PDA

View Full Version: Hi ļoti interesē! Viens jautājums



El Caballo
18-09-10, 16:35
Sveiki, es runā angļu valodā un mūsu forums ir angļu valodā pašlaik. Mans jautājums ir, es nesaprotu dažas lietas par VBet,

1.So ja persona apmeklē, kas runā, piemēram, vācu valodā. Kad viņš dodas uz manu vietni ... tas automātiski vāciski?
2.Do viņi ir, lai pārslēgtos to vairāk nekā uz viņu valodu?
3.Is kaut kas viņu valodā, kas ļauj viņiem zināt, lai pārslēgtos?
4.Or viņi redzētu karogiem, un uz?
5. Pēdējais jautājums, kad viņi iet, lai post. Vai virzieni ir, paskaidrojot, kā darīt tā, lai viņu valodas nozīmē? Vai tas ir automātisks?


Paldies. Es esmu tik ļoti ieinteresēts šajā. Es esmu gatavs nopirkt. Es tikai vēlos, lai pārliecinātos, ka visi strādās, cik es domāju, ka tā būs. Plus I use Photopost Pro, Tournament un kāpnes, un daži citi forumā. Es redzu Photopost Pro darbi. Ceru, ka mans citas plugins būs pārāk!

El Caballo
18-09-10, 20:44
Sveiki atkal. Es esmu apmeklējot forumos ar VBet tiem. Un ikvienam ir paziņojums, ka nepārvērstos. Mums tiešām ir nepieciešams, ka tulkot mums. Arī vārdu "reģistrs", "Lietotājvārds" un "parole" nekad izpaužas uz jebkuru forumu es apmeklēju, kas bija VBet uzstādīta. Vai šo jaunāko versiju noteikt šīs problēmas?

El Caballo
20-09-10, 03:11
Sveiki ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
Hi:)

Atvainojiet par novēlotu atbildi. Šonedēļ man bija offline un Kamil ir atvaļinājumā līdz šī mēneša beigām. Parasti mēs atbalstam nedēļas nogalēs, ko jūs varat pārbaudīt sevi atrast mūsu atbalsta vēstules no citiem brīvdienās. Tik viens atkal atvainojos par šo vienu:)

Atbildes uz jūsu jautājumiem.
1. Jūs varat iestatīt vBET iespēju, lai vācu valodas viesiem tiks automātiski novirzīts uz tulkojums vācu valodā (bāzes gada pārlūka virsraksti).
2. Tās var, bet nav - skatīt pirmo atbildi.
3. Es nesaprotu šo jautājumu ...
4. Visi lietotāji redz karogus un varēsiet pārslēgties uz citu valodu jebkurā laikā.
5. Kad lietotāji rakstīt dažādās valodās, tad vBET var atpazīt ziņu valodu (konfigurējams).

Par citiem plugins. Tikai daži plugins ir nepieciešama īpaša integrāciju. Lielākā daļa plugins darbojas labi arī bez jebkādas papildu darbības.

Par nevis tulkojot "username" un "parole" - kā es redzu tā atspoguļojas uz mūsu forumu. Just pārbaudiet japāņu valodā. Neviens wrote pavediens par problēmām šajā jomā. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET neizpaužas šajā laikā satura pogas. Tā ir redzama tikai lieta, kas nav iztulkots tagad un iemesliem ir tas, ka pogām ir to saturs iekšā html īpašība, nevis iekšpusē html tag ķermeņa.

El Caballo
21-09-10, 03:52
Paldies par atbildi. Es nopirkt ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations