PDA

View Full Version: Atrisinātas Lietotāji, kas valodu neievēro



Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Es reģistrējos kā jauns lietotājs un izvēlēto spāņu valodu kā savu publikāciju valodas, kad es pēc tam pieteicies forumā tā bija angļu valodā nevis spāņu valodā (i uzturas Anglijā, lai mans pārlūks ir angļu, bet vbet uzstādījumi es izvēlējos "uzticas lietotājs" ), i pārbaudīta usercp labot informāciju un izvēlētā valoda rāda spanish?

Vai jūs ieteikt, lūdzu?

Regards,
Simon

EDIT: valoda karogu (spāņu), nav iespējams izvēlēties tā, lai daļa ir cienījams, tā tikai, ka nav tulkot lapu spanish!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
hello,
Trust lietotāja opcijas to Google valodas noteikšanu. Google nav jautāts par valodu vispār, lietotāja iestatījumi tiek lietoti. mēs ticam lietotājam, ka ziņojums, ko viņš rakstīja, ir viņa valodā, kuru viņš komplektu. Ir tikai ziņojumus, kuri rakstīti ar šo lietotāju.
Forum valoda vienmēr būs tāda, ka jūs izvēlējāties. (Piemēram, "angļu")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET būs novirzīt uz citiem īpašiem ar valodām, iestatot īpaša iespēja Misc sadaļā ar nosaukumu novirzīšana uz lietotāja valodai. Still, lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET redirects atbilstoši pārlūka iestatījumus (sūtīt virsraksti) nav atbilstoši lietotāja iestatījumiem. Tas ir pietiekami, jo, ja jums ir reāla lietotājam, kurš prot spāņu valodu, tad viņam būs spāņu iestatījumus savā pārlūkprogrammā - tā vBET varēs novirzīt viņu pat tad, ja viņš ir viesis. Arī novirzot pēc pārlūkprogrammas informāciju daudz ātrāk - mēs varam darīt to pašu pirmo āķi. Lai varētu novirzīt saskaņā ar lietotāju, kurā mums ir jāgaida, kamēr viņš baļķi collas Un tad mēs varam novirzīt pēc vBulletin tīkkoks no datubāzes savā kontaktinformācijā. Tātad faktiskais stratēģija ir ātrāks, darbojas arī viesiem un reāli lietotāji (nav testu pārskati) tas ir pietiekami:) Jūs varat vienkārši izmēģināt, mainot sava pārlūka valodas iestatījumus, restartējot pārlūkprogrammu (redirection ir tikai pirmā pieprasījuma sesija, tāpēc mēs ļauj lietotājam mainīt vēlāk) un dažreiz skaidrs, sīkdatnes (ja pārlūkprogramma notiks sesija pēc restart).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1