PDA

View Full Version: Atrisinātas Pēc modernizācijas, Google noņem visas indeksa



krwetatnt
27-01-11, 01:17
Hi,


Pēc i jaunināšanas uz apmaksātu licenci ar Installation Service pirms viena mounth, es uzzināju vakar, ka google izņemta visa taranslated lapas veido tās indeksu un visitrs droped no 45.000 līdz 12.000 vakar.

jūs varat pārbaudīt, ka google ex.




site:forum.krwetatnt.net/es/

site:forum.krwetatnt.net/en/

site:forum.krwetatnt.net/hu/

site:forum.krwetatnt.net/nl/

site:forum.krwetatnt.net/iw/

and all languge eccept arapic


vBET
27-01-11, 08:51
Atvainojiet, bet es nezinu, ko jūs esat rakstiski par. Piereģistrējos pirmais vaicājums:
site: forum.krwetatnt.net / es / - apmēram 10 700 rezultātiem

PS.
Es iesaku pārcelties karogi uz citu vietu - jūsu lietotāji neredzēs viņiem tagad, kamēr tie aizvērt jūsu pievienot.

krwetatnt
27-01-11, 10:32
Visi citi vaicājumi izdeva vairāk nekā 100000 rezultātus jebkurā valodā, un tagad ir nulle.

vBET
27-01-11, 14:49
Lūdzu, sniedziet jūsu visu robots.txt saturu.

vBET
27-01-11, 17:08
Arī es redzu dažas lapas nedarbojas, piemēram: http://forum.krwetatnt.net/pl/thread135668.html
Tā beidzas ar datubāzes kļūda. Lūdzu, pastāstiet kāds ir kļūdas ziņojums, kas nāk jums e-pastiem.

krwetatnt
28-01-11, 05:57
Lūdzu, sniedziet jūsu visu robots.txt saturu.




User-agent: *
Disallow:




Arī es redzu dažas lapas nedarbojas, piemēram: Wyjaśnić zdjęcia rzucił urządzenie i ponownie zainstalować sistēmu logus Bez CD (http://forum.krwetatnt.net/pl/thread135668.html)
Tā beidzas ar datubāzes kļūda. Lūdzu, pastāstiet kāds ir kļūdas ziņojums, kas nāk jums e-pastiem.


visas kļūdas ir par MySQL servera devies prom

kā šis




UPDATE session
SET lastactivity = 1296167072, location = '/showthread.php?p=1720707', inthread = 615608, incalendar = 0, badlocation = 0
WHERE sessionhash = '8ed2347f3982144802884331f96af458';

MySQL Error : MySQL server has gone away
Error Number : 2006
Request Date : Friday, January 28th 2011 @ 05:24:32 AM
Error Date : Friday, January 28th 2011 @ 05:25:14 AM
Script : http://forum.krwetatnt.net/thread615608-post1720707.html


kamilkurczak
28-01-11, 10:40
šeit jums ir risinājums, ko darīt, ja jums ir šī MySQL error:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post3105

vBET
28-01-11, 14:09
Kamil deva jums atbildi par to, kā atrisināt datu bāzē kļūdas. Visticamāk, ka bija iemesls Google jautājums. Esat samaksājis vBET vairāk nekā mēnesi par savu forumu ar neizlabo datubāzi kļūdas - tā tas bija pietiekami ilgi, lai Google apmeklēt lapas, un redzēt, ka lielākā daļa no tiem nedarbojas. Tāpēc es domāju, ka tas ir iemesls šo problēmu.

Lūdzu, papuve instrukciju par datu bāzes kļūdām un apstipriniet ir izlabots.

Par jūsu robots.txt - ir izskatās labi - ļauj ikvienam indeksēt jūsu forumā.

krwetatnt
28-01-11, 19:03
šeit jums ir risinājums, ko darīt, ja jums ir šī MySQL error:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post3105


Es uzskatu, ja problēma bija ar manu iepriekšējo servera, pirms 8 mēnešiem, bet tagad tas ir mazāks par 30 e-pasta ziņojumu katru dienu no visiem maniem vietās.

Mana currnt serveris Dual Procesors Quad-core Xeon Westmere 5650 ar 4 *** DDR3 RAM un 3 × 300GB SA-SCSI 15K RPM cietā diska.

Arī man ir vēl viens jauns forums, ar bezmaksas licenci VBET uz tā paša servera, un tās indeksē lapas nav noņemts.


site:rapiddownload.co/vb/af

kamilkurczak
31-01-11, 11:24
Un ko par šo risinājumu? vai varat apstiprināt to?

krwetatnt
31-01-11, 16:13
Un ko par šo risinājumu? vai varat apstiprināt to?

kurš risinājums?
Ja tu domā MySQL kļūda, Nav kļūda

kamilkurczak
01-02-11, 12:04
Jūsu lapas nav indeksētas, iespējams, šī MySQL kļūda.
Kā jūs rakstījāt - uz citu forumu tā darbojas, tāpēc, lūdzu, mēģiniet izmantot savu risinājumu no manu iepriekšējo post, un mēģināt novērst šo MySQL kļūda, un pēc tam - apstiprināt to šeit.
Paldies.

krwetatnt
02-02-11, 03:01
Jūsu lapas nav indeksētas, iespējams, šī MySQL kļūda.
Kā jūs rakstījāt - uz citu forumu tā darbojas, tāpēc, lūdzu, mēģiniet izmantot savu risinājumu no manu iepriekšējo post, un mēģināt novērst šo MySQL kļūda, un pēc tam - apstiprināt to šeit.
Paldies.

Es palūdzu savai uzņēmējas sniedzēju, lai pārbaudītu
max_allowed_packet

wait_timeout
vai mainīga veikt MySQL servera devies kļūda, un viņš teica, ka viss ir ok.

Es tests ar googletest.php failu, un rezultāts ir




Starting translation test
Test result: {"responseData": {"translatedText":"mile widziane"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test error:
Connection time (ms): 39.6818847656

kamilkurczak
11-02-11, 13:06
Hello,
Vai jums vēl joprojām ir šo jautājumu vai ne? Tagad - pavediens ir atrisināta. Ja nē, lūdzu rakstīt šeit, un es atdarīšu šo pavedienu vēlreiz.
Paldies

krwetatnt
15-02-11, 10:48
Hello,
Vai jums vēl joprojām ir šo jautājumu vai ne? Tagad - pavediens ir atrisināta. Ja nē, lūdzu rakstīt šeit, un es atdarīšu šo pavedienu vēlreiz.
Paldies

paldies, tas ir atrisināts.

kamilkurczak
21-02-11, 09:17
paldies par jūsu apstiprinājums:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1