tas ir labi, jo jums nav izmantot vBSEO uz jūsu forums

Vetall
11-03-11, 12:57

/hu/showthread.php?t=3&page=2
/is/showthread.php?t=3&page=2
/id/showthread.php?t=3&page=2

tas ir labi, jo jums nav izmantot vBSEO uz jūsu forums
kamilkurczak, es vēlos izmantot vBSEO portālkartes +, bet testa versija automan.org.ua man tas nedarbojas...: (-man pateikt, kādi versija un versija vBSEO Sitemap strādāt kopā?

kamilkurczak
11-03-11, 13:19
Es nevaru redzēt savu htaccess vBSEO noteikumiem. Tāpat jums nav vBSEO instalēta, un jūsu forumā Jums nav SEO saites.

Vetall
11-03-11, 13:27
Varbūt jūs to neredzat ...

Es nevaru redzēt savu htaccess vBSEO noteikumiem.

RewriteEngine On
Options +FollowSymLinks



# Redirect to WWW
#RewriteCond %{HTTP_HOST} ^automan.org.ua [NC]
#RewriteRule ^(.*)$ http://www.automan.org.ua/$1 [L,R=301]
# End Redirect to WWW

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Tāpat jums nav vBSEO instalēta, un jūsu forumā Jums nav SEO saites.
Acura Integra 1997-lietotāja rokasgrāmatu instrukcijām transportlīdzekļa remontu. (http://www.automan.org.ua/main-forum/1-acura-integra-1997-user-guide-instruction-repair-vehicle.html)-

kamilkurczak
11-03-11, 15:37
Jūs rakstīja, ka, ja jums ir ORIGINAL sitemap failu (nav integrācijas AR vBET) šo sitemap joprojām nav darba.
Lūdzu, deaktivizējiet vBET un mēģiniet, lai radītu sitemap.
Ja joprojām nedarbojas - ir sitemap problēma.
Ja būs darbs - slikti Integrācija ar vBET - es to pārbaudīt. Tātad, lūdzu, pārbaudi to.

Vetall
12-03-11, 07:46
Es pavadīju testēšana.Sitemap Generator 3.0 oriģinālu (bez integrācijas vBET). + vBSEO 3.6.0 RC 1 oriģināls (bez integrācijas vBET). = darbi. turpmākās integrācijas vBET integrācijas instrukcijas ar citu Modi: - jāatbilst sal 1 3SEO saites uz tulkojumu integrācijas - izmaiņas failā functions_vbseo_createurl.php

Find:
$bloginfo['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text($bloginfo['title']);
REPLACE it with this code:
$bloginfo['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text($bloginfo['title']);

= + vBSEO ģenerē Sitemap Generator-Sitemap.-tad veic:

Find:
$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
REPLACE it with this code:
$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ttl);

= + vBSEO Sitemap Generator-Sitemap tiek ģenerēta.-atcelt šīs izmaiņas functions_vbseo_createurl.php un rīkojieties šādi norādījumi:


Find:
$replace['%category_title%'] = vbseo_filter_text($c_ttl);
REPLACE it with this code:
$replace['%category_title%'] = vbet_vbseo_filter_text($c_ttl);

= + vBSEO ģenerē Sitemap Generator-Sitemap.-nākamo:


Find:
$replace['%section_title%'] = vbseo_filter_text($c_ttl);
REPLACE it with this code:
$replace['%section_title%'] = vbet_vbseo_filter_text($c_ttl);

= + vBSEO Sitemap Generator-Sitemap tiek ģenerēta.-atcelt šīs izmaiņas functions_vbseo_createurl.php un rīkojieties šādi norādījumi:


Find:
$replace['%entry_title%'] = vbseo_filter_text($c_ttl);
REPLACE it with this code:
$replace['%entry_title%'] = vbet_vbseo_createCmsArticleLink($c_id, $c_ttl);

= + vBSEO Sitemap Generator-Sitemap tiek ģenerēts arī veiktas visas izmaiņas functions_vbseo_url.php un vbseo_sitemap_functions.php saskaņā ar instrukcijas. rezultāts ir integrācijas nedarbojas vBSEO + vBET Sitemap ģenerators, veicot šīs izmaiņas failā functions_vbseo_createurl.php



Find:
$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
REPLACE it with this code:
$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ttl);

un


Find:
$replace['%section_title%'] = vbseo_filter_text($c_ttl);
REPLACE it with this code:
$replace['%section_title%'] = vbet_vbseo_filter_text($c_ttl);

kamilkurczak
12-03-11, 13:32
ok es testa to. Varbūt ir nepareizi integrācija ar vBSEO.

Vetall
21-03-11, 14:27
iespējams atrisināt manu problēmu ar integrāciju?

kamilkurczak
15-04-11, 19:10
varat apstiprināt, ka Jums joprojām ir nepieciešama mūsu palīdzība šajā integrāciju?

Vetall
16-04-11, 05:34
varat apstiprināt, ka Jums joprojām ir nepieciešama mūsu palīdzība šajā integrāciju?
Jā! integrācija problēma nav atrisināta.

vBET
02-06-11, 21:47
Hi. Es tikko atklāju, ka jūsu pavediens beidzas ar lūgumu sniegt atbalstu nākotnē. Es nezinu, tā tika atrisināta ar PM vai ne (Kamil bija atbildīga par lietu un viņš ir atvaļinājumā tiesības tagad).

Tieši tāpēc es esmu lūdzot jums joprojām ir nepieciešams atbalsts šeit? Vai problēma joprojām pastāv? Ja jā lūdzu, man īss apraksts par to faktisko stāvokli jautājums, un es atbalstu jūs.

Vetall
03-06-11, 06:18
Sveiki problēma ir šāda: 1. -integrācija ar vBET un vBSEO, un es sekoju instrukcijām par vBSEO_Sitemap. 2. -ar iestatījumu vBSEO_Sitemap vBSEO Installed? -noteikts "Jā". 3. -Kad es palaist "Palaist Generatror"-radot Sitemap nebeidzas, pēdējā post:


[SECTION START] showthread [9,002.5Kb mem used] [0s (+0s)]

un portālkartes ir izveidojis...: (... Instalējot vBSEO_Sitemap vBSEO? -noteiktu "nē"-portālkartes tiek veidotas un kā šis saiti:

http://autorepman.com/en/showthread.php?t=770

- Bet ir kaut kas līdzīgs šim:


http://autorepman.com/en/hyundai/770-of-repair-and-maintenance-of-the-car-hyundai-tucson-kia-sportage-2-2003-a.html



... nepieciešams jūsu palīdzēt atrisināt šo problēmu.

vBET
03-06-11, 22:06
Es redzu šo vītne ir sen jau, tāpēc, lai izvairītos no citu episkā diskusijas, lūdzu, vienkārši nosūtiet man piekļuves informāciju, lai jūsu Admin CP un FTP - es pārbaudīt nav integrācijas pasākumus, tika veikts pienācīgi un kāds ir jautājums iemeslu.

Vetall
06-06-11, 07:23
Access datu AdminCP un FTP sūtīt privātās ziņas ..

vBET
06-06-11, 17:19
Man bija tikai tur, palaist sitemap ģenerators un viss strādā labi. Vai jums tas ir integrēts tagad? Es neredzu jebkuru jautājumu šajā brīdī. Lūdzu, aprakstiet, kā tieši to atveidot. Lūdzu, norādiet visu kā tam jābūt, lai varētu redzēt šo jautājumu.

Vetall
06-06-11, 17:30
Meklēšanas dzinējs XML Sitemap vBSEO vBSEO Installed iestatījumos? -"nē"-ģenerators darbojas.-Ja meklēšanas dzinējs XML Sitemap, vBSEO vBSEO Installed? -"Jā"-ģenerators nedarbojas**********. Izmēģiniet to tagad, lai sāktu, lai ģenerētu Sitemap failus.

vBET
06-06-11, 17:57
Going tur tagad.

vBET
06-06-11, 18:21
Labi, es to redzu. Tas saplīst tieši pie šīs līnijas:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);

Visticamāk integrācija vBSEO ar vBET nav izdarīts pareizi. Es pārbaudīt to tagad.

vBET
06-06-11, 18:28
Mums ir dažas problēmas ar savu licenci un nevar turpināt, lai atbalstītu jūs, līdz tā ir atrisināta. Lūdzu, sīkāku informāciju skatīt PM.

Vetall
06-06-11, 19:11
atbildēja personisku ziņojumu.

vBET
07-06-11, 10:14
Atrisināta. Tā strādā tagad par jūsu forumā. Es pievienota viena līnija kods - importēt mūsu failu. Es nezinu, kāpēc tikai jūsu forums tā nebija redzama - visticamāk dažas atšķirības htaccess failu, jo fails es ievesti jau ieved mūsu SEO failu samērot ar htaccess... Anyway es pievienot šo vienu rindiņu kodu normālas integrācijas procedūru, lai izvairītos no nākotnes jautājumiem.

Līnija jāiekļauj augšā vBET integrācijas kodu:

require_once (Direktīva "/ includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php ');
Jums tas jau iekļauti jūsu serveri. Enjoy vBET! :)

Vetall
07-06-11, 10:48
Es apliecinu! Tika noteikts, karte tiek ģenerēts kā nepieciešams. Liels paldies par jūsu atbalstu!

vBET
08-06-11, 07:23
Prieks dzirdēt:) Enjoy vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1