Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 77

Tema: Jei API grąžina jokių rezultatų, grįžti teikėjas klaidos kodas, o ne nulinis

  1. #1

    Default Jei API grąžina jokių rezultatų, grįžti teikėjas klaidos kodas, o ne nulinis

    Būtų gerai (ir išsaugoti vBET daug problemų), jei API vėl nėra išverstas, kad bent teikėjo klaidos kodas, todėl yra aišku, kad vBET atliko savo darbą ir problemos tenka jos teikėjui. Atskiras įrankis bus gražus, bet pačius rezultatus tiesiogiai bandymas vertimo metu būtų geriau.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš suprantu, norėtumėte pamatyti teikėjo klaida, o ne ne išversto teksto, kai vertimas nėra. Atkreipkite dėmesį, kad skaitytuvai bus matyti per. Taigi tokiu atveju mes turime siųsti antraštės, kurios pasakoja ši klaida įvyksta, išvengti indeksavimo puslapis su klaidos pranešimą. Taip pat, jei toks puslapis turėti tik klaida jis nebus geras galutiniams vartotojams. Atkreipkite dėmesį, kad kartais pats siūlai turinio jau yra talpyklos, tiesiog kažką aplink (pavyzdžiui valandą rodomas forume, turite kai kurių dėžutės dešinė / kairė pusė) arba tiesiog naujas atsakas įvyko - taip mes galime parodyti išverstas siūlai Manau, tai geriau ne tik parodyti klaidos pranešimą, kai 99% puslapyje gali būti rodoma kaip išversti.

    Aš nesuprantu Jūsų paskutinis sakinys. Prašome apibūdinti daugiau.

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Galimas sprendimas - mes jau turime specialią parametras, kuris rodo tik administratoriai kiek laiko serverio palaukti vertimai forma išorės paslaugų teikėjas. Mes galime naudoti tą patį parametrą parodyti, kuriomis teikėjai turi pažymėti neįgaliesiems (galite tai patikrinti save Admin CP) ir kuri buvo naudojama išversti. Bet kokiu atveju tai yra tik prieinama tik administratoriams ir administratoriai gali patikrinti be išvesties pranešimą (Admin CP -> vBET -> Vertimų paslaugų Teikėjų Prieinamumas)

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Aš nesuprantu Jūsų paskutinis sakinys. Prašome apibūdinti daugiau.
    Aš turėjo omenyje googletest.php aprašyta jūsų DUK. Tai yra gera administratoriaus įrankis, bet nėra signalo reguliariai naudotojams, kad egzistuoja potenciali problema.

    Taip, geras mąstymas, dėl indeksavimo susirūpinimą. Ekrane apie šį puslapį klaida turėtų būti funkcija, kad administratorius gali įjungti arba išjungti pasaulyje, manau.

    Susitarti -> ", todėl mes galime parodyti išverstas siūlai, aš manau, kad tai yra geriau ne tik parodyti klaidos pranešimą, kai 99% puslapyje gali būti rodoma kaip išversti"

  5. #5

    Default

    Taip, tai būtų naudinga. Man teko matyti serverio vertimo laiko rodymo problema, nes ekranas mirksi taip greitai, todėl ji gali būti gera įterpti "paspauskite bet kurį klavišą ir toliau" ar kažkas panašaus.

    Taip pat ... tik nutiko kažkas labai keista. Pasuku atvaizdavimo greitis "variantą tik dabar vėl, ir dabar aš galiu pamatyti visų mano TVS straipsnių visą tekstą dar kartą. Turiu daug bandymų, padaryti, ir tai gali daryti su savo naršyklės talpyklą, arba tai, kad aš esu prisijungęs kaip administratorius. Aš dar nežinau. Bet aš norėjau, kad tai jūsų dėmesį.

    UPDATE - Ne, kai kurie susietų TVS puslapių pagrindiniame puslapyje vis dar nerodo.

    Update 2 - tarp prisijungęs kaip administratorius, o ne prisijungęs elgesys skiriasi. Straipsniai, kad gali būti peržiūrėtas pilnai išverstas admin (ar net tik originalo kalba) ekranas, kai pats puslapis nebus rodomas svečias. Aš tikiuosi, kad tai padeda.
    Paskutinį kartą redagavo brubros; 07-10-11 prie 19:05.

  6. #6

    Default

    Taip, tai būtų naudinga. Man teko matyti serverio vertimo laiko rodymo problema, nes ekranas mirksi taip greitai, todėl ji gali būti gera įterpti "paspauskite bet kurį klavišą ir toliau" ar kažkas panašaus.

  7. #7
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Prašome aprašyti savo atskirą giją, ši vieta yra už ateityje būtų galima prašyti klausimus. Prašome Nemaišyti diskusijų ar mes bus prarasti.

    Šiuo metu aš suprantu, kad mes galėtume įtraukti informacijos, kuri yra teikėjų turima jei parinktį, jei norite rodyti vertimo laiko.

    Savo klausimais prašome atidaryti naują temą už kiekvieną problemą.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •