Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 99

Tema: VBET to - paprastą žodį ar frazę pakeitimo per vieta

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default VBET to - paprastą žodį ar frazę pakeitimo per vieta

    Su naujais apribojimais įvairių šalių keletas frazių aš norėčiau galimybę padaryti pagrindinio žodį pakeisti, kad vb turi bet pagal geografines vietas.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Šiuo metu vBET palaiko vadovas vertimo, kur jūs galite rankiniu būdu ištaisyti išversti sakiniai (jei vartotojas turi atitinkamas teises).

    Aš nesu tikras, ar aš suprantu jūsų poreikį. Kokie apribojimai taikomi šalims, rašote? Ką žodis pakeisti vB rašote? Jūs galite punkte šią funkciją suteikiant kelias funkcija (Admin CP? Forumo?). Jei aš matau, ko jums palyginti savo, kad aš tikriausiai geriau jį suprasti. Kaip suprantu, norite, kad tie endoprotezų išversti sakiniai - tiesa? Ir tie, manau, kad turi būti padaryta ad hoc, skirtingai skirtingiems klientams, nėra sunku pakeisti duomenų bazės - tiesa? Kaip norite nustatyti geografinę vietą? Kai kurių antraščių? Pagal ip (remiantis papildomais išorės paslaugų, kurios bus nubausti veiklos, arba jūsų vietos paslaugų)?

  3. #3
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Funkcionalumas VB yra tik - Admin CP>Stilius & Šablonai>Pakeitimas Kintamasis Valdytojas, kur jūs galite pasakyti, pakeisti "Kazkoks" Su "Bar", bet tai yra visuose puslapiuose. Jungtinėje KARALYSTĖJE mano pramonė yra frazės, mes nebegalime vartotojo, kaip "free spins" turi bew "sveiki sukasi", bet tai tik į JK. yra ir daugiau pavyzdžių, taip pat. Gali būti lengviau keisti vb kodas pakeitus kintamuosius su 2 laiškas vietovės kodas, aš ne pažvelgė, kad toli dar.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Kaip aš matau šią funkciją vB privalo stilių ir galite sukurti atskirą pakeitimo skirtingų stilių. Kaip matau kodekso pakeitimas yra tiesiogiai duomenų bazėje. Jei norite mums, kad panašūs pakeisti stilizuotą vertimai, tada, manau, mes galime tai padaryti. Paprasta pasirinkti su pasirinkta frazė ir atnaujinti į naują. Galite pasirinko, kokia kalba jūs norite padaryti pakeitimą, tačiau jūs negalite pasirinkti, kurios šalies - mes turime vertimas į ispanų ir tai, kad, mes ne pateikti atskirus vertimai už kiekvieną šalyje, kuri naudoja šią kalbą. Vietovės kodas, nieko čia, tiesiog, kalbos kodą.

  5. #5
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    GERAI maybee blogai atrodo, kad pakeitimas ne puslapio atvaizdavimas tada, kaip matau, laikymo vietos ant kalba būtų tapo didžiulis.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Pakeitimo tu kalbi apie (vB) darbai iš anksto išbandyti tik todėl tik už frazes. Tai neliečia etatų, todėl manau, kad mes neturėtume daryti, ypač vertimai. Taigi, kaip matau, ji nėra tikrai reikia - taip?

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    NE, ne kaip vertėjas, kuris neturėtų būti tinkami, kaip tada buvo saugoti 2 galia.. manau, kad blogai pabandykite ir padaryti paprastą pašalinti html elementų tada str_ireplace tada įdėkite atgal html psl kartos ir pamatyti, jei tai bus darbo. juokauti reikia kablys puslapio vietą, kurioje yra sumontuotas, bet nerodoma

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Prašome nepamiršti, kad bet kokius failus, bus prarasti, kai jūs atnaujinsite savo vBulletin.

    Kaip suprantu nereikia, vBET pokyčiai.

  9. #9
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Ne, ne, reikia integruoti su vBet, aš ne mano, kalba VS vieta

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •