Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 33

Tema: Feedjit

VGF
    VGF is offline
    Narys
    Prisiregistravo
    Jan 2010

Default Feedjit

Aš bando gauti Feedjit dirbti kartu dešiniajame stulpelyje mano forumas ... tiesiog tiesiog kopijuodami ir įklijuodami JavaScript kodą, kuris yra outputted kuriant Feedjit (feedjit.com)

1 sekundę rodysime statistiką teisingai ... bet tada jis nukreipia į savo pagrindinį puslapį. (Jei klaida buvo susidurta) Gal vBet bando versti kodą ir varžtus iki ekrano galbūt?

Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

vBET nėra išversti JavaScripts. Jūs galite tiesiog patikrinti, ar vBET neturi nieko bendro su šią problemą: tiesiog išjungti vBET momentą ir patikrinti, ar ji vis dar vyksta. Jei taip, tada jis neturi nieko bendro su vBET.

VGF
    VGF is offline
    Narys
    Prisiregistravo
    Jan 2010

Ačiū, kartais aš nemanau.

Aš neįgaliesiems visų įskiepių ir vis tiek neveikia. Tai ... taip ir turi būti problema su vBulletin.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

• Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31