PDA

View Full Version: Testēšanas programmatūra vBET



Wulf
16-11-10, 17:17
Es gribētu, lai pārbaudītu programmatūras vispirms uz testa vietas mana foruma. Nez, ja vBET programmatūras padara izmaiņas datu bāzē vai pievienot papildu datus. Es grib zināt, vai viss darbojas, pirms es veikt izmaiņas savā dzīvot forumu. Šis pavediens ir holandiešu lai redzētu, cik labi tas tulkots angļu valodā. :)

vBET
16-11-10, 23:53
Hi:)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nodrošinām bezmaksas versijai (lēnāka un mazāk funkcijām), kuru varat testu. Lūdzu, skatiet šeit informāciju:


Arī atbildot uz jūsu jautājumu par DB izmaiņām. vBET rada to pašu tabulas kešatmiņu. Tātad jūsu esošo datu ir droši - mēs nevarēsi mainīt. vBET piebilst tikai 1 kolonnu jau esošai tabulai - tas ir kolonna lietotāja noklusējuma valodas lietotāja tabulā.

Ja Jums ir kādi nākotnes jautājumi, pirms iegādāties vBET - lūdzu, tikai jautāt:)

PS.
Ceru, ka jums patīk, cik labi jūsu sūtījums bija iztulkots:) man nebija nekādu problēmu ar sapratni to. Google sniedz lielisku servisu!

Wulf
17-11-10, 02:22
Paldies par informāciju!. Tulkojums bija labāk nekā es gaidīju. Nav ideāls, bet pietiekami labs, lai saprastu. Galvenā valoda mans forums ir angļu valodā, taču es noteikti domāju, ka es varētu pieņemt darbā vairāk locekļiem ar dažādām valodām. Es izpētīt dažas vairāk un izmēģināt drīz.

vBET
17-11-10, 21:52
Lūdzu, ņemiet vērā, ka bezmaksas versijā pārtulko forumā. Apmaksātais versija atbalsta daudzvalodu sabiedrības (amata vietu dažādās valodās).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1