Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 66

Tema: Mobiliojo prietaiso Stilius Užduotis ir skirtingus stilius, naudojamų skirtingų vartotojo

  1. #1
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default Mobiliojo prietaiso Stilius Užduotis ir skirtingus stilius, naudojamų skirtingų vartotojo

    Tai tikrai apie įvairių stilių, kad naudojami skirtingi vartotojo, tad jei stilius saugomi vbet Visas svečiams failų talpyklos (pavyzdžiui, žalia stiliaus), ir kiti vartotojai atidaryti forumą su įvairių stilių, kaip default (pavyzdžiui, mėlyna stiliaus), antrą vartotojas dar gauti pirmojo asmens saugomi stilius stilius (žalia stiliaus, ne mėlynos stilius)






    Mobiliojo prietaiso Stilius priskyrimas

    jos Autodetect, jei naudotojas, naudojantis mobiliuoju telefonu (ne PC) naudojant Mobilus super šviesi oda / style, Ne naudojant numatytuosius


    jos neveikia, nes naudojant vbet Viso failų talpyklos svečiams, nes stiliaus, kad saugomi failai naudojate numatytąjį stilių, todėl vartotojas Mobilus telefonas atidaryti stiliaus saugomi failai, tai yra paprastai numatytasis stilius (vnt stilius)



    darbo vėl, kai i išjungti vbet Viso failų talpyklos svečiams, kad mod ištrinti Chace, ir chmod 755 vėl vbet_guestcache aplanką



    Esu dar bando, kad mod (arba skirtingus stilius, naudojamų skirtingų vartotojo) darbo, tačiau visiškai Chace darbo per daug, todėl gal saugomus failus Chace pagal stilių, naudojamos tik vartotojo su tuo pačiu stiliumi




    jei vis dar sunku suprasti, prašome leiskite man žinoti, aš pabandyti padaryti jį aiškiau

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atkreipkite dėmesį, kad per pastaruosius spaudai vBET appropriatelly dirba su diffetenr stilių aind Svečių talpyklos. Svečių talpyklos prideda stiliaus ID failo pavadinimą skruzdė, kad, kaip mes leidžiame svečiai gali pakeisti stilių, net jei Svečių talpyklos yra įjungtas.

    Taigi pirmą kartą, prašome patikrinti, padaryti, turite paskutinio vBET išleidimo įranga.

    global_start

  3. #3
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    Hi Michał





    - Čia yra keletas vbetchace Pavyzdžiui, tai jau esančius stilius id?
    _showthread_php_t_8458210.html
    _showthread_php_t_8808510.html
    _showthread_php_t_8811110.zip
    _showthread_php_t_1989110.zip



    - Michał galite man papasakoti, įskiepiai tiksliai, kad sukurti ir perskaityti visą Chace failą, i rašyti sąlyginis kodas Šis mod, įskiepiai, neįtraukti kai kurių stilių, naudojant visą Chace failą. Pavyzdžiui, jei vartotojo prašymu naudojant stiliaus ID Nr.1 jis / ji visą Chace, bet jei naudojant stiliaus ID Nr.2 jis / ji nenaudoja visiškai Chace

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Svečių talpyklą kodas yra įtraukti į failą / Includes / vbenterprisetranslator_finctions_guestcache.php ir funkcijos vbet_getGuestCacheFile nustato talpyklą failo pavadinimą. Kaip matote stiliaus ID naudojamas failo vardo pabaigoje ir skaityti iš
    Code:
    $vbulletin->userinfo['styleid']
    global_start ir raštu, kablys global_complete arba global_shutdown.

  5. #5
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    Gerai aš jau padarė Šis mod darbo ar kitų stilių, kad jūs norite pašalinti vbet, nežinau, jei kitų žmonių gauti šią problemą, tačiau, jei taip galite naudodami šį tirpalą per



    Eiti į admincp -> Plugins & Produktai -> Plugin Manager

    ieškoti šiame 3 įskiepių
    vB Įmonių Vertėjas
    Parašykite svečių talpyklos
    VB Įmonių Vertėjas - Vėliavos




    atidaryti ir apvyniokite jos kodo turinio, jei sąlyginis

    jei (STYLEID! = 10)
    {
    / / Kodo turinio
    }


    Mobilus super šviesi oda / style kad naudojant Mobiliojo prietaiso Stilius priskyrimas kaip aš naudoju dabar


    NB. Žinoti, kas yra jūsų stiliaus ID numeris, eikite į phpmyadmin -> eiti į lentelę: Stilius -> galite pamatyti styleid skiltyje
    Paskutinį kartą redagavo basketmen; 14-09-10 prie 13:51.

  6. #6
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Aš tiesiog unistalled mobiliojo prietaiso stilių, aš prarado apie ** dienų pajamos, bet aš neturiu laiko pažaisti ir aš nesiruošia sumokėti vaikinas 10 **** per valandą tai padaryti.

    Štai kodėl aš pirkti "gatavo", aš nenoriu būti niekam beta testeriai.

    Darai gerą darbą, dalytis ir aš labai vertiname tai.

    Cheers poruotis ...

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •