Aš paleisti apie BASE jumping tinklapyje. Sporto, tarptautinių sporto, tačiau iki dabar, aš negalėjo pasiūlyti nieko, bet anglų informaciją bet kam, kas ateina į svetainę.

Aš taip pat turėti ir valdyti duomenų bazę bazė šokinėja žuvusiųjų. Šis si ne tik gerbti ir prisiminti, prarado draugus, tai taip pat vertinga priemonė padėti kitoms džemperiai, kad tam tikrų pavojų, kurie gali būti sunkus! Šios žinios yra pagrindinis žmonių gyvybių gelbėjimo ir išgelbėti nesuskaičiuojamą daugybę gyvybių. Tačiau, aš jaučiu, aš galėjo padaryti geriau, leidžianti bet kam, o ne tik angliškai kalbančių džemperiai mokytis, o gal ir išgelbėti jų gyvybes, taip pat

BASE žuvusiųjų sąrašas BLiNC Žurnalas:: BASE jumping, šuoliai parašiutu, ir Paragliding

Mirtingumo statistika - BLiNC Žurnalas:: Bazė šokinėja, Parašiutizmas, Paragliding

Be to, dieną aš įjungti mano Svetainės schemos pateikimo šoktelėjo nuo 36.763 viso URL 1.297.111 viso URL ir dabar galėčiau padidinti skaičių nuo 500 iki 5000 naujų URL per dieną. Mano srautas išaugo dvigubai, nes aš išleisti šį įjungti ir aš esu labai laimingas.