Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 25 FirstPirmas 1234 ... PaskutinisLast
Rezultatai 11 į 2050

Tema: Žinia iš webmasteris įrankiai dėl neteisingos rel-atsarginius žymenys

  1. #11
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenis administratorius CP, duomenų bazės ir FTP. Aš patikrinti kas vyksta ten

  2. #12
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    siųsti ***.

  3. #13
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    siųsti ***.

  4. #14
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Versti alternatyviψ nuorodos svečiams suteikti AdminCP->vBET->Svečių Cache->Naudoti Visas Failų Talpyklą Svečių. Tai leidžia šią svetainę svečiams nereikės sugeneruotas kiekvieną kartą ir pagreitinti savo puslapį. Kita versija bus išspręsti šią problemą, kad nėra išversti alternatyviψ Nuorodos neatrodo svetainėje.

  5. #15
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Taip, kad anksčiau buvo įjungtas, bet man jis išjungtas dėl šios klaidos: http://www.vbenterprisetranslator.co...op-Guests.html

    Aš niekada nemačiau URL išverstas svečiams.

  6. #16
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Aš įjungiau Svečių cache vėl nes mano "Google" puslapis atsako laiką kulka per stogą.

    Bet suprasti šiuo ir kai galima tikėtis, Bėda ta, kad rel-pakaitinių Žymos?

    Ar yra kažkas netinkamai sukonfigūruota mano pabaiga, kuri neleidžia vėliavos URL's yra verčiama?

  7. #17
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Įgalinti Svečių talpyklos neturėtų būti problemų su http://www.vbenterprisetranslator.co...op-Guests.html.
    Versti alternatyvių Žymos turi leisti AdminCP->vBET->Svečių Cache->Naudoti Visas Failų Talpyklą Svečių.
    Kitame numeryje nebus įtraukti ne išversti Žymos į svetainę.

  8. #18
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Tačiau net su svečiams leido naudoti visas failo talpykloje vėliava URL ir rel-atsarginius žymenys nėra išverstas.

  9. #19
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Vertimai už alternatyviu yra gauta iš duomenų bazės talpyklą. Vertimai alternatyviu negali išpešti naudoti vertėjų api. Nuorodos siunčiami Vertėjas api kai kas nors svetainę atitinkama kalba. Siekiama sumažinti vertimo išlaidas.

  10. #20
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Gerai, aš manau, kad kažkas yra tiesiog pasimesti Vertimas čia.

    Aš suprantu, kaip viskas veikia. Aš Peržiūrėti kaip vėliava URL turėtų būti verčiami tik kada svečiai peržiūrite puslapį. Problema yra, jie nėra išversti. Tai ne todėl, kad aš iš kvotos, nes kažkas neveikia tinkamai.

    Pavyzdžiui:
    Lietuvių puslapis: ** spektro 2 pakeisti apn nustatymai
    Vėliava URL prancūzų šiame puslapyje: http://cellphoneforums.net/ **/fr/t36...-settings.html
    Vėliava URL Prancūzijos turėtų būti: (Français) ** spektro 2 pakeitimas des paramètres de l'apn

    Atkreipkite dėmesį, kad vėliavos URL nėra išversti URL nepaisant yra išverstų puslapių. Svečių cache atvėrė kadangi vertimus nebuvo atliekami.

Pradžia 25 FirstPirmas 1234 ... PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •