Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Photopost Pro

  1. #1

    Default Photopost Pro

    Ji konfliktuoja su Photopost Pro. kai žmonės turi pasirinkti vertimo photopost suteikia klaidas 404 ir taip pat tiems, kurie naudoja vBSEO nuorodos, kad kelias PP pokyčiai / lt / galerija ir kt.

    net wghen pridėti ignoruoti URL / albumai
    Paskutinį kartą redagavo tsak76; 15-02-10 prie 13:46.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Photopost Pro "Mes ne dar integracijos klausimais, ir mes nežinome, informaciją apie tai, kaip ji veikia.

    Jei galite eksperimentuoti, o ir patikrinti, ar ji bus dirbti su ryšių sukalba

    Apie ignoravimas - rašė, kad nuorodos į photopost / Galerijos, Bet jums užblokuotas / Albumai - Tai yra problema. Blokuoti atitinkamą nuorodą ir photopost nebus perskaičiuojami.

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Kov 2010
    Pranešimai
    4

    Default

    Aš taip pat domina Photopost sprendimas ... aš jį mano svetainę pedicabforum / .com


    Prašome dalį, jeigu radote tirpalą ....

    Tx

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Taigi šiuo metu, galite nustatyti ne visus vertimus Photopost Pro.

    Jei gali PM man prieigos duomenys, su kiekvieno forumo (gali būti Test Forum), kurie įrengti Photopost Pro "ir vBET nei aš galiu pamatyti, kaip ji veikia, o gal ir sugalvoti būdą, kaip ją paremti. Tol, kol puslapių Photopost Pro sukurtas vBulletin ji turėtų būti būdas remti vertimo. Tiesiog kaip mes ją palaiko mūsų puslapius, esančius ne forume kataloge.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Integracija su nuotraukų Post Pro yra palaikoma dabar Ji tikrai buvo anksčiau, bet mes ją parašė kitoje vietoje taip, kad tik lazdelę faktinį dėmesį čia. Instrukcijas rasite čia:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •