PDA

View Full Version: Stats lūdzu?



nitra1000
25-02-11, 21:04
Visi šie pārtikas stāsti ir izcili bet man vajag faktus un varētu pieņemt lēmumus, tāpēc, ja kāds varētu man palīdzēt, sniedzot šādu

VB Versija:
VBSEO: Versijas numurs / datums instalēt?:
VBET versija / datums install:

Un šādi grafiki no Google pakalpojumiem ...
Index lapas graph pirms un pēc (webmaster)
Lapas ātrums graph pirms un pēc (webmaster)
Search Engine hits pirms un pēc (analītika)
Lielība līmeni pirms un pēc (analītika)
Hits no dzimtās CONTRY pirms un pēc (analītika)

Es zinu, tas ir liels jautāt ... bet es jārēķinās tikai ar visu šo informāciju es varētu pienācīgi informētu lēmumu aout pērkot šo produktu ...

vBET
26-02-11, 12:30
Hello. Diemžēl mums nav tādu datu - šis forums ir vBET instalēta no paša sākuma tā nebija jebkuru "iepriekš". Daļa informācijas ir pievienoti mūsu lietotājiem šajā sub forum: vBET labu stāstu - lielākais Latvijas datorgrafikas forums Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/)

Arī daži no mūsu klientiem atļauts iekļaut viņu forumā saites, kuru jūs varat atrast šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php lai jūs varētu pārbaudīt Google, cik tulkoto lapu ir indeksētas par kādām konkrētām vietnes un valodas.

Ja jūs vadītu mūs, kā iegūt šo no Google Analytics, mēs varam sniegt Jums procentuālo daļu no ieejas uz mūsu forumu, tulkoto lapu.

nitra1000
26-02-11, 16:41
Es labprāt to darīt pilnībā Featured gadījumu izpēti par manu vietni, izmantojot bezmaksas versija (daļa no manu dienu darbs ir nodrošināt analīzes dokumentāciju, lai tā būtu viegli izdarīt / saprast ).... Tad, ja, ka darbojas es gribētu nopirkt Pro versiju ....

Bet es varu noņemt zīmolu un jebkuru outlinks tas rada, kamēr es to daru? Tā kā šie būtu ietekmes uz rezultātiem

Šī ir vienīgā lieta, tas ir liekot me off piešķirot tam iet

vBET
27-02-11, 21:32
Ja vēlaties novērst kredītu saite bezmaksas versija ir pietiekami, ja jūs sūtīt jebkādus ziedojumus (sk. sīkāku informāciju par bezmaksas versiju lpp.) Lūdzu samaksātā versiju ir vairākas pazīmes (piemēram, URL tulkojums), un tas ir daudz vairāk optimizēta (jo nākamais atbrīvošanu mēs atbalstīsim arī atmiņas cache, ko visvairāk lieto implementācijas). Tātad, ja jūs, piemēram, bezmaksas versiju, tad izmaksā viena būs galīgi e kaut ko, kas jums patīk:)

Blakus kredīts saite nekas cits, tāpēc es domāju, ka jūs varat palaist to:) Ja Jums ir kādi nākotnes jautājumi, lūdzu, vienkārši jautājiet - mēs labprāt jums palīdzēs:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1