PDA

View Full Version: Kešatmiņas un datu bāzes lietošanā



Simon Lloyd
12-10-10, 11:47
Sveiki, apskatot manu datu bāzi šodien es ievēroju man ir daudz daudz jaunas tabulas, ir 3 dažāda veida vbet cache, normāls, vidēja termiņa un īstermiņa, kāpēc man ir 3 dažādu veidu tabulās? Vai man ir vajadzīgas visas šīs tabulas?

Es ievēroju, ka tas ir ņemot 1.3gb vietas ******, i uzskatīja, ka cache ir noskaidroti diezgan bieži:
Izmantot cache = Jā
Cache Time To Live (TTL) = 5
Izmantojiet Full failu kešatmiņu Viesiem (BETA!) = Nav
Cache klīringa stratēģija (datu bāze Cache) = Normāls
Cache klīringa timelap (Database Cache) = 0
Pietura meklē pēc x kļūmes (Database Cache) = 15

Visi karogi ir iespējots.

Regards,
Simon

kamilkurczak
12-10-10, 13:06
Jā, jums ir nepieciešams šis tabulas. Tas ir optimizēt vBET.
:)

moman
26-10-10, 02:42
Mana cache pieaug līdz vairāk nekā 20GB gaitā nedēļā (tas ir mans TTL šobrīd), un es esmu diezgan pārliecināts, ka hits attiecība netrāpa ir diezgan liels:)

Es būtu viens ieteikums, tomēr, būtu jauki, ja būtu iespēja pārcelties cache tabulas ārējo datu bāzi, lai tā ir vieglāk darboties DB backup bez iztīrītu kešatmiņu.

vBET
27-10-10, 02:15
Mums jau ir šāds maiņas pieprasījums:) Es neatceros tagad ir tā kā atlīdzību valsts vai apstiprināta, taču mēs strādāsim par šo.

Arī tad, ja jūsu serveris varēs saņemt vairāk cache iesakām noteikt TTL lielāks. Tas paātrinās jūsu tulkoto lapu paaudzi, jo tagad biežāk tulkots saturs ir jāņem no Google. Mēs zinām, ka cache var būt liels izmērs - tas ir normāls, ja jums ir liela izmēra forumā un tagad reizina saturs 52 reizes:)

Mums ir cache spitted tik daudz tabulas, jo tā strādā daudz ātrāk, tad un mijieskaita ir drošāks (veido spēj dot serverim kādu laiku atpūsties starp katru tabulu). Tas viss ir mērķis, un mēs devāmies uz šo punktu, par pieredzi ar iepriekšējām pieejām. Tātad tagad tas ir nobriedis risinājumu.

Arī tad, ja jums nav cieš trūkumu HD telpā, mēs iesakām, lai ieslēgtu viesu kešatmiņu. Tas prasīs vēl vairāk vietas, bet tas būs HD nav datu bāzē, un tas ļaus atbildi nekavējoties viesiem (bez datu bāzes vaicājumu).

moman
07-11-10, 07:45
Kā viesis cache darbu? Es pašlaik izmanto 3.3.3 ar dažām koda izmaiņas, lai noteiktu kļūdas, un nav modernizētas dēļ stabilitāti. Just ziņkārīgs! Vai visas lapas kešatmiņā, vai arī failus, vienkārši jānorāda vārdnīca vārdu un to tulkojumu šai lapai?

vBET
14-11-10, 06:03
Kā viesis cache darbu? Es pašlaik izmanto 3.3.3 ar dažām koda izmaiņas, lai noteiktu kļūdas, un nav modernizētas dēļ stabilitāti. Just ziņkārīgs! Vai visas lapas kešatmiņā, vai arī failus, vienkārši jānorāda vārdnīca vārdu un to tulkojumu šai lapai?

Visas lapas kešatmiņā uz cieto disku un noskatīties pārlūku, piemēram, statisku HTML failus (pēc pārbaudes dara pieprasījums ir kešatmiņā).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1