PDA

View Full Version: google Lietošanas noteikumi jautājumu



chandra
04-10-10, 00:44
Hello,

Mēs esam ļoti ieinteresēti, lai iegūtu pāris licenču vietām.

Man ir daži jautājumi, pamatojoties uz Google API lietošanas noteikumus, kā šis produkts izmanto Google API tulkošanai.

Šeit ir dažas lietas, kas man ir konstatēts, par noteikumiem lapu

Google AJAX API Lietošanas noteikumi - lapas, lūdzu, meklējiet kā es nevaru ielīmēt saites, kamēr man ir 15 amata vietas.


1. jebkādu pieprasījumu pārsniedz 5000 rakstu zīmes;

Jautājums: Vai uz ..? kā mums ir priekšmeti, piemēram, pavedieni, kas būs vairāk nekā 5000 par lapu vai pastu

kopēt, glabāt, arhivēt, pārpublicēt vai izveidot datu bāzi par Google rezultātu, kas pilnībā vai daļēji, tieši vai netieši, izņemot to, ka var: (1) uzglabāt Google Rezultāts pagaidu cache laiku, kas nepārsniedz piecpadsmit (15) dienu tikai, lai izmantotu Google rezultātus, lai veiktu īpašu lietotājam pieprasīto darbību, un / vai

Jautājums: Mēs saņemam diezgan daudz satiksmes ap 6 M lapu apmeklējumu mēnesī, .. - Kā produktu rokturiem mana situācija. Es zinu, cache funkcija ir produkts, bet ir kāda max izmantošanas dienā.

Cerot atbildes

Priekā
Chandra

vBET
05-10-10, 07:47
Hello,

Pēc Jūsu jautājumiem:

1. Jā, tā ir ietverta. vBET ir algoritms, kas attiecīgi nosūta datus uz Google. Gadījumā, ja daži teksts ir ļoti garš, tad tas būs izgriezt un nosūtīt pa daļām. vBET pat mēģināt samazināt to gudri - tas nozīmē, ka ne jebkurā vietā, bet (kā es atceros secībā) meklē dot, ja neparādās, tad meklē komats, ja neparādās, tad meklē vietu un beigās tikai nepieciešamo indeksa vietā.

2. vBET ir automātiska cache cleaner. Jūs pat varat konfigurēt stratēģija cache tīrīšanas un cache laiks, lai dzīvotu (pēc noklusējuma 15 dienas). Cache ir piepildīts tikai tad, kad pieprasa ierasties, tāpēc mums nav veikti iepriekš cache, kas nav atļauts ar Google TOS. Mēs esam 100% OK, lai Google TOS:)

3. vBET nav ierobežo jebkuras max izmantošanas dienā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ļoti lielā forumā, pievienojot 52 jaunas valodas, sākumā var būt pārāk daudz par jūsu servera (atkarībā no servera). Still vBET ir viegli konfigurēt ar Admin CP - lai jūs varētu ieslēgt sākumā tikai daži tulkojumu un pēc tam pievienot jaunas pa vienam no kuriem viens ir pāris dienas (kā cache pildīs). Arī vBET ir Guest Cache funkcija, kas ļauj jums saglabāt rezultātiem viesiem, kā statiski faili - tas padara nākamā atbildes viesiem daudz ātrāk un bez lietošanas DB vaicājumiem. vBET pat ļauj jums noteikt, kuras lapas ir mazāk svarīgi un konfigurēt dažādos laika dzīvot tiem, Viesu Cache. Default Viesu Cache laiks, lai dzīvotu, ir 1 stunda svarīgu lapām, un 15 dienās par mazāk nozīmīgu (piemēram biedrs lapas) - visu viegli konfigurējams.

Ja Jums ir kādi nākotnes jautājumi - lūdzu, tikai lūgt

Priekā
Michał

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1