Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 22

Tema: photopost Pro klausimas

Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010

Default photopost Pro klausimas

Sveiki, kai pakeičia žodžiai "papildomų kataloge perrašyti failo. Ar visą kataloge? Arba tiesiog ->> / Galerija /? Aš gaunu vidaus serverio klaidos, kai bandote apsilankyti mano photopost Pro puslapis.

Ačiū, nuostabus produktas!

Redagavau, vBET >> Titulinis>> laikyti katalogas>>> / Galerija /

Mano pagrindinis. Htaccess pridėta taisyklė, jei aš pakeitė žodžiai "papildomų kataloge" Galerija

Aš įdėti vbenterprisetranslator_front_controller.php kaitą "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" Mano galerija aplanką. Pasikeitė kelią naudojant faktinį kataloge įrankis rasti savo kelią. įtraukė tuos perrašyti taisykles. Hehehehe ir dar gauti vidinė serverio klaida puslapis. Aš supainioti.
    Paskutinį kartą redagavo El Caballo; 22-09-10 prie 16:34.

Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Taip - photopost integracija gali būti skausmas. Mes žinome, kad, tačiau mes negalime lengviau. Jis yra, nes photopost nepalaiko normalus vBulletin puslapių generavimo būdą (kablys global_complete nepalaikomas).

Prašome suteikti mums visą turinį. Htaccess failus iš pagrindinio katalogo ir photpost kataloge. Mes ją patikrinti.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

• Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33