Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1017

Tema: Fix jūs naudojate Tweet Plakatų

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default Fix jūs naudojate Tweet Plakatų

    Radau, kad po atnaujinimo vBET 3.3.2 Čivināšana vartotojo sustojo automatiškai atnaujinti. Aš vis klaida linija, kuri yra įtraukta į functions_vbseo_createurl.php, kai rankiniu būdu veikia užduotis Čivināšana plakatas.

    Štai ką jums reikia redaguoti gauti dalykų vėl veikia ... (Arba bet kokį mod kad naudoja vBSEO URL)

    , functions_twitterposter.php PO
    Code:
    require_once(DIR . '/includes/functions_vbseo.php');
    papildyti
    Code:
    require_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
    naujo įkelti failą

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Puikus Mes ne galvoti apie tai.

    Tai bus geriau, jei jūs įtraukėte:
    PHP Code:
    require_once(DIR '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php'); 
    viduje vbseo failų functions_vbseo_createurl.php - kažkur pradžioje. Ačiū, kad visi įskiepiai, naudojant vBSEO Url veiks (taip pat Sitemap Generator integracija bus lengviau). Prašome patikrinti, ar jis - mes jį įtraukti į integracijos instrukcijos lizdą spaudai.

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atrodo, kad yra net geresnis sprendimas - nes jis nereikalauja jokių papildomų failų leidimas. Mes pridėti šį require_once į init_startup kablys. Jis dirbs visų įskiepių Tai bus įtraukta į kitą spaudai.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default


  5. #5
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Ar yra būdas sustabdyti tweets iš Čivināšana plakatas, plakatai originalo kalba yra tweeted?

    Tikrai man reikia tweets Posted in anglų kalba, Ar kas nors turite idėją?

    Linkėjimai,
    Simon

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš nežinau, kaip šis mod darbai. Paprastai vBET leidžia apibrėžti tekstus, kurie nebus išversti. Jei jis yra įtrauktas į šabloną, tada galite tiesiog įdėti ją į vidų ne išversti srityje tarp <- VBET_SNTA! -> ir <- VBET_ENTA! ->. Jei pranešimus (tiek pranešimų, PM ir tt), galite naudoti teksto viduje notranslate BBCode.

    Prašome pasakyti, tai padeda.

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Dėka Michalas, bet tai nepadeda Čivināšana plakatas tweets (pranešimus Twitter) automatiškai tačiau tweets plakato kalba nėra išversta kalba.

    Čia viena Čivināšana lenkų, bet turėjo buvo englsih http://twitter.com/thecodecagecom/status/26576603442 bet atrodo mano svetainę englsh http://bit.ly/cNJukU
    Paskutinį kartą redagavo Simon Lloyd; 11-10-10 prie 02:41.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš nesuprantu, kaip ji veikia. Prašome paaiškinti. Rodomas jūsų forumą turinį išorės taikymo? Arba priešingai? Kaip turinys yra importuojama / eksportuojama? ...

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Taip pat, kaip matau, kad yra parašyta lenkų kalba (greičiausiai - negali patikrinti kitų vertimų, nes viršytas maksimalus skaičius peržiūrėtas pranešimų). Prašome tiesiog eiti ten ir spustelėkite Redaguoti, po pamatysite kas ten yra reali kalba.

  10. #10
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Aš nesuprantu, kaip ji veikia. Prašome paaiškinti. Rodomas jūsų forumą turinį išorės taikymo? Arba priešingai? Kaip turinys yra importuojama / eksportuojama? ...
    Čivināšana plakatas ne vbulletin.org mod (galiu jums AM, jei norite), kai po mano forumas, po TWEETED (nusiųstas į "Twitter) automatiškai AM, jei kitą Tada ji vėl gauti TWEETED.

    Trumpas turinys nėra importuojami ar eksportuojami iš tikrųjų, tai faktiškai siunčiami paštu Twitter.

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •