PDA

View Full Version: Atrisinātas . Htaccess jautājumi



scottct1
03-12-10, 04:09
Es esmu darba vBulletin 4,1 ar 3.5.2 vbseo.

Es pirkt VBT šodien. :)

Zemāk ir mana. Htaccess failu, kas darbojas ... www dot satelliteguys dot mums / htaccess.txt (Es nevaru augšupielādēt savu txt fails saka, ka atļaujas kļūda uz jūsu serveri un es nevaru post URL kamēr es post 15 reizes.)

Man nav izdevies saņemt piedāvātos vbt darbotos pareizi, kad es ievietojiet to saņemu kļūdas, kas saka lapa nav pārprofilējot pareizi

Firefox ir konstatējis, ka serveris ir novirzot pieprasījumu šo adresi tādā veidā, kas nekad nav pabeigta. Kad mēģinu iet uz manu mājas lapu.

Vai jūs, lūdzu, ļaujiet man zināt pareizs. Htaccess, lai es varētu saņemt šo darbu? Paldies!

scottct1
03-12-10, 17:35
I pasūtīts uzstādīšana pakalpojumu pēdējā naktī. Es let pro izdomāt, kā es esmu pārliecināts, ka tās kaut ko vienkāršu. :)

kamilkurczak
03-12-10, 19:19
Tas ir labi.
Es atvainojos par mūsu vēlu.

Lūdzu, atsūtiet man pa PM savu AdminCP, FTP un vBSEO detaļas.

Tagad mums ir nedēļas nogalē. mēs darīt pirmdien. Vai tas ir piemērots tieši Jums? Es atvainojos par kavēšanos.

scottct1
04-12-10, 02:02
PM nosūtīts.

Paldies!

vBET
04-12-10, 11:23
Šajā nedēļas nogalē Kamil ir bezmaksas. Viņam būs iespēja to atrisināt, un Jums atbildēt pirmdiena. Ceru, ka tas ir OK:)

kamilkurczak
06-12-10, 11:08
. Tā kā es nevaru rediģēt htaccess failu - lūdzu nomainīt htaccess failu ar šo:.

DirectoryIndex cmps_index.php index.php cmps_index.php index.html index.htm

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.satelliteguys\.us
RewriteRule (.*) http://www.satelliteguys.us/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin

#Those rules have to be in domain main folder
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#This rule must be in each directory which have to be supported (without forum directory itself)
#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.satelliteguys.us$

kamilkurczak
06-12-10, 15:44
Gatavs.
-Es rediģējis vbSEO failus (integrācija ar vBET)
-Es rediģējis. Htaccess (tagad jums ir labi noteikumi)
-Man ir noteiktas vajadzīgās opcijas AdminCP-vBET un AdminCP-> vispārīgos uzstādījumus
-Es testē savu vietu un viss (tulkošana forums un saites) darbojas labi.

Vai jūs varat pārbaudīt to?
ja kaut kas nepiekrīt rakstiet šeit.
Ja viss ir ok Paldies par sadarbību un labu veiksmi

scottct1
06-12-10, 17:41
Man ir daži jautājumi ...

1) Ja es noklikšķiniet uz vācu tā atspoguļojas vācu naudas sodu. Tomēr, ja es gribu iet atpakaļ uz angļu un noklikšķiniet angļu karogu, lai dotos atpakaļ uz angļu, un tā paliek vācu valodā.

Tā vietā, lai mani satelliteguys.us / en tā vienkārši ņem mani atpakaļ uz satelliteguys.us

2) Mana mājaslapa cmps_index.php bet kādu iemeslu dēļ tas nav iekraušana up, piemēram, tas izmanto, lai vietā index.php tiek noslogota. Lai atrisinātu šo temporarly man ir kopijas manu cmps_index.php uz index.php.

3) Viens no maniem lietotāji ziņoja šādu jautājumu ... "Pirmo nelasīto ziņojumu iezīme, šķiet, ir sadalīti es esmu dodas uz pirmo ziņojumu tēmas, nevis jaunu amata vietu.."

Lūdzu padomu.

scottct1
06-12-10, 18:03
Vairāk jautājumiem ...

Nonākšana AdminCP tad VBT Rīki, tad uz Necaurspīdīgs Ignorētās vārdiem es varu saņemt šādu kļūdas ziņojumu.

Brīdinājums: require_once ([ceļu] / AdminCP / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php) [function.require vienreiz]: Neizdevās atvērt plūsmā: Nav šādu failu vai direktoriju in [ceļš] / AdminCP / misc.php (2067): eval () " d kodu 4 line

Fatāla kļūda: require_once () [function.require]: Neizdevās atvērt nepieciešamo "/ usr / home / Satellit / public_html / AdminCP / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satellit / public_html / AdminCP / misc.php (2067): eval ()' d kodu 4 line

Un tas no cache tīrākas ...

Brīdinājums: require_once ([ceļu] / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require vienreiz]: Neizdevās atvērt plūsmā: Nav šādu failu vai direktoriju in [ceļš] / AdminCP / misc.php (2067): eval () " d kodu 9 line

Fatāla kļūda: require_once () [function.require]: Neizdevās atvērt nepieciešamo "/ usr / home / Satellit / public_html / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satellit / public_html / AdminCP / misc.php (2067): eval ()' d kodu 9 line

kamilkurczak
06-12-10, 18:16
1) / satelliteguys.us ir labs. kāpēc ne ar "/ lv"? tāpēc, ka angļu valoda ir jūsu galvenais forums, valodu un kad jūs noklikšķiniet uz angļu karoga jums url sākotnējā forumā.
Kur jūs redzat vāciski? ja es noklikšķiniet uz Vācijas Man ir vācu valodā. Ja es noklikšķiniet uz angļu - man ir angļu valodā.

Ja jūs vēlaties, lai būtu ātrāk forums:
Jūs varat atslēgt dažus tulkojumus ubago - kad cache tiks aizpildīta, jūs varat pievienot jaunas laiku pa laikam. Sākot ar visiem 52 tulkojumiem ir 52 reizes vairāk satura lietotājiem un saknes. Daži forumos var viegli rīkoties ar šo, jo dažiem tas ir labāk sākt ar dažiem tulkojumiem.
Lai to izdarītu: iet uz AdminCP-> vBET-> Karogi

2) Vai tas ir darbs tagad?
3) Tagad man ir brīvs laiks. Es salabot rīt. Ja tas ir Ok, lai jums.

scottct1
06-12-10, 18:21
1) / satelliteguys.us ir labs. kāpēc ne ar "/ lv"? tāpēc, ka angļu valoda ir jūsu galvenais forums, valodu un kad jūs noklikšķiniet uz angļu karoga jums url sākotnējā forumā.
Kur jūs redzat vāciski? ja es noklikšķiniet uz Vācijas Man ir vācu valodā. Ja es noklikšķiniet uz angļu - man ir angļu valodā.

Atkal tā nedarbojas ... Ja es noklikšķiniet uz Geman es redzu vācu valodā. Ja es noklikšķiniet uz angļu valodas es varu apskatīt Vācijas. No vācu Es varat klikšķināt uz citu flash, piemēram, Polijas ANF redzēt poļu, bet atkal, ja es noklikšķiniet uz ANGĻU tas neatgriežas mani angliski!

Cits lietotājs ziņojāt par šo jautājumu, kā labi, un es esmu domājām, ja tas ir vBulletin 4,1 jautājums.


Ja jūs vēlaties, lai būtu ātrāk forums:
Ātrums, tā labi, nav ātruma jautājums.


3) Tagad man ir brīvs laiks. Es salabot rīt. Ja tas ir Ok, lai jums.
Es gribētu to nosaka, cik drīz vien iespējams, jo tas rada jautājums par manu lietotājiem. Tas ir iemesls, kāpēc man jāmaksā, lai jūs guys uzstādīt tā, lai tā varētu strādāt pareizi.

Un ko par kļūdu ziņojumus I ievietojis, un jaunas darbavietas jautājums.

Paldies!

kamilkurczak
06-12-10, 18:30
ok, es analizēšu šīm kļūdām un noteikt tiem rīt no rīta (Polijas laika). Lūdzu, nav izslēgts manu piekļuvi.

Edited:
Par šo tulkojumu uz angļu valodu. Es redzu to, ko IE. Es mēģināšu salabot.

scottct1
06-12-10, 18:36
Ok.

Es noteikti mājas lapā kļūdas mēs, kam, es pārdēvēta cmps_index fails index.php, tad mainīja manu forumu, mājas lapu, lai forum.php. :)

Esmu Polijas, bet nekad nav bijuši uz Poliju. Uzņēmums es strādāju šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs sākās Polands pirmo kabeļinterneta televīzijas sabiedrība, kas sauca @ izklaides. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:39
:) Nice to meet you.

Par šo tulkojumu uz angļu valodu. Es redzu to, ko IE. Es mēģināšu salabot.
Plese noteikt manu AdminCP apskatīt, jo es redzu tikai forumu iestatījumi:) Paldies, es noteikt to rīt.

(Lūdzu, mēģiniet importēt product.xml failu no do-ne-upload mapes)

scottct1
06-12-10, 18:45
:) Nice to meet you.

Plese noteikt manu AdminCP apskatīt, jo es varu redzēt tikai foruma uzstādījumus:) Visi komplektu. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:48
hmm es joprojām redzu tikai "Forum Manager" - lūdzu to izmēģināt.

scottct1
06-12-10, 19:05
hmm es joprojām redzu tikai "Forum Manager" - lūdzu to izmēģināt.

Es testē tā, un to var redzēt un piekļūt visu AdminCP ... Varbūt atteikties un atkal no jauna?

kamilkurczak
06-12-10, 19:15
Vai jūs testu ar manu testa piekļuves informāciju? Es joprojām redzu tikai forums manager. Var būt jūs varat veikt jaunu kontu mani? Ja jā, lūdzu sūtīt šos datus pa PM.
Paldies

scottct1
06-12-10, 19:28
Jā, es testē tā.

Lūk, ko es redzu ... http://www.satelliteguys.us/images/admincp.jpg

Varbūt es esmu pārpratums jums.

kamilkurczak
07-12-10, 10:26
jūs varat izpētīt šo pavedienu?
url:

kādas versijas ceļā uz VB jūs izmantojat? PL1? ja jā, lūdzu, vienkārši izlasīt pavedienu veido šo saiti un mēģiniet atjaunināt savus vB ceļu uz PL2.

Lūdzu, apstipriniet to.

Edited:
Mēs izmantojam par mūsu testu forumu 4.0.8 versiju VB. Es uzlabot, un es centīšos atveidot šo jautājumu par mūsu testu forumā.

Lūdzu, tikai lasīt pavediens veido šo saiti un mēģiniet atjaunināt savus vB ceļu uz PL2.

un man joprojām nav, ir piekļuve jūsu AdminCP opcijas (tikai to forum menedžeris). Lūdzu izdzēsiet actulal kontu un veikt jaunu par mani, ja jūs varat, un joprojām ir nepieciešama mana palīdzība.

scottct1
07-12-10, 15:00
Es lietoju vBulletin 4,1 PL 2.

Man ir PMed jums aizstājēju pieteikšanās AdminCP. :)

Laimīgu otrdiena!

scottct1
07-12-10, 15:05
Es tikai vēlreiz iespējots VBT un tas nosaka jautājuma došanās atpakaļ uz noklusējuma valodu. :)

Broken tagad ir kļūdu ziņojumus no abu vbt izvēlnē admin cp posteņiem, un šķelto goto pirmo nelasīto ziņojumu jautājums.

Es esmu guessing tas ir kaut ko darīt ar vbseo, tomēr, tas bija darbs, līdz jūs instalēt vakar.

Paldies!

kamilkurczak
07-12-10, 15:19
Tātad ar atpakaļ uz galveno valodu jautājums tiek risināts tagad?
Es noteikt pārējo jautājumiem.

scottct1
07-12-10, 15:36
Tātad ar atpakaļ uz galveno valodu jautājums tiek risināts tagad?
Es noteikt pārējo jautājumiem.


Jā, atpakaļ uz galveno valodu ir atrisināta tagad. Es tiešām modernizētas PL2 pēdējā naktī. :)

kamilkurczak
07-12-10, 15:48
ok, problēma ar brīdinājumiem AdminCP (cache tīrīšanas un ignorēt vārdu) ir noteikts šobrīd.
Es atjaunina divus failus AdminCP mapē

kamilkurczak
07-12-10, 16:06
ok.
Otrs jautājums: Doties uz pirmo jaunā amatā.

Es varu atveidot uz mana testa forums, tāpēc es to salabot bez jūsu piekļuvi FTP un AdminCP.

Lūdzu, jauns pavediens ar šo bug (Iet uz pirmo jaunā amatā), šajā sadaļā:
vBET4 kļūdu ziņojumi - lielākais Latvijas datorgrafikas forums Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/) un mēs salabot par mūsu testu forumā.

Kas par vBET? tas darbs labi tagad? jaunas problēmas? Lūdzu, testa to. Ja nē, paldies par labo sadarbību un baudīt:)

scottct1
07-12-10, 16:15
Izņemot pirmo jauno amata bug ... viss izskatās pārsteidzošs. :)

Paldies!

kamilkurczak
07-12-10, 17:09
paldies par apstiprinājums - atrisinātas šeit. tagad -> bug ar jaunu post

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1