PDA

View Full Version: Atrisinātas Amati netiek tulkotas.



Taurus
27-09-10, 02:48
Pat tad, kad dalībnieki ir noteikušas savu noklusēto valodu, tas ir nesaņemu tulkots amatos. Nekas, tikai oriģināla svešvalodā.
Kad es wrap valodas tagus ap tekstu manuāli tā darbojas.

Kas ir nepareizi?

Paldies

vBET
27-09-10, 07:22
Kas stratēģiju, jūs izmantojat, lai noteiktu ziņu valodu? Lūdzu dodieties uz vBET Google iespējas un to pārbaudīt.

Taurus
27-09-10, 07:38
Es tikko sapratu, ka tas ir saderības jautājums. Šķiet, ka šī [New Version 2010/03/01] MARCO1 Paslēpt visus ar Lietotāju grupas atļauju - Ziņojumi Manager - vBulletin.org forums (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=228228) mod ir ietekmi uz vBET. Kad es atslēgt, vBET darbojas naudas sodu no jauna. Vai jūs zināt kaut ko, lai labotu to varbūt?

Paldies!

EDIT: Kā tu to domā? Vai jūs atsaucoties uz "Google Language atklāšanas"?
Tas ir noteikts kā "Vienmēr uzticēties lietotājs"

vBET
27-09-10, 07:58
Ja jums ir vienmēr uzticēties lietotājs, tad tas būtu opaqued saskaņā ar lietotāja noklusējuma valodas iestatījums.

Liels, ka tu atradi iemeslu. Ir daži integrācijas jautājums. Mēs nezinām, ko tagad tieši ir atbildīgs par tām. vBET padara necaurspīdīgu, izmantojot āķi newpost_process - lūdzu, pārbaudiet tas MARCO1 spraudnis izmanto pārāk. Ja jā - lūdzu, mēģiniet mainīt izpildes rīkojumu, lai tas izpilda pirms / pēc vBET - vienkārši padara pretējs faktiskajiem vienu. Tas varētu būt pietiekami - ja ne mēs meklēsim citus risinājumus.

Taurus
27-09-10, 08:02
MARCO1 neizmanto šo spraudni.

vBET
27-09-10, 08:16
Labi, tāpēc. Lūdzu PM piekļuves informāciju par Admin CP un FTP. Es to pārbaudīt uz vietas un meklēt risinājumu. Jūs varat arī sazināties ar autoru citu mod, lai saņemtu mājienus, ja nevēlaties, lai nosūtītu piekļuves datus. Autors mod vienmēr zina vislabāk, kā tā darbojas.

Arī - lūdzu, pārbaudiet vēlreiz, lai būtu pārliecināts, ka tas mod īsti ietekmēt vBET opaquing process.

Taurus
27-09-10, 08:27
Paldies Michal. Es aizbraukšu MARCO1 produkts atspējota tagad. Tas ir arī nedara to, ko es gribu to darīt. Tātad, ja es varētu saņemt to darbu pareizi, es pēc tam ieslēdziet to, un mēs varam sasniegt vairāk. Paldies!

vBET
27-09-10, 14:21
Kā es saprotu, uz šo brīdi jums nav nepieciešams lielāks atbalsts šajā jautājumā, un to var aizvērt. Ja nē - lūdzu sniegt vairāk info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1