PDA

View Full Version: Atrisinātas Looping



Taurus
20-10-10, 21:12
Saskaņā ar manu uzņēmēja man ir milzīga problēma ar vbenterprisetranslator_seo.php darbojas manā forumos direktoriju, kas, šķiet, vienkārši looping un ēšanas CPU ciklu. Vai jūs, lūdzu, pārbaudiet šo. Paldies.

kamilkurczak
21-10-10, 08:07
Kā es redzu jums mainīt vietu stilu un tulkošanas darbiem ātri tagad.

Taurus
21-10-10, 21:11
Man, jūs varat lūdzu pārbaudīt to, ko es jautāju par to, vbenterprisetranslator_seo.php darbojas manā forumos direktoriju, kas, šķiet, vienkārši looping un ēšanas CPU ciklu.

Man ir pastāvīgi nogalināt šo!

kamilkurczak
22-10-10, 11:24
Hello,
vbenterprisetranslator_seo.php ir tikai priekšējais kontrolieris, ja jums ir cilpa - tās varētu būt izraisījis citu mod. Tāpēc, lūdzu, jautājiet savam uzņēmējas sniedzēju - Kāpēc viņš teica, ka tie ir cikli (loop), un kāds ir iemesls - mēs zinām, kur sākt.

Jūs bijāt informēti par to, ko var izraisīt šo problēmu, Michał (no 9 oktobris) Vai veicat kaut ko no Michał saraksta.? vai varat apstiprināt to?
Šeit Jums ir informations no Michał:

"If after restart it is all ok then I see those possibilities:
- Your Apache broke
- Your php broke
- Some background tasks was running (some sheduled tasks) which was killing your server

In first 2 cases it is possible that will never happen again or after long time.
If it is 3rd case then the issue will definitivelly come backe as soon as sheduled task will be triggered again."
Lūdzu, - pārbaudīt, vai pirmo (jo, saskaņā ar jūsu datus ar iepriekš amatu, mēs uzskatām, ka tas neattiecas uz vBET jautājumu, bet no šī iespējām).
Lūdzu, pārbaudiet īpaši šo punktu: - Daži fona uzdevumus skrēja (daži sheduled uzdevumi), kas bija nogalināšanu jūsu serveri
tāpēc, lūdzu pārbaudiet to: dodieties uz savu AdminCP-> Plānotais Uzdevumi-> Scheduled Task Manager un atspējot visus - ja tas palīdzēja - tas ir iemesls (viens process) - tikai ļauj pa vienam un atrast šo procesu.
Ja nē - pārbaudiet pirmo un otro punktu no šī saraksta.

Lūdzu, pārliecinieties, jo mēs esam vBET atbalsta un mēs galā ar vBET jautājumiem - nevis servera atbalstu.
Lūdzu, atcerieties IT:
vbenterprisetranslator_seo.php ir tikai priekšējais kontrolieris. Visi pieprasījumi, kas tiek nosūtīti uz jūsu serveri, pastaigas pa šo failu, tāpēc tas vienmēr būs redzama.

Paldies

Taurus
22-10-10, 14:30
Jā, vBET nekad nav kādas problēmas. Vienmēr ir kaut kas cits. Man tagad ir cron darbu uz mana servera, lai pārbaudītu un nogalināt vbenterprisetranslator_seo.php ik pēc 4 minūtēm. Un tā kā I did this, mans CPU slodze ir bijusi mazāka par 3 vairāk nekā 24 stundas. Kaut ar vbenterprisetranslator_seo.php tas darbosies līdz pat vairāk nekā 20 reizes. Tātad, kā tā var būt kaut kas cits!?!?
Tātad, kas klibs attaisnojums ir nākamais?

EDIT: Kāds ir mērķis vbenterprisetranslator_seo.php?

kamilkurczak
22-10-10, 15:03
Jums ir instrukcijas, ko darīt un ko pārbaudīt no vBET.
Tātad, lūdzu, mēģiniet to darīt un apstipriniet šeit. Tu mums vaicāja par to - Michał deva jums sarakstu ar mājieniem.

vbenterprisetranslator_seo.php ir priekšējais kontrolieris. Visus pieprasījumus uz jūsu serveri (visi mods et.) Šėērso šo failu. Tas ir ļoti īss failu. Paskatieties, kas ar failu.
šis fails tiek saukts par katru pieprasījuma web sesiju, šis fails ir vienmēr redzams.
Vairāk informācijas par priekšējo kontrolieris: http://en.wikipedia.org/wiki/Front_Controller_pattern

vBET
22-10-10, 15:36
Tātad, kas klibs attaisnojums ir nākamais?

Ja jums nav atmatā mūsu mājienus un neizmantot mūsu palīdzību - Kāpēc jūs man jautājat par to? Jums jau ir atbilde, un ignorēja to. Tas tiešām nav svarīgi, lai jūsu servera jūs izturaties pret mūsu padomiem, kā klibs excuses vai eksperta atzinumu. Nozīme jūsu kanalizācijas Jūs veicis darbības vai ne.

Tātad, lūdzu, papuve instrukcijas, kas jums un pārbaudītu vai tas izraisa dažas plānoto darbu.

Tas galīgi nav vbenterprisetranslator_seo.php vaina - jo nav tādas vispār cilpa. Ikviens, kam ir mazāk, ka pamata zināšanas par PHP jums pateiks, ka. Un tas nav temats, lai apspriestu - tas ir fakts. Atveriet failu, un pārbaudīt to pats - ir tikai daži nosacījumu, pārskati un mainīgā izmaiņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vienkārši throwing slikti vārdi neko nemainīs šeit. Ja esat pārliecināts, ka tas ir tikai klibs attaisnojums, tad, lūdzu punktā TĀDI cilpas iekšpusē vbenterprisetranslator_seo.php failu ...
Pretējā gadījumā, ja jūs nezināt, kas notiek - tad, lūdzu, vispirms pārbaudiet to.

Ja kāds looping pastāv tā būs dažādu failu, kas ir reāls pieprasījums mērķis vai kādā paredzēts uzdevums (kas jums tika lūgts pārbaudīt). Arī mēs jau pārbaudīt savu forumu (pirms es deva jums padomus, ko minēja Kamil) nav pārvirzīšanu cilpas notiek, un tur bija neviens.

Kā jūs jau zināt, mums ir nepieciešama informācija, kas apstiprinātu vai noliegtu tas ir kāds paredzēts uzdevums vaina. Informācija nav Atzinumā tika sliktā valodā un balstās uz neko.

Taurus
22-10-10, 18:48
Tik vienkārši pasaki to. Pēc nogalināšanas vbenterprisetranslator_seo.php Kāpēc mans CPU noslodze piliens 20-2? Viss, ko es gribu zināt.

Un jūs paradis atrast cilpa manā forumā jau tagad, jo vbenterprisetranslator_seo.php tiek nogalināti katru 4 minūtes ar cron darbu.

EDIT: Ne visiem šeit ir zināms, jums ir par visām šīm tehniskajām lietām, jūs zināt! Vai ir tik grūti saprast? Es redzu savu CPU iet uz augšu un uz augšu, kamēr tas atteici manu vietu. Es neatlaidīgi vaicājam mans hosting kompānija, kas izraisa šo, un tie dod man paša iemesla dēļ katru reizi. vbenterprisetranslator_seo.php
Tātad, ko es domāju darīt? Tie nav pateikt man ir daži mod darbojas paredzēts uzdevums, kas ir looping, viņi saka, tas ir vbenterprisetranslator_seo.php

Tie veic dod man šo:

17.616 neviens 25 0 80.640 28m 99,7 4032 R 0,8 1571:01 lsphp5: ic_html / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php
28.305 neviens 25 0 80.780 28m 99,7 4776 R 0,8 566:53.72 lsphp5: ic_html / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php
24.296 neviens 15 0 76.876 23m 3952 S 40,7 0,7 0:00.99 lsphp5: ic_html / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php
22.259 neviens 15 0 75.036 22m 4328 R 37,9 0,6 0:10.91 lsphp5: ic_html / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php
24.294 neviens 15 0 70.600 18m 3904 S 12,6 0,5 0:00.78 lsphp5: ic_html / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php

Tāpēc tagad es esmu patiešām ļoti neapmierinātas ar visu šo, jo ja tas bija mod, tad kā man ir uzzināt par to.

Man žēl, ka es neesmu ģēnijs kā jūs.

vBET
22-10-10, 20:40
Kāpēc tu jautā atkal, ko jums vajadzētu darīt, kad mēs jau tev rakstīja to, ko jums vajadzētu darīt. Ja jūs vēlaties, lai jūsu hostinga uzņēmums atbalstīt jūs ar šo jautājumu - iet tur. Ja vēlaties mums atbalstīt jums ar šo jautājumu pēc tam, izmantojot atbalstu, kas jums jau ieguvuši.

Mēs pilnībā saprotam, ka ne visiem ir tehniskās zināšanas - tas ir iemesls, kāpēc mēs dodam bezmaksas atbalstu pa mūsu forumu. Tas ir iemesls, kāpēc jums soli pa solim instrukcijas, kas jums jādara. Lūdzu, izmantojiet šo pamācību un sniegt mums atsauksmes.

Arī - mēs neesam stāsta, ka dažas citas mod izraisa to paredzēts uzdevums. No paša sākuma mēs jums sakām, ka ir iespējams izraisīt izsniegšanas, un no paša sākuma mēs lūdzam jūs pārbaudīt. Jums jau ir instrukcijas, kā to izdarīt. Lūdzu to darīt.

Jūsu statistika nekas nav teikts par precīzu cēloni - tikai tos, kas teica, ka problēma ir kaut kur iekšpusē jūsu forumā (jo visas foruma lūgumus iet cauri vbenterprisetranslator_seo.php). Jūsu hostinga uzņēmums nezina, mūsu produktu un nesaprotu, ka. Mēs nelūdzam jūs saprastu to, ja jūs nevēlaties vai nav iespējams - mēs jums lūdzam papuve precīzas instrukcijas, kas jums ir. Ja jums nav uzticības mūsu informāciju, ka nav vaina failu vbenterprisetranslator_seo.php kāpēc tu vēl jautā mums atkal par to? Jūs nevēlaties dzirdēt patiesību no mums. Un mēs ne gulēt jums, mēs jums atkal patiesību - nav cilpa iekšā vbenterprisetranslator_seo.php. Varbūt jūs sāksiet saprast, kad tu saproti, ka nav citas vBulletin failu statistika - un tas ir tāpēc, ka visi pieprasījumi būs vBulletin nāk caur vbenterprisetranslator_seo.php (izņemot admin cp utt.) Mēs nezinām, kas pieprasa, ir reāls iemesls jautājums, un šķiet, ka jūs tiešām nav ieinteresēti par risināšanas jautājums, jo jūs turpināt ignorēt atkal un atkal norādījumus, kas jums no vBET eksperti, apgalvojot, ka kāds, kas ir pilnīgi ne jausmas par vBET teicis, ka vbenterprisetranslator_seo.php ir cilpas. Ja jūs vēlaties ticēt tām, tad palūdziet, lai viņi izskatās iekšpusē šo failu, un parādīs kādu rindiņu kodu, kur ir kādas cilpu.

Ņemiet vērā, ka mēs nevarēsim palīdzēt jums, ja jūs atteikties izmantot mūsu palīdzība. Mēs būsim ļoti priecīgi, kad jūsu jautājums būs pagājis, tomēr mēs uzskatām, ka tas būs aizgājusi pati.

Nav nekādas jēgas apspriest vairs, ka tā ir vbenterprisetranslator_seo.php vainas vai ne. Tā nav. Jums nav saprast to atmatā mūsu norādījumiem. Mēs jau aprakstīts, kāpēc vbenterprisetranslator_seo.php nav cilpas un rakstīja, ka, ja jūs vēlaties, lai stāsta, ka tā ir, tad lūdzu, parādiet to. Kamēr jūs nezināt, ko jūs rakstāt par lūdzu, pārtrauciet iedragāt šo faktu. Kāds ir jūsu mērķis šeit - lai atrisinātu jautājumu, vai, lai apspriestu lietas, kas, kā jūs jau rakstīju jums nav zināšanu par? Lūdzu, ņemiet vērā, ka diskutējot par cilpas vbenterprisetranslator_seo.php ir pilnīgi vidukļa laika jūsu un mūsu, un pārceļas jums nav uz priekšu ar savu problēmu.

Es lieta, jūs varētu būt daudz mazāk apdraudēts, ja Jūs pārtraucat klausīties pople kas nezina vBET, sākt klausīties mūs, un papuve mūsu padomiem, nevis turēt stāsta, ka mēs sniedzam jums klibs excuses, pat bez pārbaudes, ko mēs rakstām par ...

Arī atbildot uz jūsu jautājumu, kuru jūs tikko sniedza:

ja tas bija mod, tad kā man ir uzzināt par to.
Jums jau ir atbilde uz šo un nolēma ignorēt to ... Lūdzu, izmantojiet to:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1113-looping.html # post5580
Jums ir aprakstīti tur kā jūs varat izslēgt klasificētās uzdevumus. Vienkārši pagrieziet vienu pēc otras. Izslēgt vienu un redzēt, ka jautājums joprojām notiek. Ja jā, izslēdziet vēl vienu un atkal ... Ja jautājums apstājas notiek - tad pēdējā invalīdiem paredzēts uzdevums ir atbildīgs. Ja jūs izslēdzat visas klasificētās uzdevumus un izdot vēl notikt pat pēc tam, kad serveris restart, tad tas apstiprina, ka tas nav vaina klasificētās uzdevumus. Tādā gadījumā mēs izpētīt to vairāk. Tajā brīdī mums ir nepieciešams apstiprinājums par šo iespējamo cēloni, jo tas, šķiet iespējamākais mums.

Taurus
22-10-10, 20:58
OK, paldies. Es darīšu to, ko jūs sakāt.

Vai es varu lūgt jums tikai to. Man ir vbenterprisetranslator_seo.php šajā posmā nogalināja ik pēc 4 minūtēm, ja klāt. Līdz šim es neesmu redzējis kādas problēmas manā forumā, darot to, un arī mans CPU slodze ir ļoti zema, piemēram, 2 dienas, kopš es did this.

Tātad, es tikai vēlos zināt, vai tas ir slikti darīt? Nogalināšana vbenterprisetranslator_seo.php, kas ir. Kas ietekmē būs tas ir?

Un manu atvainošanos, ja es nāca pāri rupjš. Nav manos nodomos.

vBET
22-10-10, 21:13
Nogalināšanas process ik pēc 4 minūtēm, nav labākais risinājums. Tas ir daži risinājums - Jūsu serveris strādā. Bet jūs nezināt, ko jūs nogalināt. Tātad jūsu lietotāja laiku pa laikam var redzēt, ka jūsu forums nav pieejama, ja faktiski viņa lūgums tika nogalināts (protams tas būs pieejams uzreiz tūlīt pēc nosūtīšanas pieprasījumu vēlreiz).
Kā es rakstīja visus pieprasījumus uz forumu iet cauri vbenterprisetranslator_seo.php (ko esat iestatījis to. Htaccess). Tur iet pieprasījumus redzēt forumos, diegi, albumus - tur iet pieprasījumiem neko. Pat pievienot jaunu saturu (Jūs varat zaudēt jaunu ziņu, ja jūs nogalināt šādu pieprasījumu iesniedz pirms vBulletin rakstīt uz datu bāzi).
Tātad, pat tad, ja tas atrisina jūsu galvenais serveris jautājums tas nav īsti zāles, tikai pretsāpju līdzeklis. Jautājums tiešām pastāv. Tāpēc mēs iesakām, lai izmeklētu šo jautājumu. Mums deva vispirms virzienā. Ja tas būs redzams nepareizi vienu, mēs atbalstīsim jūs ar atrisinātu šo. Joprojām, tāpat kā ārsti - mums vispirms ir nepieciešams, lai apstiprinātu / novērst lielāko iespējamo cēloni. Tas nav diagnosticēt - tā ir tikai medicīnisko pārbaudi. X-ray, kas ļaus mums risināt šo jautājumu, vai, pastāstiet mums, lai izskatās vairāk. Ceru, ka kāds no Dr House ventilators sapratīsiet, ko es domāju;)

Taurus
22-10-10, 21:22
lol, paldies, ka medicīniskās paskaidrojumu. Tikai jautājumus, tagad, izslēdzot vienu pēc otras paredzēts uzdevums, ir tā, ka tad, kad man faktiski sākt to dara? Jo šķiet, ka CPU izmantošana aug ļoti lēni, piemēram, 2 dienu laikā. Nav tā, ka tas šauj pēkšņi. Tad tā būtu vieglāk noteikt, kas paredzēts uzdevums tas ir.

vBET
23-10-10, 13:18
Labi, tāpēc - man bija maldināt ar savu aprakstu par pašnāvību procesu ik pēc 4 minūtēm ... Tajā brīdī es esmu nedaudz mulsina. Vai jūs, lūdzu paskaidrojiet, kāpēc jūs nogalināt procesu ik pēc 4 minūtēm, kad jautājums parādās ik pēc 2 dienām (starp citu - tas būtu punkts vēl kādu paredzēts uzdevums kā viens vainīgs).

Lūdzu, iedodiet man precīzu situācijas aprakstu. Arī - vai tas tiešām ir patiesība, ka CPU patēriņš aug lēni, vai tas ir līdzīgā līmenī, uz ilgu laiku un tad iet uz augšu krasi. Lūdzu, sniedziet detalizētu informāciju. Dodot mums maldinošu informāciju, ko jūs grūtāk jums palīdzēt.

Still lūdzu testu. Ja tā ņem 2 dienas, lai parādās jautājums, tad, lūdzu, vienkārši izslēdziet visas klasificētās uzdevumus. Restartējiet serveri un gaidīt. Ja pēc 3 dienām nekas slikts nenotiek - tas nozīmē, ka viens no plānoto uzdevumu ir vainīgs. Ja vēl notiek kaut kas cits cēlonis. Tātad jums kļūs par visu uzdevumu atkal un ļaujiet mums zināt, ka ti ir kaut kas cits. Vai jums kļūs par vienu paredzētu uzdevumu, ik pēc 3 dienām, ja tas ir dažas paredzēts uzdevums jautājums. Tādā gadījumā jūsu serverī būs stabils līdz brīdim, kad ieslēdzat vainīgais un jūs zināt, kurš no tā ir (pārējos uzdevumus var ieslēgt tad) - lūdzu, sniedziet mums savas atsauksmes.

Ja tas nav paredzēts uzdevums jautājumu jums būs zināt, ka lielākajā daļā 3 dienu laikā. Ja tā ir - jūs zināt, kas viens ir vainīgs vairāk laika - šādā gadījumā lūdzam sākt pagrieziena par uzdevumus no vBET uzdevumus, lai novērstu vai apstiprinātu, ka tas ir vBET jautājums.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1