Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 77

Tema: Не работает возврат к языку по умолчания

  1. #1
    Narys
    Prisiregistravo
    Rug 2010 m.
    Pranešimai
    83

    Default Не работает возврат к языку по умолчания

    Text automatically translated from: Russian to: Lithuanian
    Translated text
    Привет

    vBulletin Version 4.1.4 Patch Level 2
    vB Enterprise Translator 4.9.1

    Не работает возврат к языку по умолчания (Ru)


    -- если форум переведен на Английский:
    Original text

    hreflang='ru' href="/lt/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " sr "href="/sr/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sk' href="/sk/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sl' href="/sl/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " ps "href="/es/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sv' href="/sv/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= "zh-TW' href="/zh-TW/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='th' href="/th/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='tr' href="/tr/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " uk " href="/uk/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " vi " href="/vi/" />
    Text automatically translated from: Russian to: Lithuanian
    Translated text
    -- если форум переведен на Немецкий:
    Original text

    hreflang='ru' href="/de/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " sr "href="/sr/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sk' href="/sk/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sl' href="/sl/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " ps "href="/es/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='sv' href="/sv/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= "zh-TW' href="/zh-TW/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='th' href="/th/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang='tr' href="/tr/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " uk " href="/uk/" /><nuoroda "rel= "atsarginis' hreflang= " vi " href="/vi/" />
    Text automatically translated from: Russian to: Lithuanian
    Translated text
    - также если нажимать кнопку с Русским языком - все рано остается язык перевода.
    Original text
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 20-09-18 prie 00:07. Priežastis: Pridėta bbkodas

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes tai patikrinti ir išsiųsime jums atsakymą.

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Matau naudojate naujausią programos versiją vBET. Paprastai mes rekomenduojame atnaujinti vBET į paskutinę versiją, nes žmonės apibūdina klausimus, kurie galėtų būti jau išspręsta. Bet todėl, kad aš nematau, laidos nieko apie URL klausimus, aš padėti jums su senesnės versijos.

    Prašome patvirtinti, kad jūs turite tinkamą konfigūraciją Admin CP > vBET > Main - atrodo, vBET neatpažįsta savo bazę URL (gal turite negerai: forumo kalba, ar forumo direktoriją, ar forumo pagrindinis domeno). Aš nesu pajėgi atkurti klausimą, todėl, jei jūs patvirtinate, kad jūsų kompiuterio konfigūracija yra GERAI, aš turiu šią problemą išspręsti jūsų pusėje - aš susisieksime su jumis PM tada. Bet pirmiausia, patikrinkite savo konfigūraciją.

  4. #4
    Narys
    Prisiregistravo
    Rug 2010 m.
    Pranešimai
    83

    Default

    Hi!
    Aš patikrinti konfigūracijos, bet nepavyko rasti problemos priežastį

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš turiu ją patikrinti jūsų pusėje. Skaitykite PM.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes nustatėme, kad sukelti šią problemą. Tai klaidą parinktis Versti 'Alt' atributus. Šiuo metu išjungiau jį į savo serverį, mes paskelbsime čia info, kai mes išspręsti problemą.

  7. #7
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes nustatėme, kad sprendimas šiuo klausimu - ji bus įtraukta į kitą išleidimo. Iki tada galite išjungti vertimas alt atributų arba savo vėliavą už jūsų gimtoji kalba turi neteisingą URL išverstų puslapių (liks išversti puslapį, o ne eiti atgal į gimtąją kalbą).

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •