PDA

View Full Version: Atrisinātas vBAdvanced CMPS jautājumi



Smaug
24-09-10, 15:12
Mana forums dzīvo / forums /, mana vBAdvanced ir saknes domēna.

Esmu pievienotās pasaules paziņojumi, kā norādīts citā amatā uz savu forumu, un es izmantot "custom" izvietojumu karogiem un ieraksta $ vbenterprisetranslatorflags tikai vienu reizi manā veidnē. Manā mājas lapā es redzu (I use "ja" paziņojums, lai tikai admins skatīt karogi) par karogiem laukumiem nodot divreiz zem navigācijas joslas. Es neredzu karoga bildes, lai gan man no tiem kopijas in / images / vbet / flags.

Kad karoga kvadrātu ir noklikšķinājuši, vietā tulko tomēr man nosūtīja / forums /, bet vēlētos lietotājam, lai paliktu uz mājas lapā, noklikšķinot uz karodziņa. Es palaist nginx, un šeit ir manas pašreizējās pārraksta jūsu produktu. Es nelietoju SEO iespēju vbet uzstādījumus.

# Sākums tulkojums

atrašanās vieta ~ * / forums / .* \\. (jpg | jpeg | gif | CSS | png | js) {
root / var / www / htdocs / vednis;
}

vietu / forumos / {
root / xxx / www / htdocs / vednis;

pārrakstīt ? / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = 1 $ pagājušajā;
pārrakstīt ? / Forums / vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = 1 $ pagājušajā;

if (!-e $ request_filename) {
pārrakstīt ^ / forumos /(.*)$ / forums / vbenterprisetranslator_seo.php pagājušajā;
}

fastcgi_pass 127.0.0.1:9000;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME / xxx / www / htdocs / vednis $ fastcgi_script_name;
ietver fastcgi_params;

# Atrisināt dažas FastCGI kļūdas, ar iecietīgāki buferi un taimauti
fastcgi_connect_timeout 120;
fastcgi_send_timeout 60;
fastcgi_read_timeout 120;
fastcgi_buffer_size 128k;
fastcgi_buffers 4 256k;
fastcgi_busy_buffers_size 256k;
fastcgi_temp_file_write_size 256k;
fastcgi_intercept_errors tālāk;

}

# Stop tulkojums

1. Kāpēc dubulto komplektu karogiem?
2. Ja esmu attēlus pareizais ceļš, kas varētu pārtraukt viņus no izlikšana?
3. Vai jūs zināt, ko es būtu nepieciešams, lai pievienotu savu nginx cfg failu, lai ļautu lietotājam noklikšķiniet karogs uz manu mājas lapu un nav iegūt nosūtīts forumi?

Paldies

vBET
24-09-10, 15:51
Ir grūti iedomāties, ko jūs apraksta. Vai jūs varat izveidot testa kontu uz mums, ar kura palīdzību mēs varēsim redzēt, ka Jūs raksturotu? Lūdzu PM piekļuves datus.

Ja jūs izmantojat VBS dinamika - tad jums ir nepieciešams izmantot arī šo mod:

Arī es nezinu, kas post jūs rakstāt par:

Esmu pievienotās pasaules paziņojumi, kā norādīts citā amatā
Tātad, lūdzu, norādiet precīzu URL, lai mēs zinātu, kādā hits you atstāti atmatā.

Integrēt tulkošanas saturu ārpus foruma direktoriju, jums ir papuve šo instrukciju: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Tie bija vispārēja informācija. Tagad atbildēt uz jūsu precīzo jautājumiem:
1. Nezinu tagad. Nepieciešams, lai redzētu html izvadi mājieni. Arī - kādas izmaiņas veicāt veidnes? Un jūs esat pārliecināts, ka karogi vieta ir iestatīta pēc pasūtījuma?
2. Iespējams trūkums stilus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET izmanto tagad 1 tēla visiem karogiem un parādītu tiem, kas izmanto css neskatoties. Būtu labi, ja man būs iespēja redzēt, ko jūs esat rakstiski par, tas varētu palīdzēt atrast avotu jautājums. Tagad man nepieciešams uzminēt.
3. Jā. Skatieties šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54 tikai pieņemt noteikumus par nginx

Smaug
24-09-10, 16:20
Ir grūti iedomāties, ko jūs apraksta. Vai jūs varat izveidot testa kontu uz mums, ar kura palīdzību mēs varēsim redzēt, ka Jūs raksturotu? Lūdzu PM piekļuves datus.

Es esmu viss, kas ar dublikātu karogiem jautājumiem. Silly kļūda no manas puses.



Integrēt tulkošanas saturu ārpus foruma direktoriju, jums ir papuve šo instrukciju: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Es apzinos, ka post, bet es esmu darbojas nginx, kura neizmanto. Htaccess. Es iekļauts mans pārrakstīt sadaļā Jūsu mod manā sākotnējā post. Kas man ir nepieciešams pievienot vai mainīt?



Tie bija vispārēja informācija. Tagad atbildēt uz jūsu precīzo jautājumiem:
1. Nezinu tagad. Nepieciešams, lai redzētu html izvadi mājieni. Arī - kādas izmaiņas veicāt veidnes? Un jūs esat pārliecināts, ka karogi vieta ir iestatīta pēc pasūtījuma?


Tas nav jautājums tagad.



2. Iespējams trūkums stilus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET izmanto tagad 1 tēla visiem karogiem un parādītu tiem, kas izmanto css neskatoties. Būtu labi, ja man būs iespēja redzēt, ko jūs esat rakstiski par, tas varētu palīdzēt atrast avotu jautājums. Tagad man nepieciešams uzminēt.

Es apskatīt stylesheet ar karogiem dir


3. Jā. Skatieties šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54 tikai pieņemt noteikumus par nginx
Tu man teica, jo pirms pārdošanas, ka jums jau ir.


Paldies par jūsu laiku

vBET
24-09-10, 18:22
Jā - mums jau ir noteikumi par vBET un nginx - jūs varat atrast to vBET iepakojumā do-no-upload/tools/redirecting-rules/nginx.txt. Still noteikumi noteiktās integrāciju, ir gatavs. Htaccess formā. Ir viegli pieņemt minētos.

Tātad tie htaccess noteikumiem.:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]


Pieņem, lai tie:


rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true last;
rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true last;


Šo:


RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

uz šo:


if (!($query_string ~* 'vbet_outside=true')){
rewrite ^(.*)$ $1?vbet_outside=true last;
}


Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie netika pētīta. Ir ieteicams, lai backup jūsu noteikumiem pirms izmaiņām, tāpēc, ja par jautājumiem, jums būs iespēja atsaukt izmaiņas.

Smaug
24-09-10, 18:36
Paldies, es arī tā shot.

vBET
24-09-10, 18:41
Lūdzu, sniedziet atsauksmes. Mēs darbu pie tā līdz darīts:) Tāpat, lūdzu, atcerieties, ka jums ir arī mainīt vBET konfigurāciju. Skatiet rūpīgi norādījumus http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Smaug
25-09-10, 19:10
Lūdzu, sniedziet atsauksmes. Mēs darbu pie tā līdz darīts:) Tāpat, lūdzu, atcerieties, ka jums ir arī mainīt vBET konfigurāciju. Skatiet rūpīgi norādījumus http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Man ir jābūt pievienojot noteikumus nepareizi nginx un vbacmps. Es centos sekot jūsu virzienus noteikumu Jūs man nosūtījāt noteikumus, bet es tikai glabāt nogalināšanas vietā.

Mans vienīgais jautājums ir url karogi rādīt CMPS mājaslapā.

"Http://www .***********. com / forums /? Language = fr"

Par forumiem saite izskatās:

"Http://www .***********. com / forums / index.php? Language = fr"

Tāpat kā es teicu, viņi abi strādā, tomēr cmps karoga saites novirzīt lietotāju forumos, es gribētu, lai viņi paliktu uz lapu viņi noklikšķinājuši karogu.

Paldies par jūsu palīdzību

Rediģēt

Šis ir kļūdas man, mēģinot izmantot noteikumus iepriekš minētās:

[Root @ smaug ~] # / etc / init.d / nginx reload
[Tikai ārkārtas]: "! ($ QUERY_STRING" nederīgs stāvoklis, / usr / local / nginx / conf / nginx.conf: 103
konfigurācijas failu / usr / local / nginx / conf / nginx.conf tests neizdevās

Smaug
26-09-10, 20:21
25 stundu sasist

vBET
27-09-10, 07:40
Vai jūs noteikti vBET iespēju izsekot tulkojumi ārpus foruma mape?

Arī tad, ja tas ir noteikts un joprojām dodas atpakaļ uz forumu, tad kaut kas nav kārtībā ar papildu noteikumiem (vbet_outside = true nav pievienots). Ņemiet vērā, ka mēs esam eksperti. Htaccess konfigurācija, bet atradīsiet arī risinājums šeit. Man vajag dažas papildus info - lūdzu, izstāstiet vai jūs izmantojat tikai vienu pārrakstīt konfigurāciju, vai tas sadalīts kā tas būtu gadījumā htaccess.? Ja tas nav sadalīts, tad papildu noteikumus, būs jāgroza, lai nginx zināt, kuras direktorijā šie noteikumi ir aptuveni (htaccess darbiem konteksta -. Direktoriju, kurā tas ir).

Smaug
27-09-10, 15:58
Vai jūs noteikti vBET iespēju izsekot tulkojumi ārpus foruma mape?

Arī tad, ja tas ir noteikts un joprojām dodas atpakaļ uz forumu, tad kaut kas nav kārtībā ar papildu noteikumiem (vbet_outside = true nav pievienots). Ņemiet vērā, ka mēs esam eksperti. Htaccess konfigurācija, bet atradīsiet arī risinājums šeit. Man vajag dažas papildus info - lūdzu, izstāstiet vai jūs izmantojat tikai vienu pārrakstīt konfigurāciju, vai tas sadalīts kā tas būtu gadījumā htaccess.? Ja tas nav sadalīts, tad papildu noteikumus, būs jāgroza, lai nginx zināt, kuras direktorijā šie noteikumi ir aptuveni (htaccess darbiem konteksta -. Direktoriju, kurā tas ir).

Jā, tas ir noteikts iespējas un sadalīt šeit, jo tas ir nepieciešams. Šeit ir kods bloks ar mainītu QUERY_STRING ka nginx ļauj, tomēr man iekšēja servera kļūda, kad tas ir uncommented.


location / {
root /var/www/htdocs/wizard;
index index.php index.html index.htm;

# Translate for root
# rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true last;
# rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true last;
#
# if ($query_string !~* 'vbet_outside=true') {
# rewrite ^(.*)$ $1?vbet_outside=true last;
# }
# Translate for root
}

Smaug
28-09-10, 22:26
Palīdzēt, lūdzu? Paldies

vBET
29-09-10, 18:37
Man vajag, lai analizētu to vēlreiz. Es jums zināt, kad es varu atrast kaut ko.

Smaug
29-09-10, 19:01
Man vajag, lai analizētu to vēlreiz. Es jums zināt, kad es varu atrast kaut ko.

NVM par šo, man maksā kādam, lai to salabotu.

vBET
29-09-10, 19:19
Tas bija dažus typo normas?

Smaug
30-09-10, 02:09
Tas bija dažus typo normas?

Nē, jūs sniedzāt nepareizu sintakse QUERY_STRING direktīvu.

Par citu, bet līdzīgu jautājumu, man ir MediaWiki integrēta ar vietas logins, es gribētu tulkošanas pārgrāmatot.

Vai es vienkārši piemērot to pašu loģiku arī es, ko izmanto CMPS?

Paldies

vBET
30-09-10, 13:50
Ja tā ir, izmantojot URL ārpus foruma direktorijā, tad jā.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1