Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 33

Tema: Svarbus vBet klaidą!

  1. #1

    Default Svarbus vBet klaidą!

    Sveiki,
    im naudojant vBulletin, vBSEO ir vBet.

    I leido "stažuotojas ne-po (tik parodyti) post" ne vBSEO. Jis veikia labai gerai, tačiau problema yra, nes vBet, jos ne darbo/en /. Todėl ir reikia daug vertimus, kurių nereikia apmokėti. Patikrinkite visų "Rodyti tik post" nofollow (!) arba "meta noindex" Thats ką reiškia: Forumas WoW | Oho Bot Fairplay Forum - View pranešimą - WoW / MMO sklandytuvas parsisiųsti (visos versijos ir įskaitant beta versijos) tai neturi būti indeksuojami nes jos tik pasikartojančios turinio!
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 03-01-14 prie 13:35. Priežastis: BBCODE pataisos

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš nesu įsitikinęs aš suprantu, jūs teisingai. Kur yra vBET klaidą? Kas yra negerai tai puslapio jūs suteikėte mums? Kai "Nr-pūdymas" reikėtų įtraukti? Tai turėtų būti nuoroda į puslapį, jums davė mums ne pačiame puslapyje. Į savo pradinį puslapį taip pat neturite jokių "meta noindex" - Atkreipkite dėmesį kad vBET ne prideda turinį tik perveda jα. Jei norite turėti "meta noindex" yra tiesiog taikyti jį Pradinis puslapis ir ji liks kiekvieną išverstą puslapį

    Taip pat yra puslapis, kuriame yra nuoroda į puslapį, galite parodyti mums turėti pagal šią nuorodą "nofallow", tada po vertimo šio "nofallow" taip pat bus įtraukti. Taigi, kur yra problema? Prašome apibūdinti jį į daugiau informacijos. Šiuo metu aš nematau klausimas.

    Atkreipkite dėmesį, kad vBET variantą, kuris leidžia ignoruoti Vertimas nurodytų puslapių. Šis variantas bus ne versti bet kurio puslapio, kuriame yra įtraukta į vBET konfigūracijos URL tekste. Puslapio jums davė jį gali būti"-puslapis"Taigi jei jūs įtraukiate į Admin CP - > vBET - > vertimo parametrai - > nepaisyti URL tada bet kurio puslapio, kuris turi "-puslapis", URL bus neverčiami, saitus su puslapiais ne bus sustiprinta kalbos kodą, vėliavomis nebus generuojamas ten, ir net jei kas nors prideda kalbos kodą į URL iš rankų, tada jis slenksčio būti peradresuotas į pradinį vieną.

    Pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia?

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jokio atsakymo - aš manau, išdavimo pastaba yra daugiau

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •