Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 35 FirstPirmas 12345 PaskutinisLast
Rezultatai 21 į 3050

Tema: Žinia iš webmasteris įrankiai dėl neteisingos rel-atsarginius žymenys

  1. #21
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Išverstas URL pirmiausia turi būti nustatyta duomenų bazėje. Vėliavos yra išversti kai adresas jau yra išversti į duomenų bazę.

  2. #22
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Neblogai - taigi, kas būtų užkirstas kelias išverstas URL iš duomenų bazės podėlio? Mano pirmiau komandiruotų URL' yra išverstas, tačiau vėliavos nuorodos nėra, tad ar tai reiškia, kad jie yra duomenų bazėje podėlio?

  3. #23
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Neturime galimybę įtraukti į duomenų saugykloje yra išverstos tik URL - talpykloje leido ar ne. Mes nepalaikome šį skirtumą. Jei URL yra išversta ir vėliavos nebus interpretuojamos tada URL yra duomenų bazėje.
    Todėl paskyrimo: ji dirba tik su kvietimais, pavėluoto turtas rėmimas - už spektaklį priežasčių. Daugiau informacijos: http://www.vbenterprisetranslator.co...html#post13517

  4. #24
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Neblogai - padariau viską atsakymai, kaip nurodyta anksčiau, tačiau vėliava URL yra nėra išverstas.

  5. #25
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Quote Originally Posted by tavenger5 View Post
    Gerai, aš manau, kad kažkas yra tiesiog pasimesti Vertimas čia.

    Aš suprantu, kaip viskas veikia. Aš Peržiūrėti kaip vėliava URL turėtų būti verčiami tik kada svečiai peržiūrite puslapį. Problema yra, jie nėra išversti. Tai ne todėl, kad aš iš kvotos, nes kažkas neveikia tinkamai.

    Pavyzdžiui:
    Lietuvių puslapis: ** spektro 2 pakeisti apn nustatymai
    Vėliava URL prancūzų šiame puslapyje: http://cellphoneforums.net/ **/fr/t36...-settings.html
    Vėliava URL Prancūzijos turėtų būti: (Français) ** spektro 2 pakeitimas des paramètres de l'apn

    Atkreipkite dėmesį, kad vėliavos URL nėra išversti URL nepaisant yra išverstų puslapių. Svečių cache atvėrė kadangi vertimus nebuvo atliekami.
    Dar kartą, žr. aukščiau. Aš kažką arba teisingai nustatymo arba yra vabalas, programinės įrangos užkirsti kelią vėliavėles iš rodoma išverstas URL.

  6. #26
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Gerai, aš patikrinti šį klausimą.

  7. #27
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Gerai, aš patikrinti šį klausimą.
    Ačiū jums, jei tai padeda mano forumas koduoteje yra ISO-8859-1

  8. #28
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Problema yra per greitai paleidus jūsų kablys parse_templates. Prašome, galite atnaujinti savo parajonių

  9. #29
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Problema yra per greitai paleidus jūsų kablys parse_templates. Prašome, galite atnaujinti savo parajonių
    Aš nežinau, ką tai reiškia. Ar jūs turite omenyje atnaujinimas į vbulletin 4.2 .2 ? Koks skirtumas tarp 12.4.1 ir 4.2 .2, kaip parse_templates tvarkoma?

  10. #30
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    ... ar ar tai atnaujinti vykdymo tvarka "Generuoti vėliavų", kuris naudoja parse_templates kablys?

Pradžia 35 FirstPirmas 12345 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •