Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 1010

Tema: vBET 3.0.0 dabar pasirinkta forumuose

  1. #1
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default vBET 3.0.0 dabar pasirinkta forumuose

    Labas



    Ir aš noriu padėkoti visiems, kurie pritarė šio produkto forume savininkai. Nuo šiandien vBET 3.0.0:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, viščiukas

    Tie vardus iš vbulletin.org ir, jei jus domina apie detales pamatyti čia: vBulletin.org Forumas - View Single Post - vB Įmonių Vertėjas

    Paskutinį kartą redagavo vBET; 23-10-09 prie 17:01.

  2. #2
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    4

    Default Kai yra 3.0.0 bus galima įsigyti?

    Hi there,

    Ar yra koks nors numatomas grafikas vBET3.0.0 "laisvas įsigyti? Turiu klientą, kuris labai domina naudojant funkciją, ir norėtų suteikti jiems grafikas ir išlaidų sąmata.

    Ačiū,
    -Ray

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes norėtume, kad ji būtų prieinama per 2 savaites kažkas tarp 2-4 savaites yra labiau saugus vertinimas

  4. #4
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    4

    Default Numatomas kainodara?

    Labai ačiū už atsakymą. Bet dėl kainų, kad ši versija bus už žodį?

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Galutinis kainodaros nėra dar, bet aš pridurčiau, kad mes planuojame labai pirmo mėnesio pardavimo skatinimo - 50% nuolaida

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Tai nėra lengva pasakyti man, ir aš niekada maniau, kad tai įvyks, tačiau: Man gaila, kad man suteikė laisvas licencijas žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man iki aukos

    Aš tiesiog gauti paštu (persikėlė šią PM) vienas vaikinas, kurie nesikreipia į minėtą grupę, kad arba aš duosiu jam tam tikras specialias pasiūlymas ar jis rašys blogus dalykus apie mane vbulletin.org šantažas iš ... Buvau tikrai laimingas suteikti jums mano dovana, deja, dabar aš pradedu gailėtis, nes kai kurių žmonių veiksmai, kurie nori man būti nesąžininga su mano skelbimu ir net threating man tai padaryti ...


  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Tai nėra lengva pasakyti man, ir aš niekada maniau, kad tai įvyks, tačiau: Man gaila, kad man suteikė laisvas licencijas žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man iki aukos

    Aš tiesiog gauti paštu (persikėlė šią PM) vienas vaikinas, kurie nesikreipia į minėtą grupę, kad arba aš duosiu jam tam tikras specialias pasiūlymas ar jis rašys blogus dalykus apie mane vbulletin.org šantažas iš ... Buvau tikrai laimingas suteikti jums mano dovana, deja, dabar aš pradedu gailėtis, nes kai kurių žmonių veiksmai, kurie nori man būti nesąžininga su mano skelbimu ir net threating man tai padaryti ...

    Keista, verslo panašaus. Ji ėmėsi man keletą metų (gal 10), kad sužinotumėte, kaip elgtis su tokia dalykas efektyviai. Kaip matau, žmonės daro verslo sprendimus dėl visų priežasčių rūšių, jie retai asmens, todėl nereikia imtis jiems asmeniškai.

    Žmonės, kad skaičius beveik visada matyti per šmeižikiškų teiginių ar melas. Dauguma žmonių turės pakankamai žvalgybos sudaro jų pačių protas, ji būtų įžūlu galvoti kitaip.

    , Ką mes kalbame apie čia yra 12 centų per dieną,, yra ne prieš nepriima 12 centų per dieną nuo šio asmens įstatymai. Tačiau yra įstatymai prieš jį slandering savo verslą, susidraugauti su advokatu

  8. #8
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Pranešimai
    23

    Cool

    Arba turėti tam tikrą specialų pasiūlymą arba kad jis būtų rašyti blogų dalykų apie mane vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Lithuanian
    Translated text
    Tik vBET
    Nerūpi šie žmonės .. Jų elgesys yra labai blogas

    Ir iš savo verslo ir savo kūrybingumą
    Aš linkiu jums sėkmės



    Original text
    Paskutinį kartą redagavo maxvb; 14-11-09 prie 21:17.

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Lithuanian
    Translated text
    Tik vBET
    Nerūpi šie žmonės .. Jų elgesys yra labai blogas

    Ir iš savo verslo ir savo kūrybingumą
    Aš linkiu jums sėkmės



    Original text
    Ačiū už gerus žodžius Bet kokiu atveju - kuris maniau, kad diskusija įvairiomis kalbomis gali būti taip paprasta. Suprantu, kiekvienas jūsų sakinys

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ačiū už gerus žodžius Bet kokiu atveju - kuris maniau, kad diskusija įvairiomis kalbomis gali būti taip paprasta. Suprantu, kiekvienas jūsų sakinys
    labai teisinga!

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •